Dlaczego ciągle świeci mi się kontrolka poziomu płynu do spryskiwaczy szyby przedniej??

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez qlesh » 10 lut 2007, 23:37

To szpan dla Ciebie buraku? Takie hasła to rzucaj u siebie na wiejskiej dyskotece. Masz problem, bo ktoś sobie założył większe koła niż ty?
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez klub3 » 10 lut 2007, 23:46

Tak, to jest szpan. Bo takie koła służą tylko do tego.
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 16:05
Posty: 125
Auto: dawniej – dwie zielone 626, GE – obecnie OMEGA MV6 – tez zielona

Postprzez marek63hd » 10 lut 2007, 23:51

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
m63hd MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE
www.weteran.warszawa.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sty 2006, 17:09
Posty: 158
Skąd: Warszawa

Postprzez qlesh » 10 lut 2007, 23:51

No i po co się emocjonujesz? Zechce to założe sobie 19`` (ostatnio widziałem, super wygląda) :) a Ty jeździj dalej na 14`` i się nie wpieprzaj. Nie wiem w czym masz problem.
Szpan hahaha
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez klub3 » 11 lut 2007, 00:27

qlesh napisał(a):Dotyczy 626 GE FS – moze sie przyda :)
No nie wiem czy sie nie odczuje zmiany przyspieszenia. Ja mialem u siebie najpierw zimowki, 175/70/14. Jak załozylem letnie 205/55/15 to sie poczulem jakby mi ktos ukradł ze 20 koni, ale to tylko na poczatku takie odczucia. Pojezdzilem troche to juz bylo ok :)
Zakrety... cos pieknego, moze nie na moim seryjnym zawieszeniu, ale 100 razy lepiej niz na zimowkach
Hamowanie... bez porownania, az sie chce hamowac, zwalnia w momencie, bo zimowki na suchym asfalcie to... no moze oszczedze sobie nerwów.
Nierownosci... rzeczywiscie, tak jak pisał Waluś, jest naprawde do pupy. Zwlaszcza koleiny, rzuca autem jak diabli. No ale cos za cos...
Komfort... nie zauwazylem jakiegos strasznego pogorszenia, zeby cos bylo twardo itp. Raczej pozytywnie.
Spalanie... nie zauważyłem różnic.
Przyspieszanie... różnica zauważalna aczkolwiek tragedii nie było.

Nie wiem jaki tam masz motor, ale jezeli chcesz wizualnie to na pewno bedzie Ci sie podobac :)


ZOBACZ PAJACU CO SAM PISAŁEŚ O JEŹDZIE PO NIERÓWNOŚCIACH. A jeszcze kilka godzin temu pisałeś, że możesz na takich kapciach ( tam pisałes o 215) jeździć slalomem w koleinach.

I takie przezywki typu BURAK pasują właśnie do Ciebie WiochMenie.
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, 00:35 przez klub3, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 16:05
Posty: 125
Auto: dawniej – dwie zielone 626, GE – obecnie OMEGA MV6 – tez zielona

Postprzez qlesh » 11 lut 2007, 00:34

No rzeczywiście, napisałem, że założyłem dla szpanu hahaha mózgu ty :D
Tak tak, poszperaj jeszcze na forum to znajdziesz też, że po zmianie końcówek drążków i łożysk macphersonów, oraz po wymianie zawieszenia i kół auto prowadziło mi się jak po sznurku, znacznie lepiej przy przejeżdżaniu przez koleiny niż na starym zawieszeniu, kołach i elementach zawieszenia.
A pajaca to poszukaj sobie w najbliższej rodzinie, na bank znajdziesz. I przy***ol się do kogoś innego :) wieśku
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, 00:38 przez qlesh, łącznie edytowano 1 raz
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez klub3 » 11 lut 2007, 00:38

Facet sam sobie przeczy. Teraz wyskakuje, że po przeróbce było ok. Szkoda, że nie napisałeś wcześniej, że do tego by jeździć na takich oponach trzeba było sporo zmienić w zawieszeniu. Bo to akurat prawda. Jednak zawieszenie nic nie pomoże w przypadku aquaplaningu, a głownie o tym pisałem.


Ja się nie emocjonuję, tylko Ty nie przyjmujesz argumentów, żeby postawić na swoim.
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 16:05
Posty: 125
Auto: dawniej – dwie zielone 626, GE – obecnie OMEGA MV6 – tez zielona

Postprzez qlesh » 11 lut 2007, 00:40

Nie trzeba zmienić niczego w zawieszeniu, tylko przydałoby się żeby było sprawne.
Pisałeś, że "popłynę pięknie w koleinach pełnych wody" na co odpowiedziałem, że to bzdura bo nigdzie mnie nie nosiło. Więc skończ już wydziwiać.
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez klub3 » 11 lut 2007, 01:20

Jeżeli ktoś chce poczytać o wpływie szerokości opon m.in. na aquaplaning, to przedstawiam linki do stron.

http://www.autocentrum.pl/go/338__Z_wod ... 42883.html
Z wodą nie ma zabawy – Publikacje – AutoCentrum.pl

http://www.abj.gliwice.pl/szkolenia/faq.php

http://www.supercar.friko.pl/felgi_i_opony.htm
Felgi i opony
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 16:05
Posty: 125
Auto: dawniej – dwie zielone 626, GE – obecnie OMEGA MV6 – tez zielona

Postprzez ivo » 11 lut 2007, 11:19

qlesh napisał(a):Dlaczego ciągle świeci mi się kontrolka poziomu płynu do spryskiwaczy szyby przedniej??


Rozpisywałem się już na ten temat. Poszukaj moje wcześniejsze posty. Sprawdzony sposób.
pzdr
szybciej nie taniej: 666 066 580
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 maja 2005, 00:02
Posty: 421 (0/1)
Skąd: Branice - płd. granica RP
Auto: mx-5 2000 1,6
Premacy 2002 2,0

Postprzez qlesh » 11 lut 2007, 12:00

ivo napisał(a):qlesh napisał:
Dlaczego ciągle świeci mi się kontrolka poziomu płynu do spryskiwaczy szyby przedniej??


Rozpisywałem się już na ten temat. Poszukaj moje wcześniejsze posty. Sprawdzony sposób.
pzdr

Widziałeś date postu? Jest juz baardzo nieaktualny <spoko>
Noś odblaski i żyj When I go driving I stay in my lane but getting cut off it makes me insane I open the glove box reach inside I'm gonna wreck this fucker's ride...Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 lut 2005, 03:28
Posty: 1628 (0/1)
Skąd: Tychy
Auto: matyczna ośmiobiegowa

Postprzez Kojoto » 13 sty 2020, 17:06

Temat tyczy czujnika i tak zacząłem czytac a tu o kluca sie a co z czujnikiem

Rozebralem wszystko i po rozlaczeniu kostki gasnie kontrolka czyli wychodzi ze czyjnik
Rozebralem ten plywak w czujniki i nafal nie dziala
Magnes powinien byc chyba od dolu na plywaku a moze odwrotnie ? A ktos to moze potwierdzic
Plywaczek rozbieralny mozna czyscic
Początkujący
 
Od: 12 sty 2020, 18:58
Posty: 13
Auto: mazda 626 1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6