Zaciski tył GW Ditd
Strona 1 z 1
Szukam nowych zacisków na tył do mazdy 626 GW 2.0 ditd 1999. Najlepiej żeby były z prowadnicami i gumkami. Ktoś przerabiał już zakup nowych i poleca jakąś firmę? Na allegro dużo chińszczyzny i nie łapie się juz w tym wszystkim.
dzul napisał(a):Szukam nowych zacisków na tył do mazdy 626 GW 2.0 ditd 1999. Najlepiej żeby były z prowadnicami i gumkami. Ktoś przerabiał już zakup nowych i poleca jakąś firmę? Na allegro dużo chińszczyzny i nie łapie się juz w tym wszystkim.
3 tematy poniżej masz wszystko opisane – leniu
szerokości
grzech
grzech
Czytałem i ogólna rozkimna to jaki zestaw naprawczy kupić. Do tego że zaciski akebono/nty to loteria. Szukam kogoś kto kupił jakieś sprawdzone zaciski i nie narzeka. Juz grzebałem przy zacisku i zestaw naprawczy sie nie kalkuluje, bo tłoczki i łożyska do ręcznego do wymiany oraz reszta uszczelek.
dzul napisał(a):Czytałem i ogólna rozkimna to jaki zestaw naprawczy kupić. Do tego że zaciski akebono/nty to loteria. Szukam kogoś kto kupił jakieś sprawdzone zaciski i nie narzeka. Juz grzebałem przy zacisku i zestaw naprawczy sie nie kalkuluje, bo tłoczki i łożyska do ręcznego do wymiany oraz reszta uszczelek.
Skoro około 100pln za pełen komplet reperaturki się Tobie nie kalkuluje to poszukaj kogoś kto na regenerownym komplecie jeździ i taki kup. W międzyczasie możesz swoje zregenerować.
Choć z tym międzyczasem – wiem – bywa różnie
szerokości
grzech
grzech
Problem z regeneracją polega, że trzeba zaciski oddać. Szukam gotowce, bo chce naraz wymienic zaciski i tarcze na obie osi. Mógłbym sam sie pobawić, ale nie mam na to czasu i ciepłego garażu. Pozatym 100zł to uszczeleczki, nie ma tam tłoczka i łożyska igliczkowego. Do tego dochodzi robocizna.
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Moderator
Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6