Strona 1 z 1

Podświetlanie panelu nawiewu.

PostNapisane: 21 lip 2018, 21:46
przez damix94
Hej, mam pytanie – Mam zamiar zabrać się za wymianę podświetlania nawiewu w mojej Mazdzie 626 GW ponieważ kompletnie ono niestety nie działa.

Po rozebraniu panelu przedniego okazało się iż w panelu nawiewu znajdują się tylko dwie żaróweczki ( więcej niestety nie byłem w stanie zlokalizować) ktoś może miał styczność z wymianą podświetlania panelu w Mazdzie GW i może się podzielić, czy tam tylko znajdują się dwie żaróweczki?

Dzięki.

Re: Podświetlanie panelu nawiewu.

PostNapisane: 21 lip 2018, 23:10
przez waycher
Nie jestem w pelni pewien jak GW ale w GF z climatronickiem masz tylko 2 zaroweczki co jest deko uporczywe przy zmianie na diodowe podswietlenie bo trzeba pokombinowac by caly panel swiecil ;)

Re: Podświetlanie panelu nawiewu.

PostNapisane: 21 lip 2018, 23:42
przez alk80
są tylko dwie

Re: Podświetlanie panelu nawiewu.

PostNapisane: 23 lip 2018, 14:40
przez damix94
Rozumiem dzięki bardzo :) Wczoraj zakupiłem żaróweczki na stacji i wymieniłem na nowe, z usunięciem kapturków.

Swoja drogą, wydaje mi sie że dwie żarówki na tak całkiem spory panel to nieco zamało, i jest ledwo co podświetlony, ale jak to się mówi " ten typ tak ma" :)

PostNapisane: 3 cze 2021, 13:59
przez crysis006
najbardziej na ta jedna ma duzo swiecenia dlatego tak slabo