Oświetlenie deski – jak wymienić żarówki ?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez dansomi » 3 sty 2018, 02:17

Trzeba było pisać że ledy. Potencjometr podświetlenia jest odkręcony ? Może nim się pobaw. I diody bardzo nie lubią skakania napięcia a w m626 to napięcie lubi sobie skakać(przygasanie deski np podczas zamykania kilku szyb jednocześnie) i dlatego się przepalają. Jak chcesz protestować ledy to polecilbym zainwestować w markowe ledy, u mnie przynajmniej chinole szybko padały w podświetleniu tablicy i zrezygnowałem z nich. Ew szukaj takich na 14 a nie 12V
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2016, 09:43
Posty: 213 (0/5)
Skąd: KN/DW
Auto: Mazda 626 2.0 115 1998 GW

Postprzez Vister » 5 sty 2018, 19:13

dansomi napisał(a):Trzeba było pisać że ledy. Potencjometr podświetlenia jest odkręcony ? Może nim się pobaw. I diody bardzo nie lubią skakania napięcia a w m626 to napięcie lubi sobie skakać(przygasanie deski np podczas zamykania kilku szyb jednocześnie) i dlatego się przepalają. Jak chcesz protestować ledy to polecilbym zainwestować w markowe ledy, u mnie przynajmniej chinole szybko padały w podświetleniu tablicy i zrezygnowałem z nich. Ew szukaj takich na 14 a nie 12V


Potencjometr nie robi roboty.
I miałoby sens to, że te LEDy nie lubią skoków napięcia (inaczej – miałoby sens w tym przypadku) gdyby nie to, że pozostałe 6 żarówek W5W (tablica rejestracyjna, pozycje, duże pod zegarami) nie miga i nie ma problemów ze świeceniem :/ Czasem tylko C5W w oświetleniu wewnętrznym potrafi przymgrugać, ale nie tak jak te cholerne T5.
Początkujący
 
Od: 24 lip 2016, 21:06
Posty: 28 (1/0)
Auto: Mazda 626, 2.0 115KM, 1999r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6