stuki w zawieszeniu przednim GH, polift

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Enduro » 21 lis 2017, 16:45

dla pewnosci jedz na trzepaki itp
warto sprawdzic wszystkie elastyczne mocowania zwieszenia wraz ze stabiliztorami.
osobiscie u siebie jeszcze nie wymienilem i nic nie moge polecic, ale u siebie chce originalnego jednego wymienic
chociaz juz lekko do tego puku sie przyzwyczailem...

pozdr.E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 21:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez T_OMASZ » 8 gru 2017, 22:49

Radas napisał(a):Czyli czeka mnie wymiana...

Niekoniecznie. Zrób tak jak Weelkoo : viewtopic.php?p=3238709#p3238709
Miałem takie objawy jak u Ciebie. Wyciągnąłem odboje, wyczyściłem, nasmarowałem silikonem w sprayu i drugi sezon cisza.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2013, 22:58
Posty: 43 (0/6)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GH 2.0 147KM Exlusive

Postprzez Enduro » 9 gru 2017, 14:02

jak mocno wybita to smarowanie tymbardziej sprayem do tymczasowe polepszenie sytuacji
ale warto bynnajmniej ze wzgledu na koszta operacji
lepiej byloby zapakowac tam gestego smaru

pozdr.
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 21:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6