Samoistne skręcanie się kierownicy w jedną stronę. Inicjacja czujnika skrętu kierownicy.

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez arl3nu » 24 sty 2022, 16:46

Subject: Ściaganie auta na prawą strone.

mario-k napisał(a):Napisze pare groszy.To sa zestawy naprawcze i gotowe to jest.Nie trzeba nic kompletowac.A gdzie kupic to tylko w ASO po podaniu numeru VIN oni sprawdzaja u siebie i wiedza jaki zestaw ma byc zastosowany.U mnie byl zestaw o numerze GS1F-32-12Y.Ale prosze sie tym numerem nie sugerowac bo sa podobno 3 zestawy naprawcze zalezne od VINu.POZDRAWIAM :)

Dopisano 7 gru 2015, 23:22:



Po przeszukaniu wielu postów od mario-k znalazłem właśnie ten który odpowiada za problem.

Dodam od siebie, że mam dokładnie take symptomy o których piszesz mario-k. Przy podniesieniu samochodu lecą koła samoistnie w prawo.

Co więcej, podpięta Mazda została pod diagnostykę i wartości TORQUE odchylają się – to w nawiązaniu do posta Tadziola.

Niestety, mój mechanik powiedział, że się tym nie zajmię. Czy w okolicach Warszawy znajdę magika który mi to zrobi?
Początkujący
 
Od: 24 kwi 2018, 15:17
Posty: 2
Auto: Przyszły właściciel 6 II

Postprzez mario-k » 24 sty 2022, 22:23

A co sam tego nie zrobisz trochę gimnastyki ale ile potem samozadowolenia chłopie.No niestety ja nie z Warszawy.Ale najpierw zamów sobie części bo trzeba czekac na ściągnięcie tego zestawu
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2010, 20:31
Posty: 462 (2/17)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6