[AJ] Błąd p0431 Mazda 6 3.0 v6

Postprzez leonidsas » 10 wrz 2014, 17:29

Pewnie taniej ci wyjdzie kupienie sprawdzonych od cpe szczególnie long tube , bo w przedliftach układ wydechowy to mega wyzwanie – ale to chyba wiesz

po drugie udrażnijąc wydech musisz znienić dolot bo inaczej to bezcelowe , następna sprawa to że w tych silnikach ecu poda ci błąd przy zmianie na szerszą średnicę maf sensora , jedynie pozostaje świnka i dostrojenie afr
leonidsas
 

Postprzez pietia82 » 11 wrz 2014, 09:17

Własnie wiem ze jest trochu problem z tymi kolektorami ale jeszcze się zastanawiam czy aż tak inwestować i tak się dowiaduje co jak a co dopiero wymieniłem silnik także już trochę dołożyłem a mam takie pytańko z inne beczki masz także 3 litrówkę jak na postoju dodasz gazu i puścisz na wolne obroty to czy słychać zawory do faz bo u mnie jak puszcze to klepną 3-4 razy i cisza jak jadę też nie klepią tylko na postoju na wcześniejszym silniku nie słyszałem tego bo trochę sam w sobie klepał i na pewno to nie są wariatory tylko te zawory tak stukają a nie mam okazji żeby posłuchać tego u kogoś jak jest?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2012, 19:01
Posty: 222 (2/19)
Skąd: Tarnów okolice - DE
Auto: Audi A4B8 Avant CCWA Quattro S Line AT
Były
Mazda 6s GG 3.0 V6 AJ 2005 M/T
Mazda 626 GD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6