[AJ] Poduszki silnika 3.0 V6

Postprzez mikiosowa » 20 mar 2017, 15:53

Nie przepłacajcie zadzwońcie do tej firmy >>>>> www.poliuretany.olkusz.pl zrobią wam regeneracje starej poduszki wsadzą poliuretan za małą kasę . Skorzystałem z ich usług i jestem mega zadowolony. Wysyłacie im starą poduchę i przysyłają wam zregenerowaną na poliuretanie :)
Początkujący
 
Od: 12 sie 2016, 09:54
Posty: 9 (0/2)
Auto: Mazda 3.0 v6 USA 2006r.

Postprzez sti » 30 mar 2017, 20:06

ile km przejechałeś?

ja taką mazdę jak ty miałem 5 lat i nie znalazłem lepszej poduchy niż cpe

też mam dostęp do poli meta i buta i co z tego , ktoś testuje te wynalazki , myślisz że jak usuniesz gumę ze szkieleta poduszki – marnie wygląda seria to wpasujesz w nią poli – idioten się podobnoi rodzą ale ja przestrzegam
sti
 

Postprzez Arek_78 » 31 mar 2017, 18:09

W innych autach to działa. Podejrzewam że w naszych też zadziała bo się niczym nie różną.
Kupując zamienniki części to myślisz że z czego są robione? Nie można niczego krytykować jak się nie ma o tym pojęcia.
Ja mam oryginały i tylko takie kupuje, ale mam uszkodzoną poduchę i z chęcią wyślę do regeneracji aby przetestować.

Przypominam sobie jak patrzyli na mnie i na Myjka jak zakładaliśmy CarPC do auta. A dzisiaj prawie w każdym nowym to jest :P
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2009, 06:15
Posty: 481 (1/5)
Skąd: Lubin
Auto: Mazda 6 3.0 V6 2006 r. 6-bieg; CarPC :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6