Światła awaryjne migają po zamknięciu auta – Mazda 6 2.0 165KM, 2015r.

Postprzez shadowmatrix1 » 14 kwi 2022, 19:55

Cześć.
Sytuacja wygląda tak:
1. Zamykam auto (przyciskiem na kluczyku oczywiście), awaryjne migają 4-5 razy (z tego co wiem na zamknięcie powinny migać 1 raz), jest krótka przerwa (1 sek – 2sek) i migają dalej. Zaraz otwieram auto (także przyciskiem na kluczyku / 2 mignięcia) i znowu zamykam (4-5 mignięć) i jest okej, wracam do domu. 4-5 h później dzwoni sąsiad że w mazdzie migają awaryjne. Otwieram, zamykam i za 2-3 razem awaryjne się nie włączają. Co jakiś czas wyglądam przez okno czy znowu awaryjne w maździe się nie włączyły i raczej nie włączają się, ale dwa dni później znowu sąsiad zgłasza migające światła. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Coś auto sygnalizuje? W aucie kontrolki żadne się nie palą. Wszystkie drzwi i bagażnik po zamknięciu auta są zamknięte.

Podsumowując: Zamknięciu auta z centralnego zawsze towarzyszy 4-5 krotnie mignięcie świateł awaryjnych. Ale powiedzmy co 5 zamknięcie auta awaryjne nie przestają migać. Musze wykonać ok 2-3 prób otwarcia i zamknięcia auta aby awaryjne się nie włączyły. A one i tak czasami się uruchomią bez mojej wiedzy i auto miga, nie wiem jak długo może pół nocy / może 20 min? Co jest przyczyną?

A tak przy okazji:
Jak działają te przyciski na karcie do Mazdy? Jak się ich używa?
Załączniki
20220414_195347.jpg
Karta od Mazdy
Początkujący
 
Od: 14 kwi 2022, 19:33
Posty: 1
Auto: Mazda 6 – 2.0 165 KM
2015 r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6