Mazda 6 Gj 2014 Nagłośnienie.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez bartoleoteem1@o2.pl » 26 lip 2021, 19:29

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

Do sedna ; chciałbym zwiększyć delikatnie bass w samochodzie , lecz nie radiem a jakimś głośnikiem albo subwooferem. I tu jest problem . Słyszałem coś o tym, że można dokupić dwa suby w boczki w bagażnik, lecz nie mogę znaleść kompletnie gotowych rozwiązań. Nie znam się szczegółowo na car audio a chciałbym to zrobić solidnie. Kupić wzmacniacz ? Wymienić dwa głośniki kierowca/pasażer w drzwiach ? Trzeba od nowa puszczać instalację elektryczną z bagażnika do akumulatora , w sensie kabel plusowy , chinche? Wiem tylko tyle że podobno w tym modelu jest 2x125 w RMS lecz nie wiem czy seryjne głośniki wykorzystują ten potencjał i czy wystarczy zmienienie głośników. Auto z moich obserwacji jest bez systemu Bose . Jeżeli ktoś ma jakieś linki odpowiednich głośników bądź tematów związanych z tematyką tego posta lub jak to zrobić aby poprawić audio w tym modelu to będę extra wdzięczny za pomoc. Nie wiem jak się za to zabrać.

Dzięki wielkie ,
Pozdrawiam :)
Początkujący
 
Od: 26 lip 2021, 19:20
Posty: 1
Auto: Mazda 6 Gj 2.2 SkyActive 2014.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6