Przednie światła z USA

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez plomien23 » 20 lip 2017, 08:38

kupiłem Mazde z 2014 roku z USA i mam problem z przednimi światłami. samochód jest niby już przystosowany do europejskich standardów . mianowicie posiada owa wersja światła led lecz nie w kształcie tej łezki a żarówki ledowej z boku lampy tuż obok kierunkowskazu. mam problem z włączeniem tych owych leDow. na przełączniku świateł niemam pozycji Auto jest tylko off/postojowe/mijania. gdy jest na pozycji off świeca same soczewki
gdy włączę postojowe w tedy zaświecają Ledy ale do tego świeca też żarówki postojowe i trochę to głupio wygląda w czasie jazdy.
czy tak jest seryjnie czy jest coś źle przerobione i czy powinno dać się włączyć same Ledy
plomien23
 

Postprzez Szmidusek » 24 wrz 2017, 11:59

Cześć..
Też sprowadziłem Madzie z USA i pierwsze co zrobiłem to kupno tylnej lampy (żeby było ze światłem przeciwmgłowym) i lewą Manetkę do zmiany świateł i do włączenia owego światła przeciwmgłowego.
Były dostępne takie na którym była możliwość ustawienia światła na tryb AUTO i taka której takiej opcji nie posiadały. Tak więc nie jestem pewien ale może być tak, że pan który wymieniał tę manetkę zrobił to źle i dał manetkę bez opcji AUTO i pod nią samochód został skonfigurowany. Oczywiście ręki za to nie dam. ;)
Początkujący
 
Od: 14 lis 2016, 15:28
Posty: 4
Auto: Mazda 6
Sedan, 2,5 192KM, automat, 2014r.
Sprowadzona z USA

Postprzez bbogdan » 26 gru 2017, 15:12

A masz czujnik od automatycznych wycieraczek i automatycznych świateł ?
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 01:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez mrloganm6 » 23 mar 2018, 16:53

Dzień dobry po 4 latach, nie to żebym sprzedał Mazdę, ale nie miałem potrzeby zaglądać. :D Chciałem prosić o pomoc. W mojej GJ miałem uszkodzone full ledy, ale z 1 soczewką- nieskrętne, ale pech (lub nie) chciał, że dostępne na Alledrogo są głownie ledy z 2 soczewkami, skrętne, wiec takie kupiłem. Juz gołym okiem widać, że wtyczka do tej drugiej soczewki jest inna niż u mnie. <glupek2> Czy przeróbki aby skorzystać z funkcji doświetlania sa jako tako opłacalne? Lub czy mozliwe jest podłaczenie ich aby wogóle działały, pomijając juz ich "skrętność" Bedzie wdzięczny za kazdą pomoc. papa
Początkujący
 
Od: 23 mar 2018, 16:39
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GJ 2015 2.2D 150KM

Postprzez Zbyszek7 » 23 cze 2019, 22:56

Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie jak jakie kolory przewodów ma podłączone pod który pin w kostce wchodzącej do silniczka regulacji lamp jak na zdjęciu niżej??
silniczek owal.JPG
Początkujący
 
Od: 10 kwi 2019, 21:12
Posty: 28
Auto: Mazda 6 GJ 2,5 2016 GT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6