Centralny zamek – informacje, pytania i problemy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Sektor » 4 lis 2013, 21:45

Tak z innej beczki, ktoś wie jak uruchmić alarm w wersji Passion?
Z instrukcji wyczytałem że powinien się uruchmić po 20 sekundach od zamknięcia zamka, sygnalizując 3-krotnym mignięciem świałami awaryjnymi, ale nic się takiego nie dzieje.
Druga sprawa to wg instrukcji od strony bagażnika możliwe jest tylko zamknięcie samochodu, a ja otwieram normalnie klapę bagażnika kiedy samochód jest zamknięty (z pilotem w kieszeni), jak Wasze spostrzeżenia?

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Forumowicz
 
Od: 19 lip 2013, 00:23
Posty: 30
Auto: Mazda 6 Sport Kombi, 2.0 SKYACTIV-G 165KM, 6MT i-ELOOP – SkyPASSION

Postprzez Fillip83 » 5 lis 2013, 12:03

Z tego co zauważyłem, to alarm uzbraja się wraz z zamknięciem auta. Ostatnio żona siedziała w aucie ja z kluczykami w kieszeni wróciłem się do domu i zaraz alarm zaczął wyć (można go dezaktywować przyciskiem na pilocie).
Klapę bagażnika można otworzyć gdy drzwi pozostają zamknięte.
Fillip83
 

Postprzez adamus28 » 5 lis 2013, 16:55

Sektor napisał(a):Druga sprawa to wg instrukcji od strony bagażnika możliwe jest tylko zamknięcie samochodu, a ja otwieram normalnie klapę bagażnika kiedy samochód jest zamknięty (z pilotem w kieszeni), jak Wasze spostrzeżenia?


Jak masz kluczyk w kieszeni to zawsze otworzysz klapę, odłóż kluczyk z 2m dalej i już nie otworzysz. :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2013, 00:53
Posty: 88
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 2.5 192KM AT 2013 Skypassion
Jet Black Sedan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6