podczas ruszania stuki

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez s4v4g3 » 11 lis 2009, 00:06

Cantore napisał(a):
s4v4g3 napisał(a):Nie wiadomo czy masz szukać już nowej skrzyni

Ale jakiej skrzyni? Pisałem o sprzęgle.


Sorry, myślałem o sprzęgle a napisałem o skrzyni <glupek2>
Ale to nie zmienia faktu, że odpowiedź mechanika – jeszcze trochę pojeździsz- jest tak TROSZKĘ mało pocieszające. <jelen>
No chyba, że to znaczy, iż przejedziesz ze 120 tys minimum :D

No ale mechanik to jak doktor "tak tak, wszystko będzie dobrze, a kolejny nowy dzień = "zgon". Już raz tak miałem :| Oczywiście z autem :( (no i okazało się, że to był taki mechanik z bombowca :] )
Teraz oddaje auto tylko w fachowe ręce...
Forumowicz
 
Od: 17 sie 2009, 00:11
Posty: 392 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: CX-9 Signature 2018r.

Postprzez Cantore » 11 lis 2009, 01:25

s4v4g3 napisał(a):Teraz oddaje auto tylko w fachowe ręce..

A kogo możesz we Wrocławiu polecić?
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2008, 15:10
Posty: 166 (0/2)
Auto: Mazda 6 (2004 r.), benzyna 2.0

Postprzez s4v4g3 » 11 lis 2009, 13:03

Cantore napisał(a):
s4v4g3 napisał(a):Teraz oddaje auto tylko w fachowe ręce..

A kogo możesz we Wrocławiu polecić?


Zależy co chciałbyś zrobić z autem.
Autoart Jaremko – troszkę drogo mają, ale znają się na rzeczy... poza tym to serwis mazdy :)

Toyota serwis aut Japońskich na ul. Nasypowa 24 – pisali tutaj na forum, że do nich też spokojnie można oddać auto, chociaż byli tacy, którzy byli niezadowoleni...

Ja teraz np muszę zrobić blacharkę (tylny pas do wyciągnięcia – mam nadzieje, że da rade) i położyć lakier (tylny zderzak i przednia maska) bo mi palant we Wrocku wjechał w pupę :( Ale auto oddaje do zaprzyjaźnionego mechanika w woj. Lubuskim. Tam mi zrobią auto za 1500 a w jaremko chcieli prawie 4 tys.:O
Jest też podobno niezły zakład na Buforowej. Tam mój znajomy robił rozrząd, zawieszenie itp.
Więcej polecić nie mogę bo nie byłem.. ale na forum jest sporo info na temat sklepów, serwisów. Zajrzyj tutaj :

<a href="http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=564">http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=564</a>

Pozdro
Forumowicz
 
Od: 17 sie 2009, 00:11
Posty: 392 (1/0)
Skąd: Wrocław
Auto: CX-9 Signature 2018r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6