Programowanie fotela kierowcy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez soniq6 » 19 cze 2009, 22:14

Witam!
Mam pytanie odnośnie programowania fotela kierowcy otóż chciałbym zaprogramować fotel kierowcy dla dwóch róznych osób i niestety nie wiem jak to zrobic bo mam instrukcje tylko po niemiecku :( byłbym bardzo wdzięczny jesli ktoś napisałby mi krok po kroku jak to zrobic :)
soniq6
 

Postprzez chmooreck » 19 cze 2009, 22:34

Może zacznij od pochwalenia się jaki masz samochód ? Najlepiej uzupełnij profil.

w nowej 6 (GH, 2008 wzwyż):

Samochód zaparkowany.

Przyciski fotela (1-3):
Programowanie:
1. Ustawiasz fotel w żądanej pozycji
2. naciskasz przycisk SET fotela i (trzymajać cały czas SET) naciskasz i trzymasz przycisk 1-3 aż do usłyszenia sygnału.
Wywołanie: naciskasz przycisk 1 – 3

Kluczyk:
Programowanie:
1. Ustawiasz fotel w żądanej pozycji
2. Przy otwartych drzwiach naciskasz przycisk SET fotela i (trzymając cały czas SET) naciskasz przycisk otwarcia drzwi kluczyka ażdo usłyszenia sygnału.
Wywołanie:
Otwarcie zamków z kluczyka (przyciskiem otwierania) i otwarcie drzwi kierowcy do 30s.

P.S. gdzieś był wątek z podanymi linkami do instrukcji angielskiej, jeśli to cię urządza (ew. napisz PW ;) )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 maja 2008, 18:37
Posty: 1116 (0/3)
Skąd: Jaworzno
Auto: M3 BP '19 2.0 180KM
M3 BM '14 2.0 120KM

Postprzez soniq6 » 20 cze 2009, 17:44

sorka zapomniałem dodac opis mojego autka :D otóz jest to mazda 6 rok 2006 2.0 exclusive sport. dzieki za rade i opis bede próbował jutro i mam nadzieje ze dam rade ;)
soniq6
 

Postprzez soniq6 » 8 mar 2020, 14:11

Temat do usunięcia.
soniq6
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6