Wyświetlacz czujnika cofania

Kto wie gdzie w M6 montują dealerzy wyświetlacz czujnika cofania 
mcbeth napisał(a):W schowku nad konsolą
miniu napisał(a):mcbeth napisał(a):W schowku nad konsolą
A trochę z innej beczki – czy jest możliwość dołożenia czujników cofania ale tak aby nie niszczyć zderzaka???
W sumie mam M6 od 4 miesięcy i nadal nie mogę się przyzwyczaić do długiego tyłu i czasami wydaje mi się że już prawie dotykam, a jeszcze zostaje prawie 40 cm
scichy napisał(a):Moze cos widzieliscie fajnego...
domin1979 napisał(a):Ja mam nawet fajny patent założony w niemieckim ASO. Z tyłu nad siedzeniem pasażerów do podsufitki przyczepiony jest malutki, okrągły wskaźnik z kolorami zielonym, żółtym i czerwonym w zależności od odległości. No i oczywiście sygnał dźwiękowy. Fajna sprawa, że można go widzieć w lusterku wstecznym. A schowka trochę szkoda, przydaje się jednak.
Dokładnie , mam cos takiego w swojej madzi – nie musisz odwracac głowy – wszystko widzisz w lusterku tez polecamdomin1979 napisał(a):Fajna sprawa, że można go widzieć w lusterku wstecznym
Tego typu urządzenia to pomyłka – cofasz do tyłu a wyswietlacz masz z przodu – chore ( bynajmniej dla mnie )Gawro57 napisał(a):dwa w jednym).
A nie jak cofasz zdajesz się tylko na wyswietlacz(umieszczony z przodu) -patrząc do przodu (a jak zawiedzie elektronika?).
Jaksa napisał(a):Tego typu urządzenia to pomyłka – cofasz do tyłu a wyswietlacz masz z przodu – chore ( bynajmniej dla mnie )
Jaksa napisał(a):a mam na mysli auta osobowe , w Ducato nie masz szans zamotowac takiego wyswietlacza.
domin1979 napisał(a):Ja mam nawet fajny patent założony w niemieckim ASO.
A czy mogę prosić o jakiś link jak to wygląda albo gdzie można to kupić?
Jaksa napisał(a):http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=37049&postdays=0&postorder=asc&start=90
Tutaj jest moj wyswietlacz ( wsród innych zdjęć )
To jest oryginalny system Mazdy?
Wiesz może ile to kosztowało (sprzęt oraz montaż)?
Czy czujniki są również z przodu?
Gdyby jeszcze było w kolorze tego tworzywa, do którego jest mocowane, to byłby chyba ideał?