Latające lusterko

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez TazzIsBack » 18 gru 2019, 22:57

Czołem,
Wracając dziś z pracy, niedaleko domu jadę sobie, jadę, nagle huk, brzdęk i w sumie nic. Dojechałem na luzie do domu, myśląc, że może na coś najechałem, a tu karamba, zgubiłem osłonę lusterka. No to w podskokach jak stary mig, aż się za mną kopciło poleciałem drogą i znalazłem osłonę lusterka. Jeden zatrzask złamany, drugi wygięty aż plastik biały, małe pęknięcie samej obudowy i kilka rys banalnych do polerki.

Założyłem, ale mam obawy, że jakimś cudem znowu spadnie, komuś krzywdy narobi. Czy ktoś wie, gdzie dostanę taką osłonę? Szperam, szperam i nic.

Autko to Mazda 6 z 2005 w kombiaku, lakier wg. detektorów 32G.

Ktoś coś?

Buziaki.

PS. Dalej nie wiem dlaczego to odpadło. Walnięte zatrzaski są na środku, nie na krawędziach obudowy.
Początkujący
 
Od: 27 wrz 2019, 20:21
Posty: 13
Auto: Mazda 6 I
2005
Kombi
1.8 Benzyna

Postprzez TonSiL » 21 gru 2019, 11:58

Heloł, raczej jak masz kupić to kupisz całe usterko, chyba że ktoś na forum ma takie cuś na części. Ogólnie, jeśli wierzysz w takie naprawy to polecam klej na gorąco. Ja czymś takim przykleiłem całe lusterko boczne w Astrze F także taka obudowa też na pewno będzie się trzymać.

Buziaki ;)
TonSiL
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6

cron