Wymiana zderzaka i kierunkowskazu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez jackpop » 26 paź 2018, 14:35

Hej koledzy,

Ktoś mi przywalił na parkingu i odjechał. Do robienia na własny koszt mam (tył) błotnik i wymieniam zderzak plus kierunkowskaz.

Moje auto to 6-tka kombi po lifcie, rok 2007, kolor czarny <glupek2> 2.0 147 KM
Nie jest to na pewno ta wersja aero, audio też mam nie-bose. Sprowadzane z Niemiec, na tamtym rynku wyjechało niegdyś z salonu.

Chciałem się upewnić, czy ten zderzak z aukcji poniżej pasowałby do mojego auta. Już wiem, że SEDAN i KOMBI się różnią zderzakami z tyłu też, ale nie wiem czy wersja przed- i poliftowa mają te same zderzaki tylne. A z samochód z tej aukcji to nie wiem która generacja.

https://allegro.pl/mazda-6-gg-gy-2-3-l3 ... 34707.html

Przy okazji: co to za czujniki cofania? Dorabiane czy w jakiejś wersji były takie fabryczne?

Drugie pytanie to czy kupując kierunkowskaz też mam na coś zwrócić uwagę co do wariantów? Gdzieś słyszałem hasła o wersji angielskiej, światłach przeciwmgłowych (ja chyba tam nie miałem ;–) no i standardowo czy muszę się upewnić co do faceliftingu bo to że z GY to pewne.
Początkujący
 
Od: 26 paź 2017, 16:20
Posty: 9
Auto: Mazda 6 FL, 2007 kombi
2.0 147 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6