Komputer i silnik MPV

Postprzez grappa01 » 26 kwi 2013, 15:45

Witam,
posiadam mazdę MPV rocznik 2003 2.0 diesel od około pół roku temu, pomimo że bardzo lubie to auto to od samego poczatku mam z nim problem z którym nie moge sobie poradzić.
A mianowicie przy niskich obrotach autko mi stuka w silnika i kopci białym dymkiem, wszystko znika przy wyzszych obrotach.
Wymieniałem w nim wtryski bo ktoś tak zasugerował, znikł tylko problem kontrolki silnika i spadania obrotów ale te powyzsze objawy nadal istnieją.
Byłem w tamtym tygodniu w ASO i okazało się że coś jest nie tak bo nie moga podłączyc się pod komputer i stwierdzili że jest albo komputer był wymieniany na inny albo uszkodzony. Ale udało im się przeskanować kody OBD2 i nic im nie wykazało i teraz pytanie nawet jeśli chciałbym wymienić komputer to jaki powinien być fabrycznie komputer o jakich numerach seryjnych czy fabrycznych w tym samochodzie ? I czy w ogóle się opłaca wymieniać komputer ? Bo jak wiecie są to dodatkowe koszty .... :(
Początkujący
 
Od: 27 sie 2012, 17:54
Posty: 11
Auto: MPV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy