Mazda Mpv 2,0 2004

Postprzez Artur 26 » 12 gru 2012, 19:38

Witam

W Mojej Mazdzie Padl silnik , wymienilem go na "nowy" wszystko jest ok , poza falujacymi obrotami , czy to na luzie na postoju ( czy zimny czy cieply to samo sie dzieje ) czy tez przy wrzuceniu na luz .

Zaobserwowalem ze nornalne obroty to na biegu jalowym ok 900 , a po chwili – lecz nie zawsze , spadaja do 500 i wachluja do ~ 350 , w silniku wtryskiwacze sprawdzone , przed montazem byly na kalibracji , turbo sprawdzane , nowy rozrzad , oleje, swiece aku filtry etc rowniez zmienione

Dodam ze na desce nie pojawia sie blad , nie miga ani jedna kontrolka



Dodatkowe pytanie czy posiada ktos na sprzedaz prawa dluga pol oske z podpora w bdb stanie ?
Początkujący
 
Od: 3 lis 2012, 13:53
Posty: 10
Skąd: Tiel Nederland
Auto: Mazda Mpv 2004 2,0 Citd 136 KM LW

Postprzez Enduro » 14 gru 2012, 00:38

Artur 26 napisał(a):Witam
W Mojej Mazdzie Padl silnik , wymienilem go na "nowy" wszystko jest ok , poza falujacymi obrotami , czy to na luzie na postoju ( czy zimny czy cieply to samo sie dzieje ) czy tez przy wrzuceniu na luz ....?

sprawdz stan/szczelnosc elektrozaworkow tych dwoch mocowanych na tzw wzmocnieniu czolowym..
pozdr.
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Postprzez Artur 26 » 14 gru 2012, 06:33

Autko nawet przy predkowsciach autostradowych wrzucone na luz gasnie , wczoraj po dluzszej trasie , okolo 100 km autostradami autko znowu padalo kilkukrotnie na postoju i mialo problem z pozniejszym odpaleniem , jesli dalem gazu to odpalalo a jesli nie to ciezko bylo odpalic.


Co do Mozliwosci sprawdzenia to tak srednio , bo nie znam sie na tym , przebywam w Holandi i nie mam takich manualnych umiejetnosci,a w aucie z tego co mowil mechanik wszystko bylo sprawdzane , poniewaz Panowie przezbrajali slupek , czesciami od "starego" silnika po owczesnym sprawdzeniu , Jesli jade to w trasie zachowuje sie normalnie , ladnie przyspiesza , osiaga dobre predkosci i spalanie jest takie jak byc powinno ,


Juz rece mi opadaja.........
Początkujący
 
Od: 3 lis 2012, 13:53
Posty: 10
Skąd: Tiel Nederland
Auto: Mazda Mpv 2004 2,0 Citd 136 KM LW

Postprzez Nimrod-PW » 14 gru 2012, 09:26

Forumowicz
 
Od: 13 paź 2010, 18:20
Posty: 102
Skąd: Radom
Auto: Mazda MPV 2003, 2.0Diesel Karakuri

Postprzez Enduro » 14 gru 2012, 11:53

Artur 26 napisał(a):...przebywam w Holandi i nie mam takich manualnych umiejetnosci
Juz rece mi opadaja.........

masz info na PW co do oferowanej solidnej pomocy w ramach moich mozliwosci i znajomosci na terenie N...
pozdr.
E
oferuje silnik i części do Mazdy 6 + MPV CiTD Diesel z gwarancją sprawności, nie tylko tą obligatoryjną tzw. rozruchową
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sie 2008, 22:37
Posty: 4881 (1/19)
Skąd: Niemcy / okazjonalnie Poznań
Auto: M6 GL´18, + modyfikowane Prosie 996,Triumph-Speedmaster custom czarna, głośna, dwukołowa, angielska hulajnoga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy