Brak klimatyzacji z tyłu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez bchmiel » 11 lut 2013, 12:29

VPM napisał(a):ten panel wlasnie mam to jest wersja pelna zdjecie ktore zamiescilem jest z parownikiem tylko jest sprawa tego rodzaju ze ten panel steruje silniczkami elektrycznymi ktuje ustawiaja temperature wiec musisz do panelu dobrac cala reszte

Dlatego też ja szukam "kompletu" pochodzącego z jednego samochodu – w ten sposób mam nadzieję, że uniknę problemów z dobieraniem poszczególnych komponentów do siebie.
Dzwoniłem ws aukcji cytowanej wcześniej przeze mnie – goście mają tylko panel i nagrzewnicę, resztę gratów wywalili. <glupek2>

No cóż, szukam dalej. Gdyby ktoś się natknął na MPVkę do rozbiórki, która posiada potrzebne mi części, proszę o cynk.

Pozdrawiam
Bartek
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2009, 14:58
Posty: 61 (0/1)
Auto: Mazda MPV 04 diesel

Postprzez VPM » 11 lut 2013, 18:51

Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 lut 2013, 21:29
Posty: 419 (0/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: MPV 2,0 16V 2000r exclusive

Postprzez bchmiel » 30 kwi 2013, 10:47

Ogrzewam temat.....

Znalazłem MPVkę do rozkompletowania i mogę mieć z niej, co mi potrzeba do przełożenia klimy. Tylko że.... nie do końca wiem, czego mi potrzeba. Na pewno: panel, nagrzewnica, podsufitka z górnymi nawiewami, wiązka między panelem a nagrzewnicą a do tego przewody alu idące od przodu do tylnej nagrzewnicy.

Pytanie1: czy w wersji UK te przewody są takie same, jak w wersji europejskiej?
Pytanie2: co jeszcze będę potrzebował do sprawnej przekładki?

Pozdrawiam
Bartek
Forumowicz
 
Od: 6 lip 2009, 14:58
Posty: 61 (0/1)
Auto: Mazda MPV 04 diesel

Postprzez piem1970 » 18 lip 2013, 09:27

Co słychać w temacie ?Już wieje ostro na tył?
pozdro Piotr
piem1970
 

Postprzez ewaf » 21 gru 2013, 02:32

Witam, podepne sie pod temacik.
Mam 2 mpv w jednej jest sterowanie z 3 pokrętłami a w drugiej nowszej niestety z 2 , chciałam sie podpytać czy jest duży problem z przerobieniem klimatyzacji z 2 pokrętłami szybkość nawiewu i nawiew góra zimno dół -ciepło na sterowanie z 3 pokrętłami ? Co jest do tego potrzebne i czy wogóle jest to możliwe.
Pozdrawiam ewa
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 lut 2011, 02:13
Posty: 8
Skąd: zachodniopomorskie
Auto: mpv diesel 2.0 2002 i 2005

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy