Filtr paliwa

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez rajtkezjusz » 15 maja 2012, 11:41

andrev2222 napisał(a):Tylko sprawdzając to co jest na foto (w komorze silnika) jeden krucieć jest pionowo do góry, to co widać od góry, jeden natomiast jest przygięty na 45stopni, co by się zgadzało z elementem na foto, ale tylko w dole. Ten nowy filtr ma i zjednej i z drugiej strony wygięte króćce. Zmieniał juz ktoś coś takiego jak jest na foto u siebie i mógłby rozwiać wszystkie wątpliwości?


wg tego co opisujesz to jest do mazdy 626 GE z tym silnikiem
wg filtrona
Załączniki
pp887.jpg
rajtkezjusz
 

Postprzez rajtkezjusz » 15 maja 2012, 12:38

andrev2222--"Ale w to miejsce wchodzą przewody od jakiś elektrozaworów i nie jestem pewien. Jeszcze dzisiaj nie sprawdzałem dokładnie"

tyle,że do tej puszki wchodzą wiecej niż 2 przewody,a do tego filtra co kupiłeś tylko 2,co zrobić z resztą?
rajtkezjusz
 

Postprzez aqaz » 11 lip 2020, 23:17

Wczoraj zmieniałem filtr paliwa w 1.8 100hp.
NIPPARTS J1333044 pasował. Jest to filtr w baku przy pompie. Auto po wymianie zauważalnie lepiej przyspiesza.
Uwaga na pływak aby w trakcie montażu nie zablokował się o "skarpetkę" zaciągającą paliwo z baku.
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2017, 12:28
Posty: 182 (0/5)
Auto: 1.8 100km, 2001

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy