Rf4f podciśnienie co i jak

Postprzez bielas50 » 14 maja 2020, 20:01

Witam serdecznie posiadam w Magdzie silnik taki jak w tytule rok 2003 kupiłem ja z rozwalonymi wężykami od podciśnienia przez co auto praktycznie się nie rozpędzało, powymieniałem wężyki itp.jest lepiej Ale nadal jest bardzo słabo(porównywałem z filmikami na yt) nawet wymieniłem rozrząd bo może pasek rozciągnięty, pompa wody już pogubiła łopatki nawet (tak wydostałem je wszystkie) auto ma rzekomo teraz już 190tys km, z tego co zauważyłem przestała pracować klapka wirowa (po drugiej rundzie wymiany wezykow) podciśnienie do elektro zaworka dochodzi ale za już nie, do elektro zaworka turbiny również dochodzi podciśnienie i po deptaniu sztanga pracuje(po odpaleniu normalnie ja podciąga) , tam nic się nie zacina gruszka ręcznie chodzi gładko. Jeśli ktoś miałby dostępne jakieś zdjęcia całego tego bałaganu poprawnie zmontowanego prosił bym o wrzucenie pod post również tego z pod filtra powietrza, nie czuc jak się jedzie praktycznie turbiny ani jej nie słychać, skubana troszkę kopci na czarno jak by była dziura w dolocie ale to sprawdzałem, dolot nie jest czysty ale widziałem dużo bardziej zasyfione,
Wyprzedzając pytania auto odpala perfekcyjnie, chwilę po odpaleniu trochę ciężko chodzi i ma opory z wkręca niem się obrotów, ale parenascie sekund i jest ok jeszcze nie wymieniałem filtru paliwa ale to kwestia dni, to pewnie usunie tylko problem z pracą tuż po odpaleniu :>
Początkujący
 
Od: 14 maja 2020, 19:24
Posty: 4
Auto: Mazda premacy 2.0 DIDT
2003 (lift)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy