Problem ze światłami przeciwmgielnymi

Postprzez Lordi1992 » 20 mar 2019, 21:27

Witam:) Jestem tu nowy wiec nie wiem czy napewno dobry dział ale mam problem z podłączeniem swiateł przeciwmgłowych przednich otóż sytuacja wygląda tak że po kilku miesiącach od kupna madzi zauważyłem że nie działają przednie światła przeciwmgłowe tzw. "halogeny". Pomyślałem że to pewnie zarówki więc kupiłem nowe założyłem a tu klops i teraz tak, przy wcisnięciu guzika swateł przeciwmgłowych zapala sie kontrolka słychac jak przekaznik cyka prąd na kostce od przekaźnika jest więc uznałem że to może jakis problem z kablami i bum okazało się że wtyczki od jednego halogena spięta druga też z tym ze od tej drugiej kabel idzie dalej i na jego końtu jest wtyczka ale nigdzie nie podpięta. Poszukałem troche gdzie mogę ją podpiąc i okazało się że pasuje tylko do gniazda przy chłodnicy i tu leży problem bo na tym gnieździe wgl niema prądu z tego co zauważyłem kabel od tego gniazda wchodzi w grubszą wiązkę która okazało sie że wchodzi pod nadkole od strony kierowcy. I tu moje pytanie gdzie leży problem dlaczego niema w tym gnieździe prądu albo może ktoś z was forumowiczów posiada jakiś schemat instalacji żeby można było się zorientować jak to ogarnąć . Z góry dziekuje za odpowiedzi :)
Początkujący
 
Od: 20 mar 2019, 21:10
Posty: 1
Auto: Mazda Premacy CP 2.0DiTD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy