Premacy DITD dlawi sie podczas jazdy

Postprzez kristov » 3 paź 2017, 19:03

Witam
Ojciec posiada premacy 2001 DITD ktore sam mu sprowadzilem 10 lat temu wiec auto mimo ze stare jest w naszych rekach sporo czasu.
Od jakiegos czasu samochod dlawi sie podczas jazdy jakby na krotka chwile przestawal dostawac paliwa,odpala bez problemu na zimnym i cieplym a dlawienie za zimnym jest czestsze ,po zlapaniu temperatuty silnika jest lepiej,jak na razie wymienilem filtr paliwa czyli najprostsza rzecz i czytam forum co tu dalej z tym robic,jestem z warszawy ale unikam wizyty w mabi z wiadomych wzgledow,nie wiem czy to pompa czy wtryski czy w ogole cos innego,jutro ma obejrzec znajomy mechanik ale jak znam zycie to rozlozy raczki,moze ktos pomoze zeby cokolwiek mu zasugerowac,wiem ze sa tu ludzie ktorzy lepiej sie znaja niz na mazdach niz wiekszosc mechanikow:)
pozdrawiam
kristov
 

Postprzez kristov » 6 paź 2017, 09:45

przeczyscilem przekaznik B5B4 i obstukalem zawór spv no i jak na razie pomoglo jak reka odjal ,ciekawe na jak dlugo oby jak najdluzej:)
naprawa dzieki formumowiczom,mina mechanika bezcenna(wczesniejsza sugestia zeby to zrobic skwitowana usmiechem politowania)
kristov
 

Postprzez Marek Płock » 12 mar 2018, 18:36

Przyszła pora na przekaźnik B5B4, ale..
zamówiłem w Fox Rzeszów i dostałem w torebce przekaźnika B5B4 przekaźnik B4B5-18-821L1 i pytanie czy będzie działał, czy nie rozwali mi zaworu na pompie.
Próbowałem coś znaleźć na forum i http://mazdaepc.com/ i <dupa>
Proszę o informację (z Fox Rzeszów twierdzą, że to to samo tylko nowszy model)
15.03.2018
Z uwagi na brak odzewu zaatakowałem telefonicznie Tadziola (dziękuję za bezinteresowną pomoc) i przekaźnik zaaplikowałem Premasce – działa ( może ta informacja komuś się przyda)
Pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 20 kwi 2009, 21:45
Posty: 59
Skąd: Płock
Auto: Mazda Premacy 2000
2.0 TDI 66kW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy