Premacy-brak mocy,brak turbo.

Postprzez Neonixos666 » 7 maja 2017, 23:13

OBeK napisał(a):Wielkie dzięki Neonixos666 za pomoc i nakierowanie co może być nie tak.


Nie ma sprawy, najważniejsze że kolejne DiTD śmiga jak powinno <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 wrz 2009, 00:21
Posty: 9468 (52/237)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez przemek.git » 25 maja 2017, 09:14

U mnie jeszcze kiedyś były podobne objawy i przyczyną był zawór sterujący podciśnieniami...solenoid??czy jakoś tak..? podmieniłem od kolegi i wszystko minęło.
Początkujący
 
Od: 31 lip 2013, 08:45
Posty: 7
Auto: Premacy 2001, 2,0 Ditd RF2

Postprzez tarkusgregorus » 10 paź 2017, 06:31

Panowie ( i Panie?) !

Odgrzewam trochę ten wątek, potrzebuję Waszej pomocy – czy ktoś mógłby mi podesłać fotkę albo łopatologiczny schemat podłączeń wężyków vacu do obudowy filtra powietrza ? Wymieniałem przewód hydrauliczny sprzęgła, odpinałem toto wszystko – po złożeniu nie ma turbo-mocy a dałbym sobie głowę uciąć, że dobrze wpiąłem :( Błędów diagnostycznych nie stwierdzono. Czy kolejność podłączenia wężyków na spodniej, w zasadzie lewej bocznej dolnej stronie może być tutaj kluczowa ?

EDYTA:
Sam sobie odpowiem – ma maksymalnie kluczowe znaczenie :) Po zamianie miejscami wężyków na lewej części obudowy filtra wszystko wróciło do normy. Pierwsze przegazowanie zostawiło na asfalcie wielką plamę sadzy. Poza tym wszystko w normie.
Początkujący
 
Od: 29 maja 2010, 20:06
Posty: 12
Skąd: Będzin/Sosnowiec
Auto: Mazda Premacy 2.0 DiTD 74kW 2004r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy