Problem z wiatrakiem, Mazda 5 2006 2,3 Ben+gaz.

Postprzez foka_poznan » 8 maja 2018, 20:49

Cześć. Mój pierwszy post na forum, ale staram się stosować do regulaminu.

Od niedawna jestem posiadaczem Mazdy 5 opisanej w tytule. Auto kupiłem od taty, który był pierwszym właścicielem i sprowadził auto z USA.

Auto zaczęło bardzo się grzać w korkach. Klima także nie chodziła ostatnio podczas postoju, a dopiero po wyjechaniu w trasę. Wytypowałem problem z wiatrakiem. Faktycznie wygląda na to że wiatrak się rozleciał. Nagram filmik i wrzucę za kilkanaście minut. Jak pewnie możecie się domyślić, nie jestem wielkim zapaleńcem motoryzacji, a już na pewno mechaniki.

Czy ktoś już przeszedł podobna usterkę? Jak kłopotliwa była to naprawa? Jak z kosztami?

Czy szanowni forumowicze mają godnego polecenia mechanika w Poznaniu, który dobrze i sprawnie porusza się w tematyce tego modelu?

Dopisano 8 maja 2018, 20:22:

Film z tego co mi się wydaje problemem tutaj: https://drive.google.com/file/d/1m6Am4R ... p=drivesdk będę wdzięczny za jakiekolwiek porady.
Początkujący
 
Od: 8 maja 2018, 20:27
Posty: 2

Postprzez milyPiotr » 5 kwi 2023, 11:09

Wymiana wiatraka to żadna fizyka, każdy mechanik go wymieni bez problemu. Jak się choć trochę orientujesz można to zrobić samemu.
Początkujący
 
Od: 5 kwi 2023, 10:30
Posty: 2 (0/1)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 5 2.3 2008 166 km wersja amerykańska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy