Prośba o identyfikację złaczki lampy trzeciego stopu?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Stefansky5 » 25 lut 2019, 22:07

Witam,

Jest to mój pierwszy założony wątek i chciałbym się przywitać z klubowiczami Mazdy.
Posiadam Mazdę 5 rocznik 2008 2.0 CR diesel.
Siadła mi lampa trzeciego światła stopu w klapie bagażnika ,ta u góry. Po jej zdemontowaniu okazało się że dostała się do niej woda, wszystko przerdzewiało i nawet piny w kostce przerdzewiały całe. Lampę zakupiłem na portalu aledrogo za 280zł i do tego używaną. Bo nowej nie mogłem znaleźć. Na szczęście lampa świeci i jest w bardzo dobrym stanie. Natomiast mam problem z kostką w wiązce kabli. Tam również rdza zjadła prawie wszystko więc po podłączeniu lampa nie działa.

Czy może ktoś wie jaki jest numer katalogowy tej złączki albo gdzie ją kupić. Mój mechanik szuka na szrotach ale jak dotąd bez rezultatów. Mało tego, podczas przeglądu kilka dni temu zauważyli oczywiście że lampa nie świeci i przegląd przeszedłem ale z adnotacją w bazie danych o tej usterce. Więc muszę jak najszybciej to naprawić,żeby mi policja mandatu nie wlepiła.

Pozdrawiam
Stefan
Początkujący
 
Od: 22 kwi 2014, 23:54
Posty: 2
Auto: Mazda 5 (CR19) 2008r. 2.0 MZR-CD 143KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy