lampy przednie przedliftowe i poliftowe

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez molter » 22 gru 2018, 13:32

Czy lampy przednie mazdy 5 mozna stosować zamiennie przedliftowe i poliftowe ?
Pytam bo kupiłem lampe prawą i troche się różni od tych które są zamontowane na aucie.
Początkujący
 
Od: 12 kwi 2013, 17:58
Posty: 27
Skąd: podkarpacie
Auto: Mazda 5 MZR-CD
143 KM 2007r.

Postprzez molter » 27 sty 2019, 15:03

Witam
No niestety lampy poliftowe są trochę inne. O ile da się je zamontować do M5 przed ilftem to już zderzaka nie da się założyć. Różnica jest w dolej linii lampy- w poliftowych jest uskok do dołu i lampa zachodzi na zderzak.
A jeszcze żeby było ciekawiej to lampa którą kupiłem ma takie czarne wstawki i jak przejrzałem portale aukcyjne to jest to dość rzadko spotykana wersja.
Czy ktoś może mi powiedzieć czy te lampy były zakładane do jakiejś specjalnej wersji M5 ?
A może ktoś potrzebuje prawej lampy xenonowej poliftowej bo nie mam jak jej już wymienić bo była kupiona jakieś 2 miechy temu.
Początkujący
 
Od: 12 kwi 2013, 17:58
Posty: 27
Skąd: podkarpacie
Auto: Mazda 5 MZR-CD
143 KM 2007r.

Postprzez molter » 29 sty 2019, 22:56

Po przeglądnięciu kilku mazd 5 z działu nasze mazdy stwierdzam że to co mam zamontowane w swoim aucie na prawej stronie to poliftowy ksenon z wersji SPORT
Na czarnej M5 nawet fajnie by to wyglądało gdyby pasowało. Zderzak i tak idzie do wymiany więc został troche podpiłowany i co nie da się ;)
Zastanawiam się teraz czy jakby kupić od anglika zwykłą lampę(dość tanie są w porównaniu z ksenonami w wersji europejskiej) i przełożyć od ksenona bebechy wróciło by wszystko do normalności i można się rozglądać za zderzakiem. Tylko czy tak się da ??
W zasadzie rozbity mam tylko zewnętrzny plastik. Trzeba było by coś potem ustawiać ??
Załączniki
lampa prawa.jpg
Początkujący
 
Od: 12 kwi 2013, 17:58
Posty: 27
Skąd: podkarpacie
Auto: Mazda 5 MZR-CD
143 KM 2007r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy