Dziura w schowku

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Mc'Fly » 23 mar 2016, 13:34

Witaj Whitescorpio,
jestem świeżym użytkownikiem używanej Mazdy5 CW diesel i mam pytanie dot. schowka przed pasażerem. Zdziwiło mnie że u mnie jak otworzę schowek i spojrzę do wewnątrz deski rozdzielczej, to górna pozioma ścianka, która jest na stałe nad tym schowkiem w środku deski ma dużą dziurę, gdzie widać kable i inne flaki umieszczone w desce. Czy to normalne?, czy u Ciebie też tak jest, czy to u mnie brakuje jakiegoś elementu? Zajrzyj tam w wolnej chwili jak możesz... Dzięki.
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2008, 15:45
Posty: 62 (0/5)
Skąd: Puck
Auto: Mazda 5 CW 1,6 diesel 2011,
wcześniej
Mazda Premacy 2,0 DiTD 2003

Postprzez DanielQuattro » 11 mar 2020, 09:09

Mc'Fly napisał(a):Witaj Whitescorpio,
jestem świeżym użytkownikiem używanej Mazdy5 CW diesel i mam pytanie dot. schowka przed pasażerem. Zdziwiło mnie że u mnie jak otworzę schowek i spojrzę do wewnątrz deski rozdzielczej, to górna pozioma ścianka, która jest na stałe nad tym schowkiem w środku deski ma dużą dziurę, gdzie widać kable i inne flaki umieszczone w desce. Czy to normalne?, czy u Ciebie też tak jest, czy to u mnie brakuje jakiegoś elementu? Zajrzyj tam w wolnej chwili jak możesz... Dzięki.

U mnie tez jest, leży tam instrukcja obsługi samochodu


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sie 2014, 23:10
Posty: 497 (15/1)
Skąd: Wiedeń
Auto: Obecnie:Mazda3 BK Z6 '07 Sport Galaxy Grey by Daniel
Poprzednio:
Mazda6 Sport GH L5 '08 Cristal White Pearl by Daniel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 5 / Premacy