Incydent na rozdaniu nagród

14-15 kwietnia 2012 r.

Postprzez GRU » 19 kwi 2012, 09:45

Drodzy Koledzy, Uczestnicy Zlotu..

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż to co powiem nie jest związane ze zdjęciem Tabliczki Klubowicza przez Zarząd Klubu.

Osoby które były podczas rozdania nagród przy wieczornej imprezy wiedzą co się stało i tutaj nie będe się rozpisywał dlaczego,po co itd...

Wydaje m sie iż pare słów należy sie ode mnie ...

Chciałbym bardzo Was przeprosić za sytuacje która miała miejsce podczas rozdania nagród chodzi tutaj o osłowa jakie padłym z mojej strony dla Zarządu ( to co mówiłem miało trafić tylko do Ravo ) a nie dla całego Zarządu klubu ( tłumaczyłem to już Pawłowi i Koperowi) Jeśli was uraziłem ( Paweł i Koper ) Przepraszam Bardzo. Przeprosiny należą się również Wam uczestnicy zlotu za to iż musieliście tego wysłuchiwać – mogło to być załatwione w inne sposób ( ale wyszło jak wyszło ) Uczestnicy zlotu Przepraszam Was za te słowa które były powiedziane. Mam nadzieje iż nie jesteście obrażeni/źli na mnie !!!!

Ravo my sobie porozmawiamy jeśli pozwolisz w cztery oczy przy najbliższej okazji i wytłumaczymym sobię wszystko i może dojdziemy do porozumienia i przeprosin z obydwu stron.

Przepraszam za błedy ortograficzne jeśli są ( nigdy nie byłem specem od polskiego) :)


Pozdrawiam Was Serdecznie
GRU
 

Postprzez ravo » 19 kwi 2012, 09:51

ravo napisał(a):
GRU napisał(a):Ravo my sobie porozmawiamy jeśli pozwolisz w cztery oczy przy najbliższej okazji i wytłumaczymym sobię wszystko i może dojdziemy do porozumienia i przeprosin z obydwu stron.

Z chęcią choć uważam, że dalej mnie nie zrozumiałeś i tu nie chodzi o przeprosiny ale zrozumienie. Normalny człowiek rozmawia a nie krzyczy na całą salę i proszę nie mów, że to było tylko do mnie bo krzyczałeś brzydko na cały zarząd podkreślając, że tylko Dawid jest normalny :P

ravo napisał(a):Miłe stwierdzenie używane potocznie dla osoby losującej nagrody przy takiej zabawie- sprawdźcie sobie :P które było skierowane z uśmiechem i dla podkreślenia dobrych stosunków z GRU zostało odebrane jak bym powiedział coś złego o Twojej mamie :) nie wiem czego zabrakło czy wiedzy na temat zwrotów przy takich zabawach czy opanowania i normalności ale przesadziłeś ja nigdzie przeprosin nie chciałem bo mi na nich nie zależy i tyle chodzi o to, że mi było wstyd za Ciebie, wstydziłem się że na zlotach są tacy ludzie.

Przed rozdaniem jeszcze stwierdziłeś do mnie sam na sam że Ravo trochę się pośmiejemy i powygłupiamy nie obrazisz się ? ja odpowiedziałem,że nie bo lubię się pośmiać i tak samo chciałem wyróżnić Ciebie a nie zrobić coś źle. Jak nie panujesz nad sobą to trzeba nad tym pracować.


edit:

Doceniam, szkoda że dopiero teraz.

Również serdecznie pozdrawiam
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez GRU » 19 kwi 2012, 10:00

ravo napisał(a):edit:

Doceniam, szkoda że dopiero teraz.

Również serdecznie pozdrawiam



Wczoraj jeszcze pisaliśmy Pw z Pawłem i czekałem na odp. ale nie dostałem !!! A dziś nad ranem zdjęta tabliczka !! Wiesz dobrze o czym pisaliśmy przez prywatne wiadomości i słowa które pisałem pokrywają sie z tymi co tutaj napisałem !!! Ale chciałem temat dopiero w tedy napisac jak już skończymy prywatne wiadomości !!!!

[quote="GRU"]Drodzy Koledzy, Uczestnicy Zlotu..

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż to co powiem nie jest związane ze zdjęciem Tabliczki Klubowicza przez Zarząd Klubu.
GRU
 

Postprzez Lulka » 19 kwi 2012, 10:13

hmmm.... przeprosiny przyjęte :D

myślę, że obaj jesteście dorosłymi facetami i generalnie takie akcje powinny być wyjaśniane face to face ...czy to powód do odebrania klubowicza ... nie mnie to oceniać, ale uważam, że nie tylko klubowiczom zdarza się rzucić mięsem w stronę zarządu... w druga stronę pewnie też padają niejednokrotnie może nie przekleństwa, ale niezbyt przyjemne komentarze...

...dużo zepsutej krwi jest w klubie i rodzi to napięcia, niedomówienia i inne tego typu sytuacje, które prowadzą do kumulowania się negatywnych emocji które w końcu muszą znaleźć ujście ....

( udziela mi się terapeutyczne podejście do ludzi... źle ze mną hahaha )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez ravo » 19 kwi 2012, 10:16

Lulka napisał(a):myślę, że obaj jesteście dorosłymi facetami i generalnie takie akcje powinny być wyjaśniane face to face

I tego zabrakło

Lulka napisał(a):...czy to powód do odebrania klubowicza ...

Jak pisał Leszek w innym temacie zebrało się za inne zloty za które też Gru przepraszał, nie mogliśmy dawać kolejnej szansy za dużo ich już było.

Lulka napisał(a):le niezbyt przyjemne komentarze...

każdy ma do tego prawo :) mówimy to czymś innym.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

PostTen post został usunięty przez Leszek 19 kwi 2012, 14:16.
Powód: dubel

Postprzez GRU » 19 kwi 2012, 10:21

Daje się ostrzeżenia, a nie przypominam sobię abym takie dostał od Zarządu... Ale mogę się mylić !!!!

Ale ok zrobiliście jak uważacie !!!
GRU
 

Postprzez Lulka » 19 kwi 2012, 10:27

ravo ... uważam że to nie jest temat na publiczne dyskusje, i chętnie porozmawiam o tym na PW, przez telefon, czy face to face w Rykach, ale wydaje mi się że jesteś inteligentnym facetem, i zdajesz sobie sprawę jaka jest sytuacja w klubie ... bo skoro widzę to ja czy kilkadziesiąt innych osób, to myślę że widzisz to także Ty.

Moim zdaniem, Gru nie powinien był zrobić tego aż tak impulsywnie, ale on jest właśnie taka osobą, najpierw działa potem myśli ( tzn. tak mi się wydaje bo prawie go nie znam)... i nie odbieraj tego jako obrona Gru, bo nie zamierzam być niczyim adwokatem, jesteśmy dorośli i każdy mówi za siebie...

.. ja miałam nieprzyjemny incydent z Gru w Koninie 2011, i wtedy jakoś nikt nie domagał się, żeby Gru mnie publicznie przepraszał .. zrobił to osobiście przy najbliższej okazji ... i git..

myślę, że każdy z nas powinien pamiętać, że Klub składa się z rożnych ludzi, a co za tym idzie różnych, charakterów, osobowości, temperamentów i sposobów wypowiadania się... i powinniśmy pamiętać jeszcze jedno .. klub to my klubowicze, i to my powinniśmy mieć głos we wszystkich sprawach, skoro mamy głos w przyznawaniu klubowiczów, to czemu nie mamy w zdejmowaniu?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Leszek » 19 kwi 2012, 14:22

Lulka napisał(a):, to czemu nie mamy w zdejmowaniu?

Macie. Natomiast była to wątkowa sytuacja, w której Zarząd nie zdecydował się na upublicznianie przed szerokim gronem wszystkich za i przeciw. Natomiast na ostateczną decyzję wpływ miał każdy Przedstawiciel Regionu i wyżej. Proszę poczekajcie na oficjalny komunikat, który pojawi się wieczorem.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 19:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez GRU » 19 kwi 2012, 14:25

Przestańcie już z tego robić bóg wie co... Tabliczka odebrana i tyle !!!!! Tak zadecydowali i tyle !!!!
GRU
 

Postprzez sq2jul » 19 kwi 2012, 14:28

GRU przekazal wszystkim co mial do przekazania – mysle, ze dalsza dyskusja nie ma sensu. Zamykam temat.
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 21:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd