POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez milosz71 » 6 kwi 2011, 18:40

Żeby się już nie rozwijać bardzo to również jak wszyscy poprzednicy polecam blackiego24....Chociaż nie w sumie to powinienem polecić Arka :) bo blacky24 3/4 podróży przespał... <spie> <lol> ale autko "igła" :D,
jedyny minus to, to, że nie miałem GPS`a bo zapomniałem wziąć i musiałem wracać za chłopakami a oni rzadko poniżej 180km/h schodzili i trzeba było gonić...
Życzę wszystkim udanych poszukiwań
Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)
Królowa może być tylko jedna......BARCA....!!!
moja mazda :D viewtopic.php?f=332&t=116285
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 lut 2011, 20:05
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 3 2.0 Top Sport – 2005 :)

Postprzez bruch » 18 kwi 2011, 21:17

Polecam ASO Dyga gdzie zakupiłem Mazde 6 2005 LF Kombi. Posiadają samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Autko sprowadzili z Niemiec. Bardzo miła i fachowa obsługa. Z samochodu jestem bardzo zadowolony.

Szczerze polecam, jeżeli ktoś poszukuje pewnego samochodu to powinien zgłosić sie własnie ASO Dyga.

Pozdrawiam Marcin
bruch
 

Postprzez q3dm17 » 23 kwi 2011, 22:50

Witam;
Piszę ten post w zasadzie dla tych, co chcą kupić swoją wymarzoną MAZDĘ, oraz dla człowieka ( oraz jego ekipy ), dzięki któremu udało mi się kupić mój wymarzony samochodzik ( Mazda 6, kombi , po lifcie, 2005 ).
Z góry zaznaczam, że nie jestem żadnym specjalistą ani znawcą samochodów w ogóle. Po prostu pewnego dnia szukając potencjalnego samochodu dla mnie i mojej rodzinki, natrafiłem na fotografię MAZDY 6 i coś we mnie drgnęło. W tym czasie nie miałem pojęcia, że istnieje jakaś witryna Mazdomaniaków itd... Trochę czasu minęło, zanim dojrzałem po przewertowaniu setki ogłoszeń z najbardziej popularnych witryn w naszym kraju ( otomoto , aledrogo, itd...), że w naszym kraju kupienie "DOBREJ" Mazdy jest bardzo trudne. W końcu trafiłem na witrynę MAZDASPEED i w działach opisujących osoby ( firmy ) natknąłem się na osobę o pseudonimie " blacky24 ". Miał dobre opinie i w ogóle generalnie ludzie pisali o nim w klimacie ahhh i ehhh... poza małymi skrajnymi wyjątkami. No i z ogromnymi obawami ( nie znam gościa, może to jakiś koleś wykorzystujący naiwniaków itd. ) i rozterkami udało mi się z nim nawiązać kontakt i rozpocząć poszukiwanie mojego samochodu. Mniej więcej po około 3 tygodniach jechaliśmy już wszyscy do Niemiec w wiadomym celu. Samochodzik był już przez blacky24 zarezerwowany i cena wyjściowa. Nie będę tutaj rozpisywał się na szczegóły, bo nie chce mi się tyle pisać :) A poza tym pewnych rzeczy nie można zdradzać ( w interesie moim a w szczególności blacy24 ). I po długiej podróży dotarliśmy na miejsce. A tam stała sobie piękna Mazdunia ...eh... potem sprawdzenie samochodu, dokumentów, ...w końcu jazda próbna i zakup samochodu , wszystko OK !
Wszystko poszło dobrze, pomijając fakt, że człowiek z Niemiec jechał długo i w między czasie 2 razy się zgubiłem ( nie miałem navi, tylko swoje wydruki głównej trasy z google ) . Ale w końcu dotarłem do naszego kraju i teraz cieszę się jak dziecko tym samochodem, choć mam świadomość, ze być może czytają ten post osoby, dla których ten samochodzik to "stary łup". Ale w tej chwili, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Mojego samochodziku nie zamieniłbym na żaden inny heheh ;–))) ( uwaga: stan na dzień 23.04.11 <lol> ). Więc reasumując, ja osobiście jestem bardzo zadowolony z usługi "blacky24" i polecam go. Mam nadzieje, że nie chwalę dnia przed zachodem słońca i za rok , dwa, moja opinia się nie zmieni, bo w życiu rożnie bywa i mam nadzieję, że " blacky24" się nie zepsuje – trzymam za to moje kciuki <spoko> .
Darek, Gliwice.
q3dm17
 

PostTen post został usunięty przez sq2jul 23 maja 2011, 00:45.
Powód: To nie jest miejsce na prosby.

PostTen post został usunięty przez sq2jul 23 maja 2011, 00:45.
Powód: To nie jest miejsce na zadawnie pytan.

PostTen post został usunięty przez sq2jul 29 maja 2011, 19:58.
Powód: OT

Postprzez sob » 16 cze 2011, 05:09

Postanowiłem opisać moją drogę ku zdobyciu wymarzonego auta… jako że ostatnio wątek „niepolecani” rozwinął się aż za bardzo.

Model nie zmienił się na przestrzeni czasu, jednak wersja nadwozia i silnik diametralnie. Po około 3 miesiącach wertowania forum, doszedłem do jedynego słusznego wniosku: Mazda 3 silnik 2,0 benzyna.

Jako, że nie mam zaufania do rodzimych sprzedawców i ich „bezwypadkowych” ofert, zdecydowałem się zaufać ekspertom. Moje pierwsze kroki poczyniłem ku „blacky24” jednak brak czasu zarówno jego jak i mój uniemożliwiał nam współpracę.

Drugie podejście zakończyło się już sukcesem. Autko zostało sprowadzone przy udziale pana Bartka z firmy Carpasja. Wytłumaczył mi on po krótce czego warto szukać i uzupełnił moją wiedzę o modelu. Właściwe poszukiwania trwały około 2 tygodni…
Gdy wybraliśmy konkretny egzemplarz, po kilku dniach otrzymałem telefon z Niemiec, serce mocniej zabiło… Mazda okazała się na miejscu taka, jak zapewniał niemiecki sprzedawca… decyzja mogła być tylko jedna ;)

Na odbiór umówiłem się w Warszawie, chciałem odwiedzić osławionego Jaksę …weryfikacja stanu okazała się formalnością.
Otrzymałem komplet dokumentów wraz z tłumaczeniami. Wracając uśmiech nie schodził mi z twarzy ;)

Moje koszta zostały już tylko powiększone o tablice. Rejestracja przebiegła bezproblemowo.
Pan Bartek do końca był ze mną w kontakcie i pilotował sprawę.

Co do firmy Carpasja nie mam uwag. Długo pracowali na swoją markę i bazując na mojej ocenie na pewno ją podtrzymali. Mogę ich tylko polecić i to też z czystym sumieniem czynię ;)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 19 lut 2011, 08:50
Posty: 23
Skąd: Olsztyn
Auto: była: Mazda 3 2,0 BK
jest: Mazda 3 2,0 BM

Postprzez blacky24 » 16 cze 2011, 09:12

Gratuluję zakupu, cieszę się że w końcu udało się kupić wymarzone autko.
;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2007, 18:37
Posty: 84 (0/4)
Skąd: Mysłowice
Auto: Mazda 626 GF

Postprzez Carpasja » 16 cze 2011, 15:32

dziękując panu Pawłowi za pochlebną opinię dodam od siebie, że mieliśmy na tzw. tapecie kilka egzemplarzy, ale ten na który ostatecznie się zdecydowaliśmy okazał się rewelacyjny. Doświadczenie z mazdami mamy duże ale tak zadbanego egzemplarza wśród i tak bardzo zadbanych jakie są w Niemczech dawno nie widziałem. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że wyglądała jak nowa. Narzucając na wnętrze folię śmiało można by ją wstawiać do salonu jako nówkę... Teraz pozostaje mi życzyć długiej i bezawaryjnej jazdy. Pozdrawiamy, zespół Carpasja.
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 21:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Postprzez hub » 13 lip 2011, 14:13

Witam,

W marcu tego roku stałem się szczęśliwym posiadaczem Mazdy 6 2.0 (2004) – dzięki pośrednictwu panów z firmy Carpasja. Swoją opinię piszę dopiero teraz ponieważ chciałem przejechać przynajmniej kilka tysięcy kilometrów co by być zupełnie pewnym swoich wrażeń. A moja opinia jest taka:
– Sprowadzony z Niemiec samochód okazał się dużo ładniejszy pod względem wyglądu zewnętrznego niż na zdjęciach, dzisiaj zdecydowanie uważam, że czerwony jest najładniejszy (choć dyskutować na ten temat nie mam zamiaru).
– Ślady zużycia w środku minimalne, godne samochodu o parę lat młodszego z dwa razy niższym przebiegiem.
– Stan techniczny bardzo dobry, o drobnych usterkach nie ma co wspominać.
– Frajda z jazdy ogromna.
– Współpraca z panami Bartkiem i Andrzejem bardzo dobra na wszystkich etapach. Komplet dokumentów otrzymałem od pana Andrzeja dzień później niż obiecywał (nie z jego bezpośredniej winy), a w ramach rekompensaty (ja jej nie oczekiwałem, była to jego propozycja) zarejestrował samochód osobiście, a mi zostało jedynie odebrać gotowy dowód rejestracyjny.

Podsumowując, dziś z czystym sumieniem polecam firmę Carpasja osobom zastanawiającym się nad sprowadzeniem samochodu. Cena będzie na pewno trochę wyższa niż w polskich ogłoszeniach, ale frajda z jazdy dobrym samochodem z pewnością wszystko zrekompensuje.

Pozdrowienia dla panów Bartka i Andrzeja.
hub
 

Postprzez Marianek » 14 lip 2011, 12:13

hub napisał(a):Cena będzie na pewno trochę wyższa niż w polskich ogłoszeniach, ale frajda z jazdy dobrym samochodem z pewnością wszystko zrekompensuje.


Ona nie będzie wyższa,ona będzie realna,rzeczywista :)
Pozdrawiam i gratulacje zakupu
Marian
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Focus » 19 lip 2011, 14:20

Nie podważając lojalności dwóch najbardziej polecanych tu 'ekip', nie można też odmówić im mistrzostwa autopromocji ;) Poezja ! Sam będę myślał o współpracy, tylko baaa ! ..nie wiem na kogo się zdecydować..
Blacky24 i CarPasja wydają się być jak Mazda 6 i Honda Accord.. ciężki wybór ;)
Japan Motors Rulez !
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 mar 2011, 10:49
Posty: 18
Skąd: Kraków
Auto: Honda Civic Coupe VI VTEC

Postprzez Frank » 31 lip 2011, 09:40

"Nie wszystko złoto co się świeci"

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... m-Carpasji
Frank
 

Postprzez Carpasja » 31 lip 2011, 13:42

ale warto prześledzić cały wątek :)
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 21:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Postprzez Flame77 » 14 sie 2011, 20:26

Witam
Nic nowego nie napiszę...i z pełną odpowiedzialności polecam Krystiana (Blacky24) i Arka.
W ubiegły poniedziałek wybrałem się z chłopakami po M6 kombi do Niemiec.
Mieliśmy 2 auta wstępnie zarezerwowane i sprawdzone przez Krystiana już przed wyjazdem.
Pierwsza w kolejności (czarna M6, 1.8 z 2004) odpadła bo była niemiłosiernie upieprzona błotem i psimi kudłami. Krystian z Arkiem wstępnie ją sprawdzili i poza małą korozją była ok. Sprzedawca jednak zgubił nagle książkę serwisową i powiedział, że cena, która była w ogłoszeniu była ceną za brudne auto, a gdybyśmy chcieli aby je wysprzątał cena wzrosła by o ok 500 juro ... żenada.
Nie tracąc czasu zrezygnowaliśmy z jazdy próbnych i ruszyliśmy do oddalonej o ok 1,5 h jazdy granatowej 1.8 z 2004.
I to była dobra decyzja...już po wstępnych oględzinach widać było, że auto jest zadbane i sprawne mechanicznie. Arek z Krystianem przeglądnęli auto pod każdym względem po czym wykonaliśmy jazdy próbne.
Właściciel komisu niestety nie był skłonny do targowania się, ale pomimo tego zdecydowałem się bez wahania ją kupić ... oczywiście dopiero gdy Arek i Krystianem powiedzieli mi, że wszytko z autem w najlepszym porządku ... i można ją śmiało pobierać.
Po zakupie, załatwieniu wszystkich formalności (ok godziny 16) ruszyłem w drogę powrotną do domu z zamiarem przespania się na jakiejś stacji, ale ponieważ doskonale mi się jechało (również dlatego, że połowa drogi powrotnej to autostrady) jechałem bez przerwy popijając jakieś dziwne płyny wzmacniające, słuchając Riverside na BOSE i ciesząc się sam do siebie, że w końcu ją mam.
Reasumując jeszcze raz polecam usługi Krystiana i Arka ponieważ chłopaki znają się na rzeczy, Krystian dodatkowo elegancko szprecha w ichnim narzeczu (Arek już trochę mniej o czym przekonała się Pani w jednym z komisów) i uważam, że warto wydać te kilka procent (w moim przypadku) więcej kaski i mieć pewność (lub prawie pewność), że wsiadając do auta wróci się do domu tysiąc km bez najmniejszych problemów.
Pozdrawiam
Patryk
Flame77
 

Postprzez Krecony » 15 sie 2011, 14:40

Witam.
Nie będę się rozpisywał ale też polecam... i tu żadna nowość Blackiego24 i Arka. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Jeżeli ktoś przymierza się do zakupu auta niech nawet się nie zastanawia i do nich dzwoni a na pewno nie pożałuje. Ja z czystym sumieniem ich polecam. Dzięki nim od tygodnia mam swoją wymarzoną Mazdę 3 2.0 w wersji top sport w jedynym słusznym kolorze czyli żółtym :P
Pozdrawiam
Konrad

P.S.
W przyszłym tygodniu wrzucę foty, bo niestety w tym raczej nie dam rady.
Ostatnio edytowano 16 sie 2011, 19:50 przez Krecony, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 13 sie 2011, 21:01
Posty: 2
Skąd: TM
Auto: Mazda 3 2.0 Top sport – '04

Postprzez delewar » 15 sie 2011, 21:22

Frank napisał(a):"Nie wszystko złoto co się świeci"

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... m-Carpasji

Zapodałeś link , to poczytaj teraz do końca i walnij się w pierś ,bo gość który zamawiał samochód u Carpasji to jaki nieogarnięty ...
Początkujący
 
Od: 10 maja 2009, 21:03
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Auto: Saab 9-5 Aero 250 KM

Postprzez fixerq » 16 sie 2011, 10:07

Dziwne tylko, że te liczne pochwały wypisują świeżo zarejestrowane osoby :> W 1 kolejności bym się przedstawił i zaprezentował samochód, gdybym był tak uradowany a nie trafiał bezpośrednio do tego działu.

Pokażcie swoje Mazdy!

Kiedyś pisałem 2 razy do blackiego (na forum i gg). Zostałem po prostu olany – nawet nie odpisał :)
Wolę jednak sam sobie sprowadzać :)
Obrazek
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2008, 15:35
Posty: 414
Skąd: Rz-ów
Auto: Była: 323f BA, m3 Top Sport...

Jest: BMW e90

Postprzez bieski » 16 sie 2011, 10:10

fixerq napisał(a):Zostałem po prostu olany – nawet nie odpisał


Ja do niego zadzwoniłem. Poświęcił mi 30 min nie robiąć żadnych problemów.
Może woli kontakt telefoniczny :>
......................
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2010, 08:37
Posty: 4533 (13/136)
Skąd: ZG
Auto: GJ

Postprzez kaleba » 16 sie 2011, 11:29

fixerq napisał(a):Kiedyś pisałem 2 razy do blackiego (na forum i gg). Zostałem po prostu olany – nawet nie odpisał :)
Wolę jednak sam sobie sprowadzać :)


wysłałem maila i mi odpisał wysłałem drugiego maila tez mi odpisał :)
kaleba
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Moto