POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.
PostTen post został usunięty przez buczos 29 kwi 2013, 10:41.
Powód: ot

Postprzez Belzee24 » 30 kwi 2013, 21:00

JA DOŁĄCZAM SIĘ DO TZW. POLECAM KRYSTIANA VELblackyego24 <spoko> NIC DODAĆ NIC UJĄĆ, JAK USTALONE TAK BYŁO , M5 JUŻ W PRUSZKOWIE. CIESZY OKO . I DAJE PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY . OCZYWIŚCIE NIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ O TOMASZU KOLEDZE blackyego24, KTÓRY ZLUSTROWAŁ WYBRANY EGZEMPLARZ OD PODWOZIA AŻ PO DACH .
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 5 wrz 2008, 19:39
Posty: 18
Skąd: Oświęcim/Parzniew
Auto: MAZDA 5 2.0 143KM 2008

Postprzez mib28 » 18 maja 2013, 23:24

A ja mam pytanie-uprzejme oczywiście-do szanownych Kolegów z Forum. Jestem z natury optymistą więc umieszczam je w "Polecanych sprzedawcach".
Dotarłem do osoby, znanej w środowisku miłośników Saaba- Lewicki Grzegorz, zam. Wystok 32, 66-235 Torzym, lubuskie.
Po telefonicznych kontaktach wydaje się człowiekiem uczciwym, o wysokiej kulturze osobistej.
Myślę aby jemu zlecić sprowadzenie M6 2.0. z Zachodu.
Pomyślałem jednak by poradzić się wpierw Kolegów z Forum.
A więc proszę i czekam na Wasze opinie- oczywiście tych z Was, którzy z nim się zetknęli.

Z poważaniem :)

Mib28
mib28
 

Postprzez quzio » 19 maja 2013, 22:18

Wszystkim nie zdecydowanym i oszczędzającym swój czas i pieniądze polecam Pana Andrzeja Miciałkiewicza z CarPasji.W marcu przyszedł czas na zmianę samochodu (poprzednia Mazda znalazła nowego właściciela), mój wybór padł na M3 BL 2.0L. Pierwszy kontakt telefoniczny z panem Andrzejem (poniedziałek) i od razu w czasie pierwszej rozmowy! dostaję link na maila do ogłoszenia spełniającego moje oczekiwania. Pan Andrzej dzwoni na miejsce, potwierdza szczegóły oferty (zbija cenę) – moja decyzja: to jest to! Czwartek – pan Andrzej udaje się do Belgii po samochód. Na miejscu dokonuje oględzin samochodu i okazuje się, że na przedniej szybie jest odprysk wielkości paznokcia (dostaję telefon z informacją), nie wiadomomo czy uda się naprawić, ale udaje się obniżyć cenę auta o koszt wymiany przedniej szyby. Piątek po południu jesteśmy umówieni w serwisie Gołembiewscy sp. z o.o. (wcześniej Auto Księżyno) ul. Liwska 2 03-391 Warszawa. Okazuje się, że wszystko jest OK! – finalizacja umowy podpisanie dokumentów i śmigam 151KM pod stopą. Poniedziałek – pan Andrzej dostarcza brakujące dokumenty i asystuje przy okienku w urzędzie Gminy, gdzie dokonujemy niezbędnych urzędniczych formalności.
Podsumowanie – Pan Andrzej jest przykładem pełnego profesjonalizmu w swojej dziedzinie, super pośrednikiem, uczciwym i komunikatywnym – polecam wszystkim którzy chcą bezstresowo zmienić samochód.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 sty 2008, 13:42
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Auto: Jest Mazda 3 BL 2.0 MZR DISI i-Stop HB '11 Gunmetal Blue Mica
Była Mazda 6 GG CiDT 2.0 '05 Black Mica

Postprzez wojtas2525 » 22 maja 2013, 19:46

z Krystianem blacky24 spokojnie mozna jechac. Polecam
wojtas2525
 

Postprzez bobik » 23 maja 2013, 00:30

wojtas2525 napisał(a):z Krystianem blacky24 spokojnie mozna jechac. Polecam


Zgadzam się w 100%. Też polecam <spoko>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 20 gru 2012, 22:43
Posty: 13
Skąd: okolice Leszna/WLKP.
Auto: Ma być MADZIA6
09.04.13 JEST MADZIA6
sedan 1.8 120KM '07

Postprzez luqqas » 28 maja 2013, 09:23

Witam.

pod koniec 2012 kupiłem mazdę gh za pośrednictwem AndrzejaCarpasja.


najpierw 2 miesiące na własną rękę intensywnie szukałem Madzi w Polsce .
Niestety (a może na szczęście) nie znazłem żadnej atrakcyjnej i wiargodnej oferty.
W tym czasie odkryłem forum mazdaspeed i zachęcony innymi wpisami postanowiłem w końcu skorzystać z pomocy AndrzejaCarpasja.


Moje kryteria: model, rocznik, silnik, przebieg, cena, kolor etc. okazały się realne ...ale tylko teoretycznie i nawet Pan Andrzej miał pewne trudności by znaleźc odpowienie auta.
Czas leciał a ofert było jak na lekarstwo. Jak już sie tarfiały to zazwyczaj nie pasował mi jakiś kluczowy element, np biała tapicerka ;)
Po 2 kolejnych miesiącach w obliczu zaskakującej posuchy, podjąłem jedyną słuszną decyzję – zwiększyłem budżet o ~10%. <czarodziej> I to był strzał w dziesiątkę, w końcu było w czym wybierać .
Pan Andrzej wkrótce znajduje odpowiednią Magdalenę. Nawet nieco bardziej wypasioną niż w moim zapytaniu.
Potem szybka akcja – sprawdzenie po VIN w rejestrze mazdy, zaliczka, Pan Andrzej ogląda auto na miejscu i kupuje za swoje pieniądze. Mazda przyjeżdża do PL.
Następnie umawiamy się na przegląd przedzakupowy w warsztacie Jaksy. Potem już tylko finalizacja transakcji w bardzo przyjaznej atmosferze, kawa na drogę
i Wracam do domu na tymczasowych germańskich blachach oraz kompletem dokumentów dzięki czemu rejestracja w WK idzie sprawnie.


Dziś, po przejechaniu ok 6 tys km mogę stwierdzić, że autko spisuje się bezproblemowo. <spoko>

Zatem polecam i pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 15 lis 2012, 20:17
Posty: 18
Auto: GH 1.8 MZR kombi, przedlift

Postprzez adorian89 » 13 cze 2013, 18:28

Pierwszy kontakt z Panem Bartkiem miał miejsce w okolicach stycznia. Orientacyjnie napisałem maila w sprawie Mazdy 3 i tu pierwszy szok. W mailu napisałem, że szukam tego właśnie auta i dysponuję kwotą 20 tys. Zdziwiłem się że Pan Bartek napisł mi, że w tej kwocie nie jest wstanie znaleść auta z pewnego źródła. Inny "handlarz samochodowy" znalazł by cokolwiek w tej kwocie byle wcisnąć, byle zarobić a tutaj jednak z góry informacja – z takim budżetem jest to nie wykonalne.

Minęło pare misięcy, mając zawsze na oku auta które wystawiane są w dziale sprzedaży na forum Mazdaspeed trafiłem na Mazdę 3 świeżo sprowadzoną przez Pana Bartka z niemiec. Sedan, niski przebieg, wyposażenie zgodne z potrzebami. Po pierwszych rozmowach i ustaleniu terminu z racji braku możliwości odwiedzenia Pana Bartka, to On autem przyjechał do mnie. Od razu podjechaliśmy do mojego znajomego który pracuje na okręgowej stacji pojazdów sprawdzić co tam przyjechało spod warszawy. Najpierw sprawdzenie miernikiem lakieru i wynik sąsiada – bity nigdzie nie był. Podjechaliśmy na kanał, sąsiad sprawdził wszystko i skwitował słowami – nie mam się do czego doczepić, wszystko jak być powinno.

No to decyzja że autko kupuję. Sprawy załatwienia rejestracji też bez problemowe, gdy potrzobwałem fakturę na której wpisany jest mój ojciec w celu dostania lepszej oferty w ubezpieczalni Pan Bartek wysłał bez problemu poprawioną wersję.

Podsumowując – polecam wszystkim usługi Pana Bartka z carpasja.pl . Jeżeli jest taka możliwość warto czasami dozbierać jak w moim przypadku kilka tys ale mieć pewność że auto które kupujemy jest z pewnej ręki !

PS: Za jakiś czas wrzucę kilka fotek na forum mojego nowego nabytku <ok>
Początkujący
 
Od: 23 lis 2012, 13:09
Posty: 4
Auto: Mazda 3 Sedan

Postprzez Robert03114 » 14 cze 2013, 10:51

Wiatm!

Może to mało oryginalne ale ja również dołączam się do poleceń blacky24 <spoko> .
Na prawdę sprawnie i bez niedomówień. W moim przypadku cała spawa zamknęła się w miesiąc.
Od pierwszego kontaktu, poprzez wyszukiwanie ofert do wyjazdy po Mazdę. Nie mogę nie wspomnieć o koledze Krystaina, bo tak ma na imię blacky24, Tomku. Oboje na miejscu, podczas oględzin samochodu są po prostu bezbłędni. Krystian lustruje dokumentację, a Tomek robi przegląd auta. Mnie Krystiana polecił sąsiad, który jest od roku zadowolonym posiadaczem Mazdy. Jeżeli ktoś zastanawia się więc nad sprowadzeniem Mazdy to z czystym sumieniem polecam blacky24.
Początkujący
 
Od: 14 cze 2013, 10:07
Posty: 3
Skąd: Warszawa\Białołęka
Auto: Mazda 6 Sport Wagon 2.0 Exclusive 12.2005

Postprzez krzysiek.j » 18 cze 2013, 15:02

Pragnę gorąco polecić Pana Andrzeja Miciałkiewicza z Carpasji!

Długo trwały moje poszukiwania Mazdy 3. Oglądnąłem kilkanaście modeli sprowadzonych głównie z Niemiec i z przykrością muszę stwierdzić, że znaczna większość samochodów sprowadzanych przez handlarzy to złom i szajs. Po długich poszukiwaniach, zrezygnowany brakiem auta, które choć trochę budziłoby moje zaufanie, stwierdziłem, że napiszę na Forum Mazdy i kupię auto bezpośrednio od polskiego właściciela. W tym momencie nastąpił przełom – po kilku godzinach od założenia wątku na forum dostałem maila od Pana Andrzeja, który zaproponował mi piękną Mazdę z 2008r. Decyzja zajęła mi kilka godzin, gdyż samochód był trochę droższy od zakładanego przeze mnie budżetu, jednak przystałem na propozycję Pana Andrzeja polegając głównie na komentarzach na jego temat znalezionych na forum. Nie będę ukrywał, że miałem wiele obaw co do tej transakcji, ponieważ cała ta historia wydawała mi się wręcz nieprawdopodobna: Pan Andrzej sam się ze mną skontaktował, poszedł mi na rękę nie biorąc ode mnie zaliczki, sam zaproponował, że dojedzie autem w dogodne dla mnie miejsce, co ostatecznie zakończyło się wizytą u mnie w domu (odległym o 100km od ustalonego miejsca) w celu sfinalizowania transakcji. Dzisiaj, po tej całej historii stwierdzić jednak mogę, że było warto: dostałem samochód jak spod igły, od osoby, która go szanowała. Przejechałem nim już 2 tys. km i wiem, że wszystko działa jak należy. Pan Andrzej kompleksowo załatwił za mnie wszelkie formalności, papiery dostarczył kurierem praktycznie na następny dzień, tułał się 1000 km od domu, żeby dostarczyć wóz pod moje drzwi – jednym słowem najbardziej kompleksowa i profesjonalna obsługa jakiej w życiu doświadczyłem!

Jeżeli szukasz samochodu i natknąłeś się na ten komentarz szukając opinii o Panu Andrzeju Miciałkiewiczu i Carpasji, to uwierz mi – nie warto kombinować, bo teorie można sobie stworzyć najróżniejsze. Sprawdziłem wielu sprzedających podczas poszukiwań samochodu, bałem się, że auto będzie kradzione, bite, po powodzi, zalane motodoktorem, ale tutaj nie ma się do czego przyczepić. Andrzej Miciałkiewicz to profesjonalista i znawca tematu, który szanuje Twoje pieniądze. Nie sprowadza wszystkiego co popadnie, a dokładnie sprawdza auto zanim je przywiezie. Na wszystko ma papier od Mazdy, a nie tylko kupione na targu książki serwisowe. A najważniejsze jest, że robi on to w Twoim imieniu! Na Twoją prośbę! Chcesz albo nie, decyzja cały czas należy do Ciebie. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości w tym temacie zapraszam na PW. Wybije Ci wątpliwości z głowy :D .

Najważniejsze cechy charakteryzujące Pana Andrzeja Miciałkiewicza z Carpasji:
– Profesjonalizm (niespotykany!)
– Totalne ukierunkowanie na zadowolenie klienta
– Znakomity kontakt o każdej porze i w każdym miejscu (Niemcy, Polska, wszędzie!)
– Szacunek dla pieniędzy klienta

Link do prezentacji mojej Madzi: viewtopic.php?f=321&t=157035
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 16 maja 2013, 10:18
Posty: 20 (1/0)
Skąd: Żywiec
Auto: Mazda 3 Exclusive '08r BK 1.6 PB+LPG Stag 300 Premium by Banamin

Postprzez qwarx » 21 cze 2013, 13:56

Polecam: http://carpasja.comAndrzej Miciałkiewicz

Od kilku tygodni należę do grona posiadaczy samochodów marki Mazda. Dokładniej, zostałem właścicielem Mazdy 5 (benzyna 2.0) z roku 2006. Na początku zastanawiałem się nad zakupem tego auta w Polsce, ale przerażały mnie opinie dotyczące naszych rodzimych sprzedawców, a znalezienie osoby prywatnej sprzedającej ten model było bardzo trudne.

Na szczęście przeglądając forum trafiłem na namiary do pana Andrzeja. Wysłałem mail z dokładnymi parametrami i czekałem na telefon. Nie wytrzymałem i zadzwoniłem po kilku dniach, aby odwiedzić się, czy wszystko w porządku. Pan Andrzej już poszukiwał auta. Po kilku dniach dostałem informację o pierwszym aucie – poza kolorem wszystko było takie, jak sobie zażyczyłem. I tu niespodzianka. Dwa dni później dostałem mail i telefon od pana Andrzeja. Znalazł auto odrobinę starsze (pół roku), ale rokowało na jeszcze lepszy stan i było w kolorze, jaki sobie zażyczyłem. Po chwili wahania zgodziłem się. Na moje życzenie udało się od właściciela wyciągnąć jeszcze kilka zdjęć wnętrza. Kilka dni później pan Andrzej udał się po auto. Z niecierpliwością wyczekiwałem na telefon. Pan Andrzej, obejrzał auto i nie znalazł nic. Tego samego dnia późnym wieczorem spotkałem się z nim w zaprzyjaźnionym warsztacie. Mechanicy obejrzeli auto i nie wierzyli, że auto które ma 7 lat może być w tak dobrym stanie technicznym.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Andrzejem.

Rejestracja takiego auta była banalnie prosta. Tak jak obiecał pan Andrzej, wystarczyło podać w okienku wszystkie dokumenty które wysłał kurierem + wypełniony wniosek o rejestrację, zapłacić tylko ok. 250zł i maiłem tablice w ręku. Dwa tygodnie później pojawiłem się po odbiór dowodu wraz z dosłanym zaświadczeniem o zapłaconej akcyzie.

Auto pomimo swoich 7 lat jest jak nowe. Poprzedni właściciel bardzo o nie dbał. Teraz moja kolej. Spodziewajcie się, że będę was męczył o informacje dotyczące poprawnej eksploatacji tego auta, jeżeli nie znajdę ich w przepastnych wątkach forum.

Zachęcam niezdecydowanych do kontaktu z panem Andrzejem Miciałkiewiczem (andrzej@carpasja.com lub http://carpasja.com). Za kilka tygodni możecie jeździć wymarzoną Mazdą.


Mazda5_02.jpg


Mazda5_01.jpg
qwarx
 

Postprzez rxwawa » 21 cze 2013, 14:05

Jeśli chodzi o zakup to polecam Kajaka. Osobiście nie sprzedaje aut ale pomaga w podjęciu dobrej decyzji.

Jest jeszcze w miejscu Warszawa Rembertów gościu, złota rączka od Saab'ów.

Ja by kogoś interesowało strojenie to Maciek z Pruszkowa :)
SILNIK WANKLA OD A-Z ! WSZYSTKIE Japońce
Naprawa, tuning, skup i sprzedaż!
https://www.facebook.com/kojotgarage
668 824 980 – Kojot
www.kojotmagazine.pl
-------------------------------------------------
Zielonka k/ Warszawy
ul. Paderewskiego 2
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 14 paź 2007, 20:25
Posty: 287 (1/1)
Skąd: Centralna Polska
Auto: Eunos Cosmo 3Rotary --RX 7 FC Turbo --RX 8 Turbo Renesis

Postprzez brencik » 21 cze 2013, 16:46

qwarx napisał(a):Mechanicy obejrzeli auto i nie wierzyli, że auto które ma 7 lat może być w tak dobrym stanie technicznym.

Może, może, niech obejrzą moje :)
Krótka piła: ile dałeś? (nie liczymy kosztów rejestracji itp)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2011, 14:42
Posty: 356 (1/23)
Skąd: Osielsko
Auto: Mazda 5, 2.0 Pb, 145KM, 2007.

Postprzez Braintrust » 22 cze 2013, 02:06

No więc i przyszła kolej na mnie... :)

Szukanie samochodu zacząłem od kwietnia. Wysyp ogłoszeń, sprawdzanie u Jacka (Marianka) numerów VIN, ale zawsze coś... a to dziwne przerwy w DSR, a to nie chęć do sprowadzania samochodu w ASO przez rodzimych handlowców.
I tak na początku czerwca wciąż nękając Marianka o wydruki poprosiłem Krystiana (blackego) o pomoc w namierzeniu czegoś intratnego w/g moich wytycznych (nie ma co ukrywać iż budżet jakim dysponowałem nie powalał na kolana).
Nagle informacja od Jacka (Marianka), że jest jedna ciekawa Mazda GH w benzynce na sprzedaż w obecnym miejscu zamieszkania Marianka czyli w Belgii (wcześniej też była fajna oferta ale jednak sprzedający był nie ugięty w pertraktacjach cenowych Jacka).

Jacek sprawdził samochód (w sumie 100 km od miejsca jego zamieszkania) i poinformował mnie że samochodzik jest w stanie idealnym. Decyzja o zaliczce i zakupie biletów do Charleroi (wszystko przy konsultacjach telefonicznych z Jackiem). Zanim przeszedł mój przelew Jacek zapłacił z własnego konta zaliczkę aby samochodzik nie zniknął sprzed nosa. Jacek jeszcze rozmawiał z handlowcem o zrobienie przeglądu etc.. w pierwotnej formie sprzedaży nie wchodziło to w grę gdyż samochód był przeznaczony do obrotu wewnętrznego lub na export... czyli laweta albo z sercem na ręku powrót na niemieckich tablicach – ale jednak się Jackowi udało :) i carr pass był.

Jacek wyjechał po Nas samochodem do lotniska (lot opóźniony o godzinę), uraczył kolacją, ugościł spaniem, śniadankiem.
Następnego ranka przejażdżka do handlowca (120 km w jedną stronę) , do Brukseli po papiery transportowe (kolejne 100) i oczekiwanie w samej Brukseli na papiery. Jacek w tym czasie pooprowadzał Nas po mieście, wspominał o ciekawostkach etc.
Później odebranie papierów i w drogę po samochód.
Na koniec pyszny obiad przygotowany przez żonę Jacka i powrót do domu...
Całość w naprawdę bardzo, bardzo miłej i przesympatycznej atmosferze.

To tak w skrócie (w sumie bardzo dużym skrócie).

Jacek (Marianek) , dziękuję już oficjalnie za pośrednictwem forum za całość (choć Twoje zaangażowanie wykracza poza ramy słowa pomoc) i spotykamy się na obiadku z moją ferajną jak tylko będziecie w Polsce...

Dziś pół miasta oglądało się za cudnym kolorem "radiant ebony" mojej nowej Mazdy 6 :)

Ps. photos will be soon :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 mar 2013, 00:51
Posty: 40 (0/1)
Skąd: okolice W-wy / Płock
Auto: Mazda6 GH L8 2008

Postprzez molter » 15 lip 2013, 20:00

Ja chciałbym polecić sprzedawce www.auto-city.pl
Nie ma ten pan co prawda specjalizacji w mazdach ale kupiłem u niego całkiem fajny egzemplarz piątki z małym przebiegiem (91 tyś) sprawdzonym w bazie DSR.
Była mazda co prawda po stłuczce ale zostałem o tym poinformowany już przy pierwszym oglądaniu auta co było robione bez ściemniania i tekstów w stylu Mirka handlarza "panie igła " ;)
Jak na razie autko super zobaczymy jak będzie dalej się sprawowało. Na razie to dopiero zrobiłem 3 tyś. km
Początkujący
 
Od: 12 kwi 2013, 17:58
Posty: 27
Skąd: podkarpacie
Auto: Mazda 5 MZR-CD
143 KM 2007r.

Postprzez Deaner » 21 lip 2013, 13:19

Witam
Od pewnego czasu rozglądam się za Mazda 3 rok 2006-2008. Poszukuje auta które będzie w benzynie i bez "dużego" wkładu finansowego. Chciałbym poprosić o jakies podpowiedzi odnośnie tego na co zwracać uwagę podczas oglądania, o co zapytać sprzedawcę/wlasciciela. Interesuje mnie glownie silnik benzynowy ze względu na brak zadowolenia wśród znajomych mających diesle. Promien moich poszukiwan to promien około 200km od mojego miasta (Piła – Wielkopolska) . Proszę o podpowiedzi bym nie wpadl na skarbonke bez dna :)
Początkujący
 
Od: 21 lip 2013, 12:59
Posty: 4
Skąd: Piła
Auto: Mazda 3 2007r Active

Postprzez redrum80 » 22 lip 2013, 16:51

Tylko wycieczka na zachod w polszy nawet nie ogladaj, chyba ze bedziesz mial mega farta i trafisz na uczciwego handlarza :)
Forumowicz
 
Od: 29 kwi 2010, 10:03
Posty: 33
Skąd: Zielona Góra

Postprzez prywatny » 28 lip 2013, 21:05

Szukasz zadbanego youngtimera? Śmiało bierz tego:

http://otomoto.pl/mazda-626-C29911459.html

Opis zgadza się z rzeczywistością, znam ten pojazd od kilkunastu lat, gdyż znajduje się w sąsiedniej miejscowości. Wart zainteresowania.
Raczej spotkać niedźwiedzicę, co straciła małe, niżeli głupiego z jego głupotą. Prz 17,12
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2012, 13:30
Posty: 44 (0/6)
Skąd: środkowe podlasie... a teraz południowe
Auto: GF FP
GF FS
GG L3

Postprzez bass collector » 13 sie 2013, 23:06

Wszystkim niezdecydowanym polecam Andrzeja z Carpasja.

Swoją M3 jeżdżę już od pół roku i jestem bardzo zadowolony (no może poza tym, że mi zaj$%& alufelgi miesiąc temu <dupa> ).

Andrzej wyszukał, sprawdził i sprowadził samochód z pewnej ręki, bardzo zadbany, bezwypadkowy, dokładnie taki jakiego chciałem :)
Każdemu życzę takiego partnera w interesach – świetnie zorganizowany, rzetelny, uczciwy – jak ktoś kiedyś na forum napisał – przeciwieńtwo naszych pseudo handlarzy <spoko>

Andrzeja polecam swoim znajomym i wszystkim, którzy chcą kupić pewny i dobry samochód! <ok>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 25 lis 2012, 23:06
Posty: 28 (1/3)
Auto: Mazda 3 BK Z6
'06 FL sedan

Postprzez iwon44 » 25 sie 2013, 18:28

Witam, minęło już trochę czasu i myślę że mogę pochwalić dobrze tu już znanego
Pana Andrzeja Miciałkiewicza z Carpasji.
W kwietniu sprowadził dla mnie wspaniałą Mazdę 3 i to nawet w kolorze który chciałem, ale o tym nie wiedział. Także sfarciło mi się :D
Autem zrobiłem około 4 tyś km i do tej pory nic się nie dzieje. Auto jest bezwypadkowe, zadbane, z wydrukami DSR. Poza zakupem nowych opon i wymianą oleju nic nie inwestowałem.

Człowiek uczciwy, znający się na temacie. Polecam go z czystym sumieniem osobom które się zastanawiają czy do niego zadzwonić.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2012, 19:21
Posty: 294 (3/4)
Skąd: Świdnik
Auto: Mazda 3 BK Z6 05r Active

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Moto