POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez mgnat » 6 wrz 2013, 13:17

Chcę wszystkim polecić współpracę z panem Bartkiem z carpasja.pl

Za jego pośrednictwem kupiłem już dwie Mazdy 6 GH.
Pierwsza była znakomita, ale niestety ją rozbiłem. Gdy dowiedziałem, że nie da się jej naprawić postanowiłem, że następna ma być identyczna. okazała się lepsza :–)
Za każdym razem transakcje była szybkie i konkretne. Kilka telefonów i wiadomo było czego ja oczekuję i co w związku z tym może mi zaproponować Bartek.
Po kilku dniach od ustalenia czego szukać był już telefon z Niemiec, Bartek stojąc przy samochodzie szczegółowo opisywał szczegółowo jego stan, wygląd, cierpliwie odpowiadając na każde pytanie ;–)
Oczywiście wszystko co mówi zgadzało się z tym, co zobaczyłem osobiście w PL, a oba sprowadzone samochody były później chwalone w serwisach, w czasie przeglądów za ich stan.
Zresztą, to, że sprowadza naprawdę sprawdzone i warte swojej ceny samochody zostało już wiele razy opisane.
Ja chciałbym tu podkreślić profesjonalne podejście Bartka do klienta.
Jeżeli był jakiś problem z dokumentacją (z winy Niemców ;–), lub jeśli ja nagle musiałem zmienić ustalenia, to Bartek był w stanie zawsze zaproponowac konkretne wyjście z sytuacji. Umiał elastycznie się dostosować. Bardzo wątpię, żeby zwykły komis/importer szedł klientowi na rękę w taki sposób, jak robi to Bartek.
Współpracując z takimi ludźmi nie tylko ma się poczucie, że pieniądze nie poszły w błoto. Ma się też komfort, że jeśli coś pójdzie nie tak, to nie zostanie się na lodzie.
Mam nadzieję, że tą MAzdą pojeżdżę juz długo, niemniej, jesli potem będę chciał zmienić samochód to z pewnością jeszcze raz zadzwonię do Bartka :–)
pozdrawiam
mgnat
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 gru 2012, 23:26
Posty: 4
Auto: M6 GH liftback
benzyna 2.0, manual,
kolor: Festival Schwarz ;–)
urodzona w 2008 r.

Postprzez matthies » 6 wrz 2013, 20:52

mgnat napisał(a):jesli potem będę chciał zmienić samochód

z tego miejsca ja bardzo serdecznie życzę zmiany auta w innych okolicznościach niż ostatnio <spoko>
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez Robert88 » 7 wrz 2013, 10:31

Witam wszystkich.

Na początek powiem że jestem szczęśliwym posiadaczem M3 w sedanie 2.0. Kupiłem ją od Pana Bartka z carpasji. Jeżdżę m3 od kilku miesięcy, nabiłem kilka tys. kilometrów i jestem bardzo zadowolony z tego auta. Natomiast jeśli chodzi o współprace z Panem Bartkiem to było trochę " dziwnie", dlatego też napisze o kilku rzeczach na które trzeba zwrócić uwagę kupując auto od Pana Bartka, aby już KAŻDY był z niego bardzo zadowolony.

Po pierwsze: oględziny. Gdy Pan Bartek dzwoni, należy zadawać jak najwięcej pytań odnośnie stanu auta, i potem przy oglądaniu na własne oczy weryfikować. Na przykład: Ja zadałem tylko dwa pytania ( czy wszystko jest w porządku z autem, i czy jest już rdza). Pan Bartek mówi że wszystko jest w porządku a rdza jest tylko w podwoziu. I przy oglądania auta w warszawie trochę byłem zdziwiony tym że przednia szyba była wymieniana, [jaki?] zderzak miał inny odcień, (brak śrubek mocujących zderzak w tylnych nadkolach, brak plastiku wokół żarówek oświetlających rejestracje, prawdopodobnie zderzak wymieniany), 2 głębokie rysy z obu stron auta w tym jedna mała wgniotka, rysa na 6 cm w rogu tylnego zderzaka. Rozumiem że nie pytałem o te rzeczy, ale chyba powinienem o tym wiedzieć. No i co mnie najbardziej zdenerwowało, to ogniska rdzy, o które pytałem przy oględzinach w Niemczech których podobno nie było. W Polsce już były, 2 na klapie bagażnika, w nadkolu, w ramie szyby, i dwie malutkie na masce. Na wszystkie te wady Pan Bartek odpowiadał: "ślady użytkowania" – ok, ale powinienem o tym wiedzieć podczas oględzin w Niemczech, by zbijać cenę!

Po drugie: dokumenty. Powinniście dostać wszystkie przy odbiorze auta, niestety ja nie dostałem recyklingu i akcyzy. Recykling sam zapłaciłem na poczcie(za kasę odliczoną od ceny auta), akcyzę dostałem chyba po 10 dniach. Skoro płace za te dokumenty, to dlaczego sam muszę to załatwiać?

Ogólnie to chyba każdy człowiek wychodzi z założenia, że jeśli umawia się ze sprzedawcą auta na odpowiednią cenę i usługi za tym idące, to trzeba się z tego wywiązywać. Pan Bartek nie ma żadnych okazyjnych cen itd. aua są drogie, ale mamy pewność co stanu auta( w moim przypadku mechanicznego). Miało być tak że wsiadam do auta i jeżdżę, dokumenty będą wszystkie itd. a tu z drugiej strony oleje, filtry do wymiany, nadwozie do poprawek lakierniczych itd. to chyba coś było nie tak.

Reasumując.. W moim przypadku przepłaciłem za auto, ale to był mój pierwszy zakup, więc się napaliłem. Mimo to polecam Pana Bartka, bo dostałem solidne auto, tylko szkoda że muszę w niego na start włożyć trochę czasu i kasy.
Początkujący
 
Od: 5 lut 2013, 23:15
Posty: 14
Auto: Mazda 3 TOP SPORT 2.0 SEDAN, 2005

Postprzez piterPDM » 8 wrz 2013, 14:35

Żeby nie było monotematycznie to ja polecam znanego już dobrze Krystiana vel Blacky24. Generalnie dzięki niemu jestem szczęśliwym posiadaczem M6 GH kombi 2.0 benzyna 120tys, z końca 2008 roku. Auto genialne kupione od salonu który miał je w w ofercie po rozliczeniu z poprzednim właścicielem, który sobie sprawił nową CX9 bodajże – ech ci to mają kasę :). Wszystkie przeglądy w serwisie generalnie auto chwalone również na pierwszym przeglądzie w PL, a muszę dodać że specjalnie podjechałem do bardziej wymagającej stacji aby się upewnić, że auto jest OK.

Co więcej Krystian bardzo uczciwie podchodzi do zakupu i negocjacji. Od ceny która i tak była jedną z najniższych zjechał trochę i dorzucili lepsze opony oraz zrobili przegląd, którego już nie mieli robić :). Kontakt z Krystianem świetny, rzeczowy, co więcej warto sprawdzić jaką prowizję sobie liczą inni za taką usługę sprowadzenia auta bo jestem przekonany że Krystian jest jednym z najlepszych i co rzadkie najtańszych sprowadzających dobre auta.

Co więcej akurat zgrałem się z kumplem który tez chciał sprowadzać auto i skoro było miejsce w aucie to Krystian nie dość że bez żadnej dopłaty i bez marudzenia pozwolił mu z nami jechać to jeszcze pomagał w załatwieniu tablic i formalności!

Podsumowując naprawdę z czystym sumieniem i nieukrywaną przyjemnością polecam kupno auta z pomocą Krystiana! Dodatkowym plusem jest zajefajna przygoda i dreszczyk emocji przy wymianie taaakiej kasy w nocnym kantorze :)

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 20 wrz 2012, 14:20
Posty: 7
Skąd: Poznań
Auto: BYŁ: Mazda 6 GH 2008 2.0 Benzyna + LPG (LF-DE)
Jest Mazda 3, 2.0 Benzyna 2018

PostTen post został usunięty przez kinki 9 wrz 2013, 19:49.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez kinki 9 wrz 2013, 19:50.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez kinki 9 wrz 2013, 19:50.
Powód: OT

Postprzez tarzan » 22 wrz 2013, 23:44

Również dołączam się do polecenia Krystiana (blacky) szukaliśmy z 3 tygodnie madzi i w końcu padła decyzja wyjazdu po jedną i był to strzał w dziesiątkę. Piękna a przede wszystkim zadbana i zgodna z opisem przyjechała w końcu do domu:) 115kkm udokumentowane i widoczne po wnętrzu aż sam Krystian był pod wrażeniem wyglądu wnętrza i czystości bo niemiec to jednak niemiec. Mam kontakt z Blackym do dzisiaj i nieraz siegalem po jego opinie odnośnie eksploatacji madzi, a minął już miesiąc od zjechania jej do kraju:) a mowa o mazdzie 6 2.0 Pb kombi z 2006
Także z czystego serca polecam:)
Początkujący
 
Od: 24 cze 2013, 23:39
Posty: 6
Skąd: Lubin
Auto: mazda6 2.0 benzyna 147km 2006r kombi

Postprzez t34567 » 22 wrz 2013, 23:50

Ja musze polecić kolegę Zigi86, od którego w sobotę nabyłem piękną czarną 6 :)

Wszystko zgadzało się z treścią ogłoszenia oraz informacjami telefonicznymi.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2013, 00:04
Posty: 324 (1/6)
Skąd: Stary Sącz
Auto: Mazda 6 Sedan 2.0 Pb 2006 147KM STAG 300 Premium/Hana/ACR01

Postprzez Zigi86 » 23 wrz 2013, 08:24

t34567 napisał(a):Ja musze polecić kolegę Zigi86, od którego w sobotę nabyłem piękną czarną 6 :)

Wszystko zgadzało się z treścią ogłoszenia oraz informacjami telefonicznymi.


Co prawda handlarzem nie jestem i sprzedawałem swoja prywatną sztukę (aż żal się było rozstać, szczególnie żonie :) ) ale miło mi słyszeć, że nie jechaliście na marne, jak to często bywa. Ze swojej strony przepraszam tylko, że po tak długiej podróży nie zaproponowałem nawet herbaty <zawstydzony>, ale prawdę mówiąc trochę się spieszyłem bo rano dowiedziałem się, że mam pilny wyjazd do Wrocławia tego samego dnia. Ze swojej strony życzę bezawaryjności i tyle samo frajdy z jazdy ile ja miałem.

Pozdrawiam. <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2012, 14:58
Posty: 274
Skąd: Łdz
Auto: Była: Mazda 6 Sedan 2006 2.0 Pb 147 KM

Postprzez Yoda_Katowice » 4 paź 2013, 15:20

Również polecam Krystiana Blacky'ego. Rozmawiałem z nim już w wakacje, powiedziałem że chciałbym sprowadzić Mazdę 6 tak za 17 tys ze wszystkim, odpowiedział, że nie może zagwarantować że przy tej cenie auto będzie dobre i poradził szukać czegoś w kraju. We wrześniu wróciłem do tematu już z większym budżetem. Krystian znalazł mi autko zgodne z moimi oczekiwaniami, wydzwaniał do Niemiec i dowiadywał się co i jak. Pojechaliśmy...był piątek 13...ale absolutnie nie był pechowy. Samochód okazał się być w bardzo dobrym stanie, Krystian pomógł w negocjacjach, w ogarnięciu papierów w kraju, rejestracji, w sumie we wszystkim pomógł. Jakbym miał ocenić w skali 1-5 to kontakt 5, pomoc 5, profesjonalizm 5, cena 5. Z czystym sumieniem polecam Krystiana
Początkujący
 
Od: 2 lip 2013, 14:18
Posty: 6
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 6 GG 1,8 2003

Postprzez piterros » 4 paź 2013, 16:38

Jeśli komuś nie straszny samodzielny wyjazd po auto do Belgii i powrót za kierownicą "nabytku" to polecam kontakt z kolegą Mariankiem Ja skorzystałem, wyszukane auto spełnia prawie wszystkie postawione wcześniej wymagania, przy czym wymaganie dot. przebiegu spełnione powyżej oczekiwań :)
Decyzję o zakupie podejmowałem na podstawie oględzin naocznych Marianka i przesłanej dokałdnej dokumentacji zdjęciowej (ponad setka fotek + filmy).
Pomoc Marianka to tzw. "all inclusive" łącznie z "transferami", samym zakupem + załatwieniem formalności, noclegiem, wiktem, zagospodarowaniem czasu wolnego no i super towarzystwem jego rodziny! <spoko>
Oprócz tego potężny know-how dot. Mazdy.'
Polecam i pozdrawiam.

PS> Podczas drogi powrotnej można naocznie przekonać się co jedzie na lawetach do PL i jak przed "liftingiem" wyglądają poźniejsze "okazje" i "200% bezwypadki"
>>> S P R Z E D A M MAZDA 3BK SPORT EXCLUSIVE 2006r.<<<
szczegóły
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 sty 2010, 23:48
Posty: 45 (7/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 GH 2.0 MZR-CD 140KM '2010

Postprzez mervel » 9 paź 2013, 08:27

zaczynam szukać 'swojej' Madzi i widzę że w dobry temat trafiłem :)
bardzo polecacie m.in. Bartka i Andrzeja z Carpasji...ale w necie znalazłem dwie różne strony ich z taką samą nazwą.
Obaj są godni uwagi?
mervel
 

Postprzez matthies » 9 paź 2013, 17:26

z tego co ja wiem (wiec moge sie mylić) to kiedys byli wspólnikami, a teraz już nie są. Niemniej obaj zawsze mieli dobrą opinię toteż uważam że się nie zawiedziesz.
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 18:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez jade » 15 paź 2013, 22:26

Ja jestem świeżo w temacie i mogę powiedzieć, że obecnie Pan Andrzej i Bartek prowadzą osobną działalność i mają osobne strony:
carpasja.com to strona Pana Andrzeja
carpasja.pl to strona Pana Bartka
Nic nie stoi na przeszkodzie aby zlecić wyszukanie auta u obu Panów i wybrać ofertę odpowiadającą naszym potrzebom. Mi osobiście lepiej współpracowało się i rozmawiało z Panem Andrzejem a od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem sprowadzonej przez niego M6. Za parę tygodni jak stuknę trochę kilometrów, napiszę coś więcej czy zakup okazał się udany. Z dotychczasowej obsługi jestem bardzo zadowolony. Pan Andrzej trzyma poziom.
jade
 

Postprzez haryb » 28 paź 2013, 17:07

To i ja opiszę moją przygodę zakupu wymarzonej Mazdy 6 z pomocą Blacky24.
Początek poszukiwań nowego auta przebiegał podobnie zapewne jak u większości forumowiczów czyli:
miesiąc szukania pięknej, pewnej, bezwypadkowej Mazdy za pomocą serwisów ogłoszeniowych typu alledrogo itp.
Ofert bardzo dużo, ceny bardzo atrakcyjne, spokojnie mieszczące się w moim początkowym budżecie no i co najważniejsze wszyscy w ogłoszeniu mieli napisane że IGŁA:) Jak igła to igła – tylko jechać i .... się rozczarować :) Po paru obejrzanych sztukach dostępnych w komisach i od prywatnych importerów na terenie Polski doszedłem do wniosku że jednak w Polsce nie znajdę mojej IGŁY Mazdy.
W tym momencie zacząłem studiować nasze forum, wszystkie wpisy mówiące o ludziach którzy pomagają w zakupie pewnej i sprawdzonej sztuki z Niemiec.

Skontaktowałem się z Adamem, Barkiem oraz Krystianem (Blacky24).
Wszyscy po krótszym inni po dłuższym oczekiwaniu odpowiedzieli przedstawiając potencjalne koszty i co najważniejsze wysokość bezpiecznego budżetu na samochód spełniających wszystkie moje wymogi. Tutaj troszkę się załamałem ponieważ był to budżet dużo większy od mojego początkowego który ustaliłem na podstawie cen z alledrogo. Jednak po wstępnych rozmowach, kalkulacjach zdecydowałem się skorzystać z pomocy i poszukać auta zagranicą z podwyższonym budżetem ale z dużo mniejszym ryzykiem nacięcia się na minę.

Po wyliczeniu sobie kosztów wiążących się z skorzystaniem z pomocy przy znalezieniu/ściągnięciu auta zdecydowałem się na Krystiana, ważne było dla mnie jednak osobiste obejrzenie auta przed decyzją oraz bardziej przejrzysta(korzystniejsza dla mnie) procedura.

Większość ogłoszeń sam wyszukiwałem na zagranicznych serwisach i podsyłałem Blackiemu do sprawdzenia w systemach DSR, systemie serwisowym oraz na ogólna jego ocenę po zdjęciach.
Moje wymagania były dosyć wygórowane i konkretne pod kątem, potwierdzenia historii samochodu, przebiegu, wyposażenia, źródła sprzedaży dlatego korespondencja nasza mailowo/telefoniczna była dość długa. Krystian zazwyczaj odpisywał regularnie, chodź zdarzały się momenty że czekałem na maila, telefon dłuższy czas. Po ok 2 miesiącach intensywnego poszukiwania – udało się nam namierzyć jedna piękna sztukę plus 2 auta rezerwowe w niedalekiej odległości.
Cena jednak była znacznie odbiegająca od mojego budżetu, i tutaj Krystian pokazał że jest bardzo dobrym negocjatorem i udało mu się zbić cenę do takiego poziomu który był przeze mnie do zaakceptowania. Po sprawdzeniu DSR okazało się że ma pełna historię serwisową od początku produkcji do dnia dzisiejszego, fajne wyposażenie i z pewnego źródła. Nie pozostało nic innego jak zarezerwować auto, przygotować wyjazd.
Auto było ok 1300 km od Gdańska, pod francuską granicą więc dystans dość duży ale zaryzykowałem bo auto główne jak i rezerwowe były bardzo obiecujące.
Krystian zamówił tablice wyjazdowe (na których jeszcze udało się urwać 5 Euro:)), Ja razem z bratem wsiedliśmy w pociąg i pojechaliśmy do Wrocławia, z stamtąd ok 24:00 Krystian nam odebrał i wyruszyliśmy w kierunku granicy. Jechaliśmy w sumie w 5 osób.
Oprócz mojej mazdy 6 jechali chłopacy po inną 6-stke i 3-ke.
Droga ok 9h do miejsca gdzie stała Mazda, z małą przygodą tuż za granicą z niemiecką Polize :) przebiegła ok. Na miejscu byliśmy ok 10:00. Od razu wszyscy przystąpiliśmy do oględzin.
Tomek (serwisant z ASO Mazdy) wszystko posprawdzał pod kątem oryginalności, i potwierdzenia bez wypadkowości. Krystian czujnik w dłoń i przegląd całej karoserii, ja podłączyłem się w miedzy czasie pod kompa. Wszystko wyglądało na takie jak miało być. Auto zadbane, praktycznie zewnętrznie zero rdzy czy jakiś widocznych uszkodzeń. Silnik mruczał pięknie więc po jeździe próbnej (na początku Tomek się przejechał później Ja) nie można było podjąć innej decyzji jak proszę zapakować :).
Krystian posprawdzał wszystkie dokumenty i powypisywał wszystkie kwitki, praktycznie mi pozostało tylko zapłacić i podpisać umowę.

Dodatkowo Krystian odsprzedał mi komplet kół zimowych z pięknymi oponami za bardzo atrakcyjną cenę :) Po wszystkim Ja wsiadłem z bratem do mojej:) Mazdy a chłopacy ruszyli po pozostałe auta. Krystian upewnił się że wiemy jak jechać, i że jak coś by się działo to mam od razu z nim się kontaktować. Po ok 8h byliśmy już na granicy Polski gdzie brat mnie zmienił i poleciał dalszą drogę do domu. Ok 24:00 byliśmy pod domem, dałem znać Krystianowi że wszystko w porządku, auto bez
najmniejszego problem przeleciało tą trasę. Następnego dnia Krystian jeszcze zadzwonił by upewnić się że z autem wszystko ok, podpowiedzieć jak załatwić formalności z rejestracją i na tym nasza dotychczasowa współpraca się skończyła.
Po 2 dniach auto miałem już zarejestrowane.
Cała akcja zamknęła się w 30h od momentu wyjazdu do powrotu. Jak każdy miałem dużo obaw, ponieważ nie znałem nikogo, a kasę trzeba mieć ze sobą.
Jednak ryzyko się opłaciło, i patrząc na to teraz nie było ono wcale takie duże w porównaniu do szukania na własna rękę auta w PL.

Jeśli chodzi o współpracę z Krystianem, to jestem ogólnie zadowolony.
Czas wyszukiwania auta myślałem że będzie troszkę krótszy jednak to też po części były moje marudzenia, wymagania. Czasem Krystiana ciężko było dorwać na mailu czy telefonie, chwilami troszkę brakowało mi rekomendacji Krystiana pod kątem konkretnego wyboru między np 2-3 podobnymi autami, trzeba było zaufać własnej intuicji i samemu postawić na jedno auto.
Ale reasumując wszystkie te czynniki, mogę polecić spokojnie usługi Blacky24, bo naprawdę zna się na tym co robi, zna regiony gdzie jeździ, potrafi zweryfikować stan auta, a gdy jest z nim

Tomek z ASO Mazdy auto jest naprawdę dobrze prześwietlone (łącznie z poradami serwisowymi co i jak się robi :)). Krystian również umie się targować i każde auto jakie prześwietlaliśmy zbijał ceny – gdzie różnica w cenie początkowej a wynegocjowanej lądowała u mnie.
Autem zrobiłem ok 3000 km i sprawuję się wyśmienicie, oby tak dalej.
Także niezdecydowanym którzy chcą zakupić pewne auto, w nienagannym stanie, za nieco większą kwotę niż ceny na alledrogo – Polecam gorąco Krystiana vel Blackky24 :)

P.S. Moja Czarna perła :) niedługo się pojawi w dziale Nasze Mazdy :)

Pozdrawiam
Hary
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sie 2013, 19:48
Posty: 90
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda CX-5 2.5 2019

Postprzez kris_zabrze » 1 lis 2013, 19:29

Witam, wzbogacę konto Krystiana – Blackyego24 kolejną pochwałą.
Krystian znalazł, sprawdził i pojechał ze mną po piękną granatową Mazdę. Wszystko odbyło się podobnie jak w przypadku poprzednich wypowiedzi na temat Blackyego :) Już pierwszy samochód który oglądaliśmy okazał się strzałem w dziesiątke, więc nawet nie sprawdzaliśmy listy rezerwowej.

Dodam, że nie znałem wcześniej Krystiana, skontaktowałem się z nim pierwszy raz za pośrednictwem tego forum. Jest to człowiek godny zaufania, uczciwy i zna się naprawdę na tym co robi.
Opinie wystawiam z własnej woli, Krystian mnie o to nie prosił, ale uważam, że jak najbardziej się mu należy :)

Mam nadzieję, że za kilka lat znowu się wybierzemy po samochód, ale tym razem najnowszą generację Mazdy 6

Pozdrowienia również dla towarzysza podróży Daniela!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 wrz 2007, 21:14
Posty: 52
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 6 GG 2003r. benz. 2.0

Postprzez Gnat80 » 4 lis 2013, 20:11

Ja również dołączam się do pochlebnych opinii o KRYSTIANIE,mowa o koledze BLACKY24,od pierwszego kontaktu do samej transakcji minął równy tydzień,a cała wyprawa trwała 27 godzin :)
KRYSTIAN znalazł mi auto,zapewnił kontakt telefoniczny i meilowy ze sprzedającym,zdjęcia,stan auta itd wszystko się zgadzało na miejscu.
BLACKY24 pozwolił mi zabrać kuzyna,który całą drogę wciskał nam swoje bajki,chłopaki dzielnie go wysłuchiwali <lol>
W Niemieckim urzędzie również chodził za mną jak cień i wszystko pomógł załatwić,wszystko z dobrym humorem i w miłej atmosferze,język Niemiecki ma w paluszku.
Droga powrotna 900km była już tylko formalnością ;)

Reasumując mój Peugeot 407 jest taki jaki miał być,następne auto będzie również z pomocą KRYSTIANA.

Pozdrowienia również dla Łukasza i Tomka,trzeciego kolegi imienia nie pamiętam :)
Ps.Gdybyś był na pomorzu to zapraszam do knajpy do mnie ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 paź 2007, 18:19
Posty: 240 (0/3)
Skąd: Tuchola
Auto: Mazda 323F
Mazda 6
Zafira
Peugeot 407
Focus 2005
Mazda 3 BL 2.0

Postprzez d&d » 4 lis 2013, 22:04

Witam
Ma ktoś kontakt do Sylwka Pietrzaka z Nasielska?

Z góry dziękuje.

Pozdro
Początkujący
 
Od: 25 sty 2010, 15:35
Posty: 27
Auto: Mazda 6 GY mz-cd 143KM 2007

PostTen post został usunięty przez Speed 6 lis 2013, 19:27.
Powód: ot

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Moderator

Moderatorzy Moto