POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez driver1980 » 6 lut 2013, 18:09

Serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecic Pana Andrzeja Miciałkiewicza z CarPasja, kupiłem w sierpniu 2012 godną nastepczynie mojej starej mazdy 323f bg którą jezdze od 2004 i nie sprzedaje jej :) bo takich aut sie nie sprzedaje :)
Na początku myslałem o mazdzie 3 ale dziekuje bogu ze za sprawą Pana Andrzeja kupiliśmy mazde 6 z 2006 roku 2.0 benzyna,przebieg 72000 bo mazda 3 była by za mała .Napisałem opinie dopiero teraz gdyż musiałem pojezdzic i przetestowac dokładnie autko cukierek :) niebawem przedstawie na forum .
Skoro samochód dla mnie to nie tylko kawał blachy i cztery koła Pan Andrzej szukał auta prawie trzy miesiące bo byłem trudnym klijętem :) ale wkoncu się znalazła mazda dla mnie ,Panie Andrzeju dziekuje za moja srebrną strzałę która pojezdzi dłuuugoo :)
only mazda!
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=9119
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2005, 20:39
Posty: 42
Auto: Mazda 323f 1.6 16V
Mazda 6 2006 2.0 DOHC 147 km

Postprzez Grapler » 7 lut 2013, 12:07

Wrzuć jakieś zdjęcia i pochwal się tym nabytkiem :)
Mówisz i masz – rzeczywistość generujesz każdym czynem.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 16 lis 2012, 09:18
Posty: 16
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 3 BK 1.6 PB, 2008 r., dawniej Mazda 323 C

Postprzez blaze007 » 24 lut 2013, 23:11

Tak jak wielu moich poprzedników polecam Pana Andrzeja Miciałkiewicza z CarPasji...
Samochodu zacząłem szukać na własną rękę parę miesięcy temu... szukając najpierw w kraju przez alledrogo, łotomoto itp... czasem zarzucając temat na Kupie Mazde... ale były to łowy raczej bezowocne
I tutaj na marginesie podziękowania dla kolegi Blacky24 za oszczędzenie czasu i nerwów przed oglądaniem przyczajonych anglików ;) ( sprawdzenie VIN) oraz dla kolegi zagiell za liczne i pomocne opinie – dzięki chłopaki <spoko>
Ale do rzeczy – w pewnym momencie zgadałem się z Panem Andrzejem – i to był strzał w 10!!
I tak oto po 2 miesiącach od tego czasu jestem posiadaczem takiego cudeńka
Obrazek
Współpraca przebiegała zgodnie z opisem zawartym na stronie CarPasji....
A oto moje doświadczenia z naszej współpracy:
– miły i kulturalny kontakt
– bardzo duże pokłady cierpliwości dla klienta ;)
– szacunek dla klienta i jego pieniędzy
– brak wciskania kitu ;)
sytuacja była taka – jesteśmy gotowi na zakup samochodu... Pan Andrzej jedzie po auto 1500km od domu... na miejscu się okazuje że nie jest tak różowo jak na zdjęciach... telefon do mnie pełna relacja... ja się waham... zastanawiam... Pan Andrzej podejmuje decyzje :] – nie bierzemy
– a już po ściągnięciu samochodu do kraju i udanej transakcji... Pan Andrzej nie skreśla Ciebie z listy... jak to bywa z handlarzami typu kupiłeś – radź sobie sam... tylko dalej służy pomocą jakby coś się działo lub było potrzeba...
Jednym słowem POLECAM i jeszcze raz DZIĘKUJE za pomoc w zakupie / w przeciwnym razie pewnie jeździłbym jakimś szrotem ot co :D

PS powyższy opis nie jest żadną bajką... bujdą czy sfingowaną reklamą... on zdarzył się naprawdę :>
Ostatnio edytowano 7 wrz 2013, 15:21 przez blaze007, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2012, 19:22
Posty: 285 (1/2)
Skąd: Warszawa/Legionowo
Auto: Mazda 3 BK LF 2007 2.0 150KM!
ciut wcześniej
MAZDA 323F BG 1991 1.6 88KM

Postprzez Grapler » 26 lut 2013, 20:38

Super auto :) Gratuluję zakupu ;) Kolorek ciekawy.
Mówisz i masz – rzeczywistość generujesz każdym czynem.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 16 lis 2012, 09:18
Posty: 16
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 3 BK 1.6 PB, 2008 r., dawniej Mazda 323 C

Postprzez Undisputed » 1 mar 2013, 15:01

Miesiąc temu stałem się posiadaczem M3 Kintaro, którą można oglądać w odpowiednim temacie w dziale Nasze Mazdy – http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=332&t=148380.
Auto wyszukał, obejrzał i przywiózł znany na forum Bartek z Carpasji.
Bartka polecam osobom chętnym na zakup mazdy od naszych zachodnich sąsiadów, którzy nie mają czasu/wiedzy żeby sami się po auto wybrać. POLECAM ;)
Mazda 3 Kintaro
Obrazek
Fiesta MK7
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2010, 11:12
Posty: 161 (0/2)
Skąd: Gliwice
Auto: Mazda 3 2.0 Kintaro '08
Ford Fiesta MK7 1.4 '09

Postprzez jachu36 » 1 mar 2013, 21:32

Witam.Dokładnie miesiąc temu bo 31-01-2013 stałem się szczęśliwym posiadaczem upragnionej M6 2,0 141 KM Exclusive z końca 2004 roku.A to wszystko zasługa nieocenionego w swych działaniach Krystiana vel blacky24 <spoko> którego serdecznie pozdrawiam!!!Ale może od początku.
Autka zacząlem poszukiwać około września/października 2012 roku na własną rękę.Jak się później okazało nie było to dobre posunięcie z mojej strony.Cóż tu powiedzieć,na naszym rodzimym rynku to te wszystkie okazje po 15-16 tys to nic innego jak bezwypadkowe igły(nic nie stuka nic nie puka) hahaha czyli wieli szrot z lewej stony naszego kraju patrząc na mapę!!!Na całe szczęście znalazłem to forum <jupi> i zaczeło się.Skontaktowałem się chyba z wszystkimi panami którzy oferują swoje usługi w pomocy i sprowadzeniu dobrego auta z zachodniej europy.Niestety ale nie jest tak różowo jak się opisuje tu na forum.Nie czesto brak kontaktu,albo pan w weekend nie pracuje,auto zaoferowane to szrot który stoi na niemieckich portalach od kilku miesięcy itp itd.Podejrzewam że kwota(25tys) którą dysponowałem dla niektórych była za niska żeby sobie zawracać sobie głowę.Ale to tylko taka moja teoria.Jednak odezwał się do mnie wyżej wspomniany Krystian vel blacky24 i tu chwała dla niego za cierpliwość i wyrozumiałość dla mnie za moje marudzenie.Ciągły kontakt,wymiana e-maili,telefony...Profesjonalizm w każdym calu!!!W końcu zdecydowałem się na auto które stało w Lipsku ale nie było ono jakimś 100% pewniakiem oraz mieliśmy kilka rezerwowych aut w Erfurcie.Szybka decyzja jedziemy.Pozostało tylko zamówić tablice,które pożniej odebraliśmy na granicy.Ja mieszkam na blisko Kołobrzegu a blacky24 w pobliżu Katowic.Więc pozostało kupno biletu na PKP i wyjazd.Jechałem w dzień ale obawa była,tyle kasy,a wiadomo co się dzieje w pociągach....Spotkaliśmy na dworcu w Katowicach.Okazało się że blacky24 przygotował jeszcze około 10 innych ofert w okolicy 50 kilometrów,żeby wyjazd nie był bezowocny.Nocna jazda do Niemiec,2 godzinna przerwa na kimanko w Niemczech na tankstelle i znowu jazda.Pod komisem byliśmy przed 8 rano a otwarcie o 9.Niestety ale pracownicy którzy się takm kręcili nie chcieli otworzyć komisu.W tym momencie Krystian powiedział że ma rezerwową M6 kilka kilometrów dalej.Niestety a może stety ale na miejscu tej maździorki nie było.Jadąc tam po tą madzię której nie było mijaliśmy autoryzowany salon Mazdy.blacky24 powiedział że warto zajechac i się rozejrzeć.I jak się okazało takm znalazłem swoją PEREŁKĘ <spoko> W salonie poczęstowano nas kawką i Krystian dostał oświecenia że kiedyś już kupował w tym salonie.Zapytał się o jednego z pracowników i okazało się za za 15 minut bedzie w pracy.Niestety ale cena która widniała okazała się poza moim budżetem.blacky24 cały czas powtarzał żebym się na razie ceną nie przejmował bo jesteśmy dopiero przed negocjacjami.Ja przeliczyłem swoje pieniążki i na dobrą sprawę na oparach bym jakos doleciał do domu <oczy> .I tu blacky24 wkroczył do akcji.Sprawdzenie grubości lakieru miernikiem,silnik,oprzyrządowanie,każdy cal samochodu,jeszcze jazda próbna i moja decyzaja nie mogła być inna jak TAK,ale żeby się tak nie podpalać pojechaliśmy zobaczyć to auto które miało byc pierwsze do obejrzenia.To jednak auto okazało się kompletną porażką.blacky24 z dużej odległości stwierdził ze było malowane dach,maska-czujnik tylko to potwierdził.W takim razie wracamy do salonu Mazdy.Tam ciężkie negocjacje i cena zmalała o kilka setek euro.Decyzja nie mogła byc inna jak BIORĘ!!Auto kupione przez wcześniejszego właściciela w tym salonie, w tym samym serwisowane i 2 dni wcześniej(jeszcze brudna ,nie przygotowana do sprzedaży) oddane i wzięta nowa M6 a ta zostawionna w rozliczeniu.Przebieg orginalny 92 tys,przy 86 tys ostatni serwis.Oczywiście autko bezwypadkowe!!!!.Autko piękne.Jeszcze tylko rozliczenie z Krystianem i walę do domu.Droga powrotna to istna przyjemnośc z jazdy.W trasie oczywiście cały czas kontakt z blacky24 przez telefon.Po powrocie do domu uśmiech i zadowolenie żony bezcenny!!!Jeśli chodzi o kontakt to do tej pory Krystian co jakiś czas pisze do mnie jak się autko sprawuje.A teraz podsumowanie.!!Jeśli nie boisz się ryzyka,chcesz mieć co wsponinać do końca życia,zobaczyć jak sie jeździ po SUPER drogach to polecam wyjazd z Krystianem vel blacky24 a bedziesz miał co wspomnać do poźnej starości!!Z całego serca polecam tylko i wyłącznie Krystiana vel blacky24 <spoko> <spoko> <spoko>
P.S.Krystian zapraszam latem z całą rodziną nad morze.A my oczywiście wyskoczymy na dorsza!!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sty 2013, 13:59
Posty: 599 (1/12)
Skąd: ZBI/ HALLE De.
Auto: FORD MONDEO MKV 2015 2.0 TITANIUM jest
MAZDA 6 GH 2008 2,5 ben SPORT DYNAMIC była
Mazda 6 GG 2004r 2,0 była

Postprzez redrum80 » 14 mar 2013, 18:51

Wczoraj przyjechałem do PL M3, która wynalazł , dokładnie prześwietlil Krystian vel. Blacky24. Dodatkowo pozdrawiam Mirka:)
Zna sie facet oj zna, ja sobie tylko oglądałem auto, a Blacky jak dopadł do fury , to to, tamto , tu patrz etc. Pokazał , doradził , rozmawia duzo ze sprzedającym, widac ze wie co i jak w tym biznesie.
Pomogl załatwic wszystkie formalności, podpowiedział co gdzie, wpisał co trzeba :). Ja całkowity laik w tych sprawach jestem i podejrzewam bym kupił te pierwsza M3 na która sie napalilem, a tak auto które już praktycznie w Polsce myslalem ze kupie zostało u niemca <czarodziej> . wypucowana fura plackiem, w srodku warsztatu etc. Blacky w drodze do mowił , " oby to auto wygladalo jak na zdjeciach " i miał nosa. Fura została u niemca i czeka pewnie na kolejnego nabywce.
Szybki tele Blackiego w punkt powiedzmy rezerwowy i jedziemy, godzinka drogi i jesteśmy na miejscu, auto dopiero odsnieżane, nie posprzatane, z nieumytym silnikiem (+) , wizualnie super, zderzak przedni tylko lekko do poprawy ( o czym wspomniał sprzedawaca ). Ocena auta na plus, lakier , silnik, olej , plyny , rundka po okolicy i auto wraca do Polski. Auto dzis juz stoi na naszych tablicach i można nim smigać.
Blacky wyszykuje to czego sie potrzebuje, sprawdza, podsyła info o samochodzie, doradza i jak w moim przypadku skutecznie potrafi przyhamowac czlowieka :)
Kontaktowy czlowiek, szczerze doradzi , podpowie , bez sciemy . Ja nie żałuję że skorzystałem z pomocy Blackiego , madzia trafiła sie super oby tak tez sie sprawowała.
Pozdrawiam Blackiego i Mirka. Gdybym mogł posłużyc sie punktami z allegro to bym dał 5 gwiazdek <oczko>
Forumowicz
 
Od: 29 kwi 2010, 09:03
Posty: 33
Skąd: Zielona Góra

Postprzez dyzioo » 15 kwi 2013, 19:56

http://www.autohaus-dethloff.de/mazda-autohaus-rostock/kontakt.php

POLECAM dealera !!!!!
Po ogladnieciu kilku tureckich samochodow z Japoni (ulepy)... trafiłem do Rostock...
Wspaniała obsługa, pomoc, auto pewne, pierwsza klasa...
Dzis zapodałem sobie M6 GH 2,0 Pb........ <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> <jupi> jaka frajda z prowadzenia..... Szczególy soon....

Pozdro600
Dyzioo
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2008, 12:56
Posty: 247 (0/3)
Skąd: Gumilas
Auto: byla M6 GG 2.0 D 2005
byla M6 GH 2.0 2008
jest M6 GJ 2,0 Pb AT 2013

Postprzez _cinek_ » 16 kwi 2013, 18:02

Proszę o jakąś opinię na temat ETNA-cars z Poznania.
Sprowadzają głównie auta japońskie i ja tylko tyle o nich wiem:)
Początkujący
 
Od: 7 kwi 2013, 19:27
Posty: 6
Auto: Mazda 3 1.6
rocznik 2004

Postprzez Bobslej » 18 kwi 2013, 11:46

Witam,

Chciałbym polecić jednego ze sprzedawców co sprowadza Mazdy z Niemiec do Polski tylko i wyłącznie z salonów. Pan z Piotrkowiczek koło Wiszni Małej pomiędzy Wrocławiem i Trzebnicą.
Byłem u niego pod domem i wszystko jak na tacy, jeśli auto robione masz pokazane zdjęcia lub nawet zobaczysz jeszcze uszkodzony.
Ale głównie koleś kupuje bezwypadkowe.
Masz pełną historię z książeczką. Możesz przyjechać oglądać wszystko jak chcesz. Jedziesz do wskazanego przez Ciebie stacji diagnostycznej. Ogólnie rzecz biorąc polecam.
Ja ostatnio u niego kupiłem i jestem zadowolony :)
Ogłoszenia zamieszcza na otomoto.

Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 16 mar 2013, 08:25
Posty: 5
Auto: Mazda 6 2.0 147KM

Postprzez xsoi » 20 kwi 2013, 21:54

Polecam Bartka z CarPasja – krótko, rzeczowo i na temat.
Pełen profesjonalizm i uczciwość.

25.02.2013 – kontakt telefoniczny z Bartkiem w celu określenia modelu, typu samochodu, roku produkcji – dokładna ocena i analiza za i przeciw.
Po kilku godzinach dostałem mail z 5 propozycjami samochodu – w rozmowie telefonicznej wybrałem 2 interesujące modele i od tego czasu Bartek rozpoczął swoja prace w celu zebrania wszystkich informacji dotyczących samochodów.
Następnego dnia dostałem dodatkowe zdjęcia oraz informacje dotycząca opinii oraz historii samochodów i wybrałem najlepszy dla mnie .
Po ustaleniu wszystkich szczegółów i wpłaceniu zaliczki – czekałem cierpliwie na telefon z oględzin samochodu ( trwało to kilka dni – byłem drugi w kolejce, a samochód był bardzo daleko od Warszawy)

12.03.2013 Oględziny
Bartek szukał i szukał i nic nie znalazł – decyzja pozytywna = kupujemy samochód
Samochód odebrał z pełnym kompletem dokumentów, cala historia, kompletem kół lato i zima oraz z 2 kluczykami

13.03.2013 Odbiór
Samochód odebrałem osobiście w Warszawie – wcześniej go sprawdziłem w Auto Jaksa pod Warszawa- po raz kolejny okazało się ze samochód jest w idealnym stanie.
Bartek załatwił wszelkie dokumenty potrzebne do rejestracji pojazdu – mi pozostało wrócić do domu oraz zarejestrować auto.

Ps. Dzięki Bartek za wszystko – po małej przygodzie na A9 ( korek i Twoja noc spędzona w aucie ) polecam kocyk, termos i kanapki :)
Dzięki za stylowe kołpaki <serduszka> bo pewnie będą przy kolejnym aucie kupionym za pośrednictwem Bartka z CarPasja.

A tak wygląda moja nowa zabawka :)
Załączniki
20130413_171102.jpg
xsoi
 

Postprzez piekrzy » 21 kwi 2013, 14:55

Witam, jak najbardziej polecam Krystiana czyli Blackyego oraz Mirka. Z ich pomocą kupiłem w styczniu Premaskę w idealnym stanie co nie jest łatwe :). Zakup planowałem trochę później ale trafiło się ciekawe autko więc szybka decyzja i jedziemy. Wielki szacun dla Krystiana za to, że zgodził się przyjechać po mnie do Łodzi i ruszyliśmy do Niemiec. Wyjazd na noc, pogoda wyjątkowo paskudna-padał marznący śnieg z deszczem. Odebraliśmy zamówione wcześniej blachy i ubezpieczenie zjazdowe w Zgorzelcu i jazda do małej miejscowości niedaleko Kolonii (ok. 1000km od domu). Po drodze martwiłem się co będzie jeśli okaże się, że właściciel nie powiedział wszystkiego i będą jakieś niemiłe niespodzianki. Mieliśmy co prawda auta rezerwowe ale czarna była tylko ta a na tym mi bardzo zależało. Dojechaliśmy rano na miejsce i zaczęło się :D Krystian z Mirkiem wzięli Madzię i właściciela w obroty. Wszystko co mówił przez telefon było prawdą. Samochodzik cud, miód i orzeszki. Nawet małej stłuczki nie miał. Lakier oryginał, wnętrze zadbane, silnik brzytwa i papiery w porządku. Do tego prawie pełny zbiornik paliwa <glupek2> Kamień spadł mi z serca. Jazda próbna i wiedziałem, że to jest to. Podpisanie papierów, kawusia w miłej atmosferze u eks właściciela i czas na drogę powrotną. Wracałem już sam korzystając z nawigacji ale byliśmy w kontakcie telefonicznym z Krystianem. Jazda po niemieckich autostradach to czysta przyjemność. Szybko się z Madzią zakumplowaliśmy i nawet nie wiem kiedy byłem w domu. Żona zachwycona.
Cała wycieczka trwała dobę. Później już tylko formalności rejestracyjne i pozostaje frajda z jazdy <jupi>
Jeśli ktoś się zastanawia jak kupić naprawdę dobry samochód niech kontaktuje się z Krystianem. To jeden z nielicznych, uczciwych ludzi, który zna się na rzeczy. Szkoda czasu na oglądanie złomów w kraju. Warto wydać trochę więcej i cieszyć się naprawdę zadbanym autkiem.

Madzię można zobaczyć tutaj
viewtopic.php?f=313&t=153214
Pozdrawiam, Krzysiek
Moje rodzinne autko
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 31 sie 2012, 20:34
Posty: 17
Skąd: Łódź
Auto: Mazda Premacy Sportive CP FS '02

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 11:22.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:09.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:09.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:09.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:09.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:10.
Powód: OT

PostTen post został usunięty przez Marianek 30 kwi 2013, 14:10.
Powód: OT

Postprzez Marianek » 28 kwi 2013, 14:37

Panowie prywatne dyskusje proszę robić na PW, temat cen tam tez się powinien znaleźć nie tu. Na ten moment zakańczamy dyskusje, rozmawiamy tylko o polecanych sprzedawcach, każdy kolejny post na ten temat usunę a autor dostanie ostrzeżenie.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Moto