NIEPOLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Marianek » 10 kwi 2016, 10:33

Robi jaka cena takie auto ;)
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez maciej.r » 14 kwi 2016, 23:59

Witam wszystkich.

Mam pewną sprawę którą chciałbym się z wami podzielić.
Mianowicie jestem na etapie poszukiwania mazdy 6 GY po lifice i natknąłem sie na ofertę z okolic Łodzi, a dokładniej Prusinowice (a nawet 2 takie GY tam koleś ma).
Sprzedawca o nicku Janek i nr telefonu 692-241-770.
http://otomoto.pl/oferta/mazda-6-benzyn ... a87fda30cc
http://otomoto.pl/oferta/mazda-6-w-piek ... a87fda30cc
Obadałem ogłoszenia, sprawdziłem VINy przez Marianka, no nie wyglądało to na tragedię.
Pomimo że było kilka rzeczy które trochę były niepewne (o których zaraz powiem) postanowiłem tam pojechać i obadać na własne oczy. Byłem dość mocno podekscytowany, ładne fotki <glupek2>
Zanim tam pojechałem postanowiłem się umówić na wizytę w Łodzi w ASO żeby mi oczywiście obadali co i jak z moim nowym potencjanym nabytkiem. Niestey nie było terminu w czasie mojej potencjalnej wizyty, a aauta bez sprawdzenia wiadomka, że nie kupię.
A wracając do rzeczy, które budziły moją wątpliwość i niepewność wpodjęciu decyzji o wyjeździe:
1. Którego auta by ten osobnik nie wystawił, wszędzie jest ten sam opis – Samochód świeżo sprowadzony z Niemiec, kupiony od pierwszego właściciela !, Stan zarówno wizualny jak i techniczny bardzo dobry !, SAMOCHÓD BEZ WKŁADU FINANSOWEGO !!!, Lakier jest bardzo ładnie utrzymany., Wnętrze jest czyste !, Całe wyposażenie jest w 100% sprawne!... itd.
2. Lokalizacja napisana jest, że Prusinowice, zadzwoniłem dopytałem i okazuje się to Lutomiersk a nie Prusinowice. Dziwne jest to z tego względu, że Prusinowice wyglądają jak jakas mini wioseczka, przy czym Lutomiersk już jakies malutkie miasteczko... (kto w ogłoszeniu podaje wioskę obok jako swoją lokalizację??? / no chyba, że chce cos ukryć :P )
3. W trakcie rozmowy telefonicznej pytam się ów delikwenta o ubezpieczenie, a on mi na to "Nie ma problemu, wypisze Panu na miejscu..." ???? Handlarz może wypisać ubezpieczenie??? Jest to przynajmniej dla mnie dziwne
4. Kontynuując rozmowę pytam czy można będzie podjechać do zakładu ASO Mazdy w Łodzi na przegląd, a koleś takim niezadowolonym głosem do mnie "Ale to kosztuje 100zł! No ale jak Pan będzie chciał to ok..." Ewidentnie mu się to niespodobało i najchętniej to poazamykałby pewnie wszystkie warsztaty na moją wizytę :D
5. Od kilku dni sie z tym sprzedawcą umawiałem, że przyjadę obejrzeć auto w piątek, a on w środę w trakcie rozmowy mi mówi, że w piątek to on jednak nie może bo jedzie do niemiec.... whhaaatt??? Ja juz sobie urlop wziąłem, żeby te złomy pooglądać, a on mi z takim czymś. Ostatecznie niby wszystko przekazał bratu, który tam miał być tego dnia na miejscu, ciekawe jak bardzo brat wie co i jak :P Full profeska – umawiać się, a potem olać klienta i dać dyla po świeży towar <nie>
6. No i to już chyba ostatnia rzecz – chodzi o blachy. Jak już wspomniałem dostałem historię serwisu obu aut podając VIN od Marianka i okazuje się, że numery rejestracyjne w papierach z serwisu w niemczech są inne niż te na zdjęciu w ogłoszeniu (a podobno jeden właściciel auta...), oczywiście sprzedawca zapewnia, że wszystko w dokumentach się zgadza, numery są jedne, właściciel jeden itp... pomyślałem "no dobra, kurcze może jest coś czego nie wiem, albo czego nie widze.." Pojade zobacze to się wszystko wyjaśni.
7. Teraz juz ostatnia rzecz, którą jak odkryłem to myślałem że padnę – 2 róże ogłoszenia, niby 2 różne auta a te same zdjęcia (patrz zdjęcia, te same blachy) – tutaj wyjaśnił się temat z punktu 6 :)
http://otomoto.pl/oferta/mazda-6-benzyn ... e75c142680

Nie dość, że koleś kręci z każdej strony to nawet zdjęć oryginalnych nie wystawia...
Ostatecznie nie pojechałem, nie podotykałem, strasznie mnie zniechęcił tym całym mataczeniem, bo chyba inaczje tego nazwać nie można.
Chętnie poczytam waszych komentarzy, może ktoś zna ów Pana sprzedawcę?
Czy to prawda, że w Łodzi i okolicy to same gnioty są? Gdzieś tam mi się takie coś uslyszało w ostatnich dniach – "... w ogródkach zamist kwiatków to samochody im rosną, ściągają złowy z niemiec, wypolerują, w środku wyczyszczą i na spych..."
Ostatnio edytowano 15 kwi 2016, 09:56 przez maciej.r, łącznie edytowano 2 razy
Początkujący
 
Od: 29 mar 2016, 14:05
Posty: 14
Skąd: Wrocław

Postprzez stachan » 15 kwi 2016, 07:35

Proszę o uzupełnienie linków do ogłoszeń – pełne zrzuty zostaną wykonane automatycznie.

Jakie są namiary telefoniczne na tego handlarza? Mamy tu takiego "ulubionego" z okolic Łodzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 17:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Bigbluee » 15 kwi 2016, 10:29

Z tą Łodzią to prawda. Nie można generalizować ale dosyć sporo jest tam pseudo handlarzy Mirków Janków. W wątach "Mazdoszroty" można znaleźć komentarze co do samochodów jakie oferują handlarze z okolic Łodzi.
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2016, 13:50
Posty: 795 (5/49)
Skąd: Poznań
Auto: Volvo S80 2.0 PB+LPG

Postprzez Bartg » 24 maja 2016, 19:42

Zrzut ekranu (9).png


Gałka zmiany biegów i kierownica mega wytarta – na gałce została tylko "1", sprzedający zapiera się że oryginalne 188k, kawałek progu za nakładką został mi w ręku, wychodzi rdza na nadkolach z tyłu, delikatnie na klapie. Fotel kierowcy przetarty z pokrowcem z tesco. Leci spod pokrywy olej dość obficie.

Zrzut ekranu (10).png


Zaniedbany, rdzawy szrot, porysowany wszędzie, spalone halogeny, brak zaślepki haka z tyłu, sprzęgła nie ma praktycznie w ogóle. Uszczelka pod pokrywą cieknie.
Avatar użytkownika
Moderator
CUP 2011 miejsce 3
 
Od: 23 sty 2008, 22:25
Posty: 7809 (21/118)
Skąd: Łódź
Auto: Volvo V50 2.4 '04
EX Premacy FS Sportive '02
EX 323 CBA Z5 '98

Postprzez Stiga Mx-6 » 25 maja 2016, 20:49

Witam Panowie bylem w Trzebiechowie ogladac xedosa9 ktory widnieje na olx bordowy za 5,5tys miala byc cala w orginale a okazalo sie ze pare elementow malowanych skrzynia sie konczy zawias gruchawka w srodku smrod od fajek tylne lewe kolo ma chec sie urwac no masakra nie polecam. Gosciu oszust i tyle jakzaczelem ostro gadac to zamknol brame i tak to sie zakonczylo. nr tele do delekweta 736315706
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 sty 2012, 11:26
Posty: 65 (0/1)
Skąd: Zambrów
Auto: Mazda Mx-6 2.5 V6 95'

Postprzez zukgosia » 26 cze 2016, 09:06

post umieszczony pod odpowiedzią "macieja.r" oraz w watku "polecane"
Ostatnio edytowano 26 cze 2016, 09:56 przez zukgosia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 07:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez Senior » 26 cze 2016, 09:32

zukgosia napisał(a):Słowem polecam! Jeśli miałabym kupować samochód jeszcze raz, bez wahania skorzystałabym z usług pana "Janka":


Z tego co piszesz to wywnioskowałem ,że polecasz gościa i auto jest Ok.
Dziwi mnie ,że polecasz auto w temacie "NIEPOLECANE auta/sprzedawcy"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2009, 10:33
Posty: 335 (0/4)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: jest 6 GH 2,0 '08
była 6 GG 2,0 '06
była 6 GG 1,8 '03
była 626 GF 2,0 '01
była mazda 323F '96

Postprzez zukgosia » 26 cze 2016, 09:45

bo chciałam odpowiedziec na post p. "macieja.r" z 04.2016. Mogę je skopiowac do "polecane", nie ma problemu, zaraz to zrobię

Dopisano 26 cze 2016, 09:51:

maciej.r napisał(a):
Chętnie poczytam waszych komentarzy, może ktoś zna ów Pana sprzedawcę?
Czy to prawda, że w Łodzi i okolicy to same gnioty są? Gdzieś tam mi się takie coś uslyszało w ostatnich dniach – "... w ogródkach zamist kwiatków to samochody im rosną, ściągają złowy z niemiec, wypolerują, w środku wyczyszczą i na spych..."


Dzień dobry,

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Mazdy 3 II kupionej od Pana o nicku Janek z Lutomierska (w ogłoszeniu widnieje Prusinowice), o którym wspomniał tu Pan maciej.r W moim przypadku wszystko odbyło się bez zarzutu, zarówno sam kontakt ze sprzedawcą, jak i sama transakcja.

1. Mazda, zgodnie z opisem, naprawdę w bardzo dobrym stanie. Samochód prezentuje się na żywo tak samo jak na zdjęciach , a numery tablic na zdjęciach są te same, co w dokumentach. Ale rzeczywiście, jak zauważył Pan "maciej.r", treść ogłoszenia brzmi podobnie do tej, umieszczonej przez p. macieja. Na szczęście w przypadku mojego samochodu treść się potwierdziła prawie w 100% (z wyjątkiem jednego punktu, o tym za chwilę)

2. Już po pierwszym telefonie bez problemu dostałam nr VIN. Zanim jeszcze zobaczyłam samochód, skontaktowałam się z ASO Mazdy, gdzie m.in.potwierdzono mi przebieg (ostatni wpis 12.2014, przebieg 50 000 km)

3. Samochód był do obejrzenia nie w Prusinowicach, jak jest w nagłówku ogłoszenia, ale w Lutomiersku (ta informacja podana jest już w treści)

4. Sprzedawca nie robił żadnego problemu, bym sprawdziła samochód w serwisie Mazdy, czy w innym miejscu. Ostatecznie skorzystałam z usług warsztatu rodzinnego polecanego tu pana "Seby" z Pabianic, którego znalazłam na tym forum. I rzeczywiście, tak jak wspomniał p. maciej.r, taka wizyta w warsztacie była "obarczona opłatą" 100 zł, natomiast zostało to odliczone od ceny samochodu, jak dla mnie układ fair

5. Widziałam się z Panami w sumie 3 razy. Za każdym razem byli punktualni, czym również zaplusowali

6. Gdy przyjechałam oglądać samochód, nie były jeszcze przygotowany do tego, bym ewentualnie mogła wrócić nim do Gdańska, skąd pochodzę. Natomiast po tym, gdy tydzień później przyjechałam sfinalizować transakcję, wszystko było już gotowe (oplacona akcyza, OC, przegląd, itp.). Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak. Na dokumentach potwierdził, że sprowadził auto i że jest jego sprzedawcą. Nie było żadnej mowy o podpisywaniu lewej umowy "na niemca", co jest ponoć często praktykowane przez handlarzy a czego się obawiałam...

7. Jeśli chodzi o nieścisłość w ogłoszeniu – w warsztacie okazało się, że samochód był lekko stuknięty z przodu, zderzak był poprawiany (wymieniany?), być może i reflektory (jeśli tak, to na oryginalne). Na szczęście, jak mnie zapewniali panowie w warsztacie, stuknięcie było na tyle delikatne, że nie uszkodziło silnika ani innych rzeczy w środku.

Słowem polecam! Jeśli miałabym kupować samochód jeszcze raz, bez wahania skorzystałabym z usług pana "Janka". Nie znam się na samochodach, więc łatwo mi wmówić różne rzeczy. Mimo to zarówno p. Janek jak i jego brat byli konkretni, rzeczowi, nienachalni, nie kręcili, prócz tego byli mili i pomocni.
Jeszcze dodam, że jestem z Gdańska a Lutomiersk jest pod Łodzią. W dniu, gdy przyjechałam autobusem po samochód "Pan Janek" bez problemu podjechał po mnie na dworzec, oczywiście był punktualnie :)

link do ogłoszenia
http://otomoto.pl/oferta/mazda-3-czarna ... 737f57f5c8
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 07:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez Marianek » 26 cze 2016, 15:55

zukgosia napisał(a):Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak.

Jak widzę taki dopisek od razu myślę, handlarz pisze sobie opinie. Do tego rejestracja na forum i od razu pierwszy post w opiniach.
Nie twierdze że tak jest, ale to okaże się po jakimś czasie <diabełek> .
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Mr_Bartek » 26 cze 2016, 16:05

zukgosia napisał(a):Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak.

A w ogłoszeniu jest to osoba prywatna. Pewnie znowu błąd po stronie otomoto, którego nie mogą naprawić. Coś sporo tych aut jak na osobę prywatną :)klik.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 13:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zukgosia » 26 cze 2016, 16:17

Marianek napisał(a):
zukgosia napisał(a):Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak.

Jak widzę taki dopisek od razu myślę, handlarz pisze sobie opinie. Do tego rejestracja na forum i od razu pierwszy post w opiniach.
Nie twierdze że tak jest, ale to okaże się po jakimś czasie <diabełek> .


Nie, to są moje słowa, gwarantuję. A wspomniałam o tym, bo ma to dla mnie duże znaczenie w momencie, kiedy mam wydać tyle pieniędzy. Musiałam mieć pewność, że dostanę fakturę i że wszystko jest legalnie. Nie wyobrażałam sobie sytuacji, kiedy po zakupie samochodu nie będę mogła spać po nocach w obawie, że np. niemiecki urząd finansowy mnie odwiedzi i zażąda uiszczenia podatku za samochód...

Poza tym, czy handlarz w komentarzu umieściłby informacje o tym, że jednak samochód był lekko stuknięty wbrew temu, co podaje w ogłoszeniu? Raczej musiałby być niespełna rozumu, gdyby tak zrobił, nie sądzi Pan?

Dopisano 26 cze 2016, 16:35:

Marianek napisał(a):
zukgosia napisał(a):Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak.

Do tego rejestracja na forum i od razu pierwszy post w opiniach.
Nie twierdze że tak jest, ale to okaże się po jakimś czasie <diabełek> .


by dodać opinię, musiałam się zarejestrować na forum, tak ono działa. A że chciałam się podzielić moimi wrażeniami na gorąco na forum, które było mi poniekąd "pomocne" w podjęciu decyzji, to od razu się zarejestrowałam. Ot, i cała filozofia. Czasem rzeczy są mniej skomplikowane, niż się wydają :D
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 07:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez rav 75 » 27 cze 2016, 05:38

zukgosia napisał(a):...1. ... a numery tablic na zdjęciach są te same, co w dokumentach. ...


2. Już po pierwszym telefonie bez problemu dostałam nr VIN. ...


...6. Gdy przyjechałam oglądać samochód, nie były jeszcze przygotowany do tego, bym ewentualnie mogła wrócić nim do Gdańska, skąd pochodzę. Natomiast po tym, gdy tydzień później przyjechałam sfinalizować transakcję, wszystko było już gotowe (oplacona akcyza, OC, przegląd, itp.). Dodam jeszcze, że p. "Janek" ma zarejestrowaną działalność (widnieje w CEIDG), więc nie jest firmą krzak. Na dokumentach potwierdził, że sprowadził auto i że jest jego sprzedawcą. Nie było żadnej mowy o podpisywaniu lewej umowy "na niemca", co jest ponoć często praktykowane przez handlarzy a czego się obawiałam...


ad.1 Pytanie – co to za tablice? Kolekcjonerskie?
ad.2 Łaski nie robi,rynek aut używanych jest na tyle zapchany że brak chęci udostępnienia numeru VIN dyskwalifikuje takiego handlarza na samym początku.
ad.6 Napisz jeszcze proszę o tym ubezpieczeniu OC. Bo skoro taki uczciwy to pewnie sprzedał auto z polskimi numerami i polskim OC. W przeciwnym razie pozostaje tylko laweta...

Z własnego doświadczenia- im bardziej wylewny opis tym mniej do oglądania.
rav 75
 

Postprzez Rumcajs » 27 cze 2016, 07:32

No i był tylko lekko stukniety, choć mógł być totalnie walony, szczególnie, że Pan pisał, że 100% nie bity. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lut 2012, 16:03
Posty: 610 (37/42)
Skąd: Almanya / ألمانيا
Auto: M6 2.0 Sports-Line'10

Postprzez zukgosia » 27 cze 2016, 09:40

rav 75 napisał(a):ad.1 Pytanie – co to za tablice? Kolekcjonerskie?
ad.2 Łaski nie robi,rynek aut używanych jest na tyle zapchany że brak chęci udostępnienia numeru VIN dyskwalifikuje takiego handlarza na samym początku.
ad.6 Napisz jeszcze proszę o tym ubezpieczeniu OC. Bo skoro taki uczciwy to pewnie sprzedał auto z polskimi numerami i polskim OC. W przeciwnym razie pozostaje tylko laweta...

Z własnego doświadczenia- im bardziej wylewny opis tym mniej do oglądania.


1. tablice te, ktore sa na Briefie, czyli DAB3001
2. i ten nr równiez podany jest w polisie ubezpieczeniowej – ubezpieczyciel ubezpiecza samochód na podstawie nr VIN, stąd możliwe jest ubezpieczenie samochodu jeszcze na zagranicznych tablicach rejestracyjnych
3. jak na razie naprawde nie miałam podstaw do podejrzeń (pomijając nieścisłości w ogłoszeniu jak ze nie jest 100% bezwypadkowy, ze nie jest to osoba prywatna –> aczkolwiek rzeczywiście w dokumentach niemieckich figuruje to samo nazwisko, ostatni dokument z tym nazwiskiem jest bodaj z data 09.2015)
4. być może miałam szczęście, co do tego egzemplarza, nie wiem. Ale napisałam jak rzeczywiście wszystko wyglądało, z czego jestem zadowolona, zwłaszcza, że wszystko sama załatwiałam
5. teraz pozostaje mi już uzytkowanie samochodu i obserwowanie, czy nic w praniu nie wyjdzie ;)
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 07:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez Mr_Bartek » 27 cze 2016, 10:55

2. Przeczytaj punkt 7 na tej stronie: http://www.auta-z-niemiec.com/niemiecki ... larze.html . Ubezpieczyciel dać ubezpieczenie może, ale w razie czegokolwiek się wypnie bo auto jest niezarejestrowane.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 13:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez zukgosia » 27 cze 2016, 12:16

Mr_Bartek napisał(a):2. Przeczytaj punkt 7 na tej stronie: http://www.auta-z-niemiec.com/niemiecki ... larze.html . Ubezpieczyciel dać ubezpieczenie może, ale w razie czegokolwiek się wypnie bo auto jest niezarejestrowane.


ok
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 cze 2016, 07:38
Posty: 10 (1/0)
Skąd: Gdańsk
Auto: Mazda 3 II, 2010 r., silnik 1598, benzyna 105 Km, wersja Exclusive plus

Postprzez Senior » 27 cze 2016, 12:23

zukgosia napisał(a): teraz pozostaje mi już uzytkowanie samochodu i obserwowanie, czy nic w praniu nie wyjdzie

Życzę powodzenia i bezawaryjnej jazdy <serduszka>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 wrz 2009, 10:33
Posty: 335 (0/4)
Skąd: Jelenia Góra
Auto: jest 6 GH 2,0 '08
była 6 GG 2,0 '06
była 6 GG 1,8 '03
była 626 GF 2,0 '01
była mazda 323F '96

Postprzez Mr_Bartek » 27 cze 2016, 12:35

Czyli w sumie typowy handlarz. Niczym szczególnym się nie wyróżnił.

1. Ubezpieczenie na niezarejestrowane auto
2. 100% bezwypadkowe, chociaż jednak tak nie było (ale klient napalony przyjedzie to mu się powie jak już będzie na placu bo szanse, że zrezygnuje mniejsze)
3. Na otomoto sprzedaje auta jako osoba prywatna (pewnie by wzbudzić fałszywe zaufanie u ludzi)
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 13:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez rav 75 » 27 cze 2016, 19:10

Mr_Bartek napisał(a):Czyli w sumie typowy handlarz. Niczym szczególnym się nie wyróżnił.

1. Ubezpieczenie na niezarejestrowane auto
2. 100% bezwypadkowe, chociaż jednak tak nie było (ale klient napalony przyjedzie to mu się powie jak już będzie na placu bo szanse, że zrezygnuje mniejsze)
3. Na otomoto sprzedaje auta jako osoba prywatna (pewnie by wzbudzić fałszywe zaufanie u ludzi)

Prawda. Nie bez powodu można poczytać o nim w dziale "niepolecani sprzedawcy".
rav 75
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Moto