NIEPOLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez robertxxxx6 » 10 kwi 2014, 22:22

Witam wszystkich po długiej nieobecności :)

Chciałem ostatnio kupic mazdę 626 i znalazłem oto taką sztuke:

sprzedający na allegro: 23111982 Baruchowo tel. 728366198

http://allegro.pl/najbogatsza-wersja-ma ... 59993.html

Pojechałem obejrzałem poleżałem pod nią i kupiłem. !

W drodze powrotnej do domu zaczeło się ślizgać sprzęgło
Na 2 dzień rano idę zasmucony do garażu odpalam tą bestie i swio.... myślę sobie co jest do cholery wczoraj było ok pochodziła pare minut rozgrzała się przestała dymic na siwo
Pojedziłem troche nią sprzegło raz się ślizgało raz nie postawiłem ją pod domem stała pół dnia odpalam wieczorem znowu siwy dym....
Jadąc ją tam oglądać na wioske jak zajechałem silnik był ciepły więc przy oględzinach nie miałem zbytnio zastrzeżen. Ale juz bylem madry o wiedze dlaczego była ciepła, pojechalem na okręgowa stacje kontroli pojazdow do znajomego okazalo sie ze tyl nie hamuje prawie wcale, zapieczone zaciski standart. emisja spalin na cieplym niezbyt w normie na zimnym nie wspomnę w garazu nie szlo oddychac tak dymiła.
Jadę do znajomego mechanika pochwalic się nowym autem tak oglada oglada mówi ze sprzęgło do roboty mimo ze mu nie wspominalem ze sie slizgac zaczelo po wcisnieciu sprzegla na jalowym dziwny halas ustawal po puszczeniu narastal.

Skoczylo mi cisnienie dzwonię do goscia na 2 dzien tego co od niego kupilem i mowie ze auto chce oddac a mam 14dni na to i ze sprzeglo moze nie ale zajechany motor ktory dymi rano jak 2 suw to juz wada raczej ukryta. Chce auto odwiesc lub zakladam sprawę do sądu otwarcie powiedziałem. On ze ok ze mam auto odwiesc ze kase odda. Odwiozlem kase oddal ale na odchodne powiedział ze to auto bylo uzywane ze nie mialem prawa go zwrócic i ze to teraz on mi wytoczy sprawę w sądzie ale nie powiedział o co . I taka oto sytuacja wiec zdecydowania tego sprzedającego nie polecam !!!!!!!!!!

Na aukcji jest napisane 1 właściciel , w briefie niemieckim widziałem 2
jest napisane oryginal lakier 100% miernik wykazuje że przód malowany
auto bez wkladu??
Wszystkie 4 kola hamulce do roboty, sprzęgło do roboty, silnik roboty, rozrząd do wymiany....

tak oto wpadłem z tą mazdą fakt buda piękna utrzymana w środku idealnie ale... sporo niedomagań w ważnych tematach
Nigdy już nie pojade w niedziele po samochód i nie kupie bez przeglądu w ASO < 400zł dup.. nie urywa a wiemy na czym stoimy.. choc nie zawsze do końca
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 mar 2013, 20:43
Posty: 88
Auto: była Mazda 6 GY L3 2007 2.3
obecny Mercedes-Benz CLS 55 AMG

Postprzez kitor » 30 kwi 2014, 21:29

Osobiście chciałem napisać iż niestety nie polecam w żaden sposób pana Andrzeja z Carpasji. Jestem mega zawiedziony jego postawą i podejściem do kwestii szukania samochodu.
Przez całe 2 miesiące jedna jedynie propozycja i do tego zupełnie nie trafiona, dodam iż budżet spokojnie pozwalający na zakup auta jakie zleciłem panu Andrzejowi. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile- totalna zlewka. <nie>
Powiem tak jak ktoś się zastanawia to niech w ciemno decyduję się na Bartka z Carpasji- jakość i rzetelność o niebo lepsza od swojego byłego wspólnika.
kitor
 

Postprzez Konrad_SK » 30 kwi 2014, 23:35

Też napisałem do w/w Pana wiadomość mailową swego czasu, nie odpisał, nie robię z tego powodu tragedii.
Zdarza się, nie każdy ma czas i chęci korespondować.
Uderzyłem do innej osoby, której dałem zarobić, mam samochód jaki chciałem i tyle.
Forumowicz
 
Od: 3 mar 2013, 01:33
Posty: 169
Skąd: Katowice
Auto: M6 GY 147KM

Postprzez widmo82 » 26 maja 2014, 14:09

Zostałem poproszony przez jednego z userow tego forum o sprawdzenie tej oto mazdy:
http://otomoto.pl/mazda-3-gta-150-ps-ks ... 26536.html
Radom tel. 533595682 lub 518676820

W tej krotkiej wypowiedzi pominę malowane elementy i dosc spore pozostałości "mąki" po polerce. Przebieg ponoć udokumentowany, pytam wprost sprzedawcę do jakiego przebiegu: "aaa to gdzies tam jest napisane, nie jest kręcony bo to było auto od 1ej wlascicielki rok urodzenia 192X". I z miejsca nasówa się pytanie: to pewnie sprzedała bo nie miała siły wcisnąć sprzegła? – cholernie ciężko się wciska. Ogolnie auto w srodku nawet nie jest doczyszczone. Nie zaglądałem nawet pod maskę bo po krótkiej przejażdżce stwierdziłem, że spora część koni już dawno zdechła.
Moderator "3BK" -Paweł
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 26 paź 2008, 10:23
Posty: 3600 (81/142)
Skąd: Radom
Auto: Mazda3 BK
była: 1,6 Y6 109KM 12.2006
jest: 2.0 LF 150KM 06.2008

Postprzez kamis24 » 3 cze 2014, 15:50

http://otomoto.pl/mazda-3-C33381104.html
JMZBK14F671569928
janstone.otomoto.pl
Janstone Grzegorz Malczyński ul. Prywatna 1
95-020 Łódź (Wiśniowa Góra)
tel.: 661722668


Nie polecam tej Mazdzinki jak i jej wlascicielkie, handlarki.
Autko sprawadzone. Malowana cała lewa strona + maska. Wymieniana przednia szyba..
Jakbym sie nie odezwał ze to było robione, sama nic nie powie.
Początkujący
 
Od: 3 cze 2014, 13:45
Posty: 5

Postprzez AndrzejCarpasja » 3 cze 2014, 20:15

Mierzyłeś czujnikiem?Jak malowany to chyba nie problem.Jak był przytarty i naprawiany , a profile wewnętrzne ,próg ,podłoga cała i w oryginale, to też chyba tragedii nie ma.Przecież to używane auto .Szyba wymieniona?Maska malowana?Mogło się zdarzyć.odpryski.Trzeba było zrobić troszkę bardziej dokładniejsze oględziny.Napisz coś o wartościach lakieru.Szpachla czy tylko malowanie.
Dla ścisłości.Jest wielu potencjalnych kupców którym malowanie czy drobna naprawa nie przeszkadza.Kwestia jaka to była naprawa.I tu właśnie piję do Twojej relacji.Przydałyby się dokładniejszy raport :)
Ja raczej zwróciłbym uwagę na kondycję płyty podłogowej.Auto z Danii więc mogą być już zaawansowane ogniska korozji.
Przebieg według raportów z badań technicznych w Danii jest realny.
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 21:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez kamis24 » 4 cze 2014, 11:22

Rozumiem oburzenie, za co przepraszam. Cały bok waha się w granicach od 280 mikronów. Widać ewidentne odciecia lakieru, dodajmy że lakier się różni.
Szyba, moze faktycznie był odprysk ale, to nie zmienia faktu iż sprzedający nic wcześniej o tym nie powiedział.
Stan podłogi był średni, nie wyglądała jakby była składana ale, mocno juz pordzewiała.
Dodatkowo duze oznaki korozji na klapie od bagaznika i pod plastikami na progach autka..
Moim zdaniem cena troszeczke za duża do stanu autka i podejscia sprzedającej.

Nic na siłe :)
Początkujący
 
Od: 3 cze 2014, 13:45
Posty: 5

Postprzez jisatsusha » 23 cze 2014, 14:51

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum

Postanowiłem kupić Mazdę 6 (benzyna, silnik 2.0 lub 2.3). Czy po lifcie czy przed to zadecydują finalnie fundusze ale mam nadzieję po prostu zanleźć w miarę sprawne auto z rocznika 2004-2006

Jako że dopiero wdrażam się w temat sprzedawców na allegro czy otomoto miałbym pytanie czy ktoś ma opinię na temat sprzedawcy z allegro – tomcio841
Widzę iż sprzedaje on same mazdy więc wydaje się, że z racji tego będzie mieć sprawdzone modele

Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Pozdrawiam
jisatsusha
 

Postprzez Danmazda » 22 lip 2014, 15:42

Chcę uczulić kupujących Mazdy na sprzedającego z allegro o nicku irmscheromega, działa on jeszcze pod innym nickiem ale dokładnie nie pamiętam chyba pawelomega. Co do stanu technicznego sprowadzanych przez tą osobą samochodów nie wypowiem się, z przyczyn takich że każde auto sprowadzone są po wypadkowe i nikt już nie wnikał w stan techniczny pojazdu. Czytałem o tym na pewnym forum i kilka osób potwierdza tą opinie. Całkiem nie dawno znajomy był i chciał kupić samochód, miał być bez wypadkowy a okazało się że wcale tak nie jest.
Obrazek
Daniel
Avatar użytkownika
Koordynator Regionów
Przedstawiciel Mazowsza
 
Od: 21 paź 2009, 20:04
Posty: 6380 (52/239)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG 2.0 163km/191Nm 2007 rok
Mazda 626 GE FP 1,8 90 km 1996 rok
Opel Omega 2,6 V6 180 km 2002 rok

Postprzez tomsimondj » 14 sie 2014, 12:28

danmazda napisał(a):Chcę uczulić kupujących Mazdy na sprzedającego z allegro o nicku irmscheromega, działa on jeszcze pod innym nickiem ale dokładnie nie pamiętam chyba pawelomega. Co do stanu technicznego sprowadzanych przez tą osobą samochodów nie wypowiem się, z przyczyn takich że każde auto sprowadzone są po wypadkowe i nikt już nie wnikał w stan techniczny pojazdu. Czytałem o tym na pewnym forum i kilka osób potwierdza tą opinie. Całkiem nie dawno znajomy był i chciał kupić samochód, miał być bez wypadkowy a okazało się że wcale tak nie jest.


Jak już pisałem w kilku przypadkach niestety potwierdzam tą opinię ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2012, 19:03
Posty: 822 (5/10)
Skąd: Łódź
Auto: 508SW 2.0hdi + Mazda 3 BL
były:
Laguna 2.0dci GT
Subaru Legacy BL 2.5 07
Mazda 6 GG 2.3 06
Mazda 6 GG 2.0+lpg
Mazda 323f BJ 1.6+LPG

Postprzez zadra » 14 sie 2014, 12:54

Może nie mazda, ale również japończyk.
Auto po poważnej kolizji, ślady po interwencji blacharskich na nadwoziu i podwoziu,
świecąca kontrolka od nie wiem czego – właściciel/sprzedawca również nie wiedział...
nie wiedział również,że przednia szyba wynieniona, choć przy wymianie naładował kleju do szyb tyle,że plastik – boczek na słupku kierowcy w żaden sposób nie mógł tego zakryć(glut wielkości męskiego kciuka <nie> )
ukrywał informacje o kolizji, wystrzelonych poduszkach i przeszłości auta..
Oglądałem wczoraj mam nadzieję,że nikt nie kupi "w ciemno"...

Września tel. 530240625
http://otomoto.pl/mitsubishi-colt-colt-zc3-klima-motion-C34054423.html

Gniezno tel. 661097099
http://otomoto.pl/mitsubishi-colt-1-3-benz-klimatyzacja-C34096865.html

silnik zajechany, pluje olejem z wydechu...
kupujący musi się liczyć z pewną kapitalką silnika – coś było dłubane przy jednostce, bo silikon wylewał się przez kapy silnika...
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 18:07
Posty: 3148 (34/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Godles1991 » 17 sie 2014, 08:07

nie polecam kupna tego auta: http://otomoto.pl/mazda-3-2-0i-150km-dv ... 99261.html
autobid.otomoto.pl
Wjazd do McDonalds od ul.Składowej
15-396 Białystok ul.Kopernika 97a
tel.: 501801402 605600007


Powody:
-cały bok malowany,
-kontakt ze sprzedawcą utrudniony bardzo mocno
-gdy przyjechało się obejrzeć auto od razu zadzwoniłem aby umówić się na wizytę w serwisie mazdy (koszt 300zl za sprawdzenie wszystkiego, wiec warto zainwestować)
-właściciel pojazdu zaczął kręcić nosem bardzo jak usłyszał serwis Mazda, a nie jego zaprzyjaźniony warsztat,
-po długich negocjacjach udało się go namówić na sprawdzenie pojazdu, po czym okazuje sie że auto nie ma ubezpieczenia, i musi jechac na lawecie, (ok lawete zalatwilem), pojechalismy na obiad, umowilismy sie na godz 14, po czym sprzedawca NAPISAŁ sms, aby nie przyjeżdzać bo auto zostało sprzedane,
– z doświadczenia wiem że trzeba było to sprawdzić, więc bez zastanowienia poprosilem siostrte o telefon do sprzedawcy, i okazuje się że auto jak najbardziej jest na sprzedaż, i można je obejrzeć ..

Więc podsumowując, auto ogolnie w stanie ladnym, srodek wyprany, jak to u handlarzyków, etc. ale pod względem mechanicznym nie można było go sprawdzić i ocenić, bo sprzedawca nie zgodził się na opinię wg niezależnego serwisu. a nie jego ziomka w przydrożnym warsztacie mechanicznym
Początkujący
 
Od: 4 sie 2014, 22:02
Posty: 8
Skąd: Łapy/Białystok
Auto: Mam nadzieję na Mazda 3

Postprzez Papas » 17 paź 2014, 15:59

Zgodnie z wypowiedziami z mojego wątku kupowania mazdy 5, zachęcam do maksymalnej ostrożności przy kontaktach ze sprzedającym mazdy ze Złotoryi (trzyma samochody w hangarze we wsi Wilków), który najprawdopodobniej występuje na tym forum pod nickiem ibiza.

W opisie ogłoszenia nie zwarł informacji, że auto ma niesprawną klimatyzację, zniszczone plastiki w bagażniku i uszczerbioną od kamienia szybę czołową. Generalnie niemiły w kontakcie – ma pretensje o to, że nie decydujesz się w ciemno na proponowane przez niego inne auto w trakcie kilkuminutowej rozmowy telefonicznej, bez obejrzenia zdjęć i sprawdzenia historii pojazdu. Jak to określa, lubi klientów zdecydowanych co to nie marudzą, nie sprawdzają i nie dopytują – tylko w ciemno i szybko biorą.

Oszukał mnie na zapłacie za ubezpieczenie OC kasując stówę więcej od obowiązujących na rynku cen, jeszcze zamazując kwotę dla niepoznaki na wydruku ubezpieczenia. Na koniec próbował mnie jeszcze złapać na dziwnie tani egzemplarz jeszcze innego samochodu w full wyposażeniu. Gdy było pewne, że się ze mną nie dogada i że analizuję jego ofertę na forum, przysłał mi bardzo chamskiego i prostackiego wręcz smsa.

Nie przesądzam kwestii legalności i źródła pochodzenia jego samochodów, ale wg mnie to typ cwaniaka, dla którego liczy się tylko kasa i szybki obrót. W przypływie szczerości powiedział mi nawet, że on w ogóle nie sprawdza stanu technicznego samochodów, tylko myje je, odkurza i wystawia na sprzedaż. Moim zdaniem klienta i jego interes ma w <dupa> i jak to napisał nawet na forum, dla niego klienci to barany do strzyżenia. Na pewno do niego już nie zajrzę. Niepotrzebnie straciłem tylko z jego powodu 600 złotych i cały dzień drogi.

Mazda5 2.0 Pb, JMZCR19F260106242
Złotoryja tel. 507664490
Więcej tutaj:
viewtopic.php?f=35&t=174295
Początkujący
 
Od: 9 maja 2012, 18:08
Posty: 24 (0/1)
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 3, benzyna 1,6, rok 2004

Postprzez Dominator » 17 paź 2014, 18:43

To i ja cos dorzuce na temat mazdy 3, a konkretniej to pana handlarza z komisu (FHU Krystian Gasiński) w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Jagiellońska 25.
Chodzi o ta oferte:
http://otomoto.pl/mazda-3-gta-xsenon-zo ... 60887.html
Vin: jesli nie poknociłem.. JMZBK14F241105449
Uprzedze, iz nie traktowełem tego ogłoszenia zbyt powaznie. Tak sie sklada ze nosze sie z zamiarem zmiany samochodu, wiec wraz z uzytkownikiem Paolo, pojechalismy obejrzec ten egzemplarz , wszystko w celu bardziej doswiadczalnym. Okazało sie ze sprzedawca, to "wymaluj pan Mirek". Samochód bezwypadkowy, zachwalał ze w polsce tylko 3 sa w tej wersji z takim kolorem, ale to bez znaczenia.. W ogłoszeniu zachwala jaki to ten lakier jest piekny w rzeczywistosci..a tu klapa, lakier po polerce (we wnękach mnostwo pozostałosci pasty polerskiej) a barwa blada i z daleka tylko ładnie sie prezentuje..
Ogladnęlismy dosc dokladnie i "pan mirek" zapytał jak nasze wrazenia czy cos w tym stylu, odparłem "iz napewno tego samochodu nie kupię". Zapytał dlaczego? zaczalem go delikatnie punktowac i naprowadzac. stwierdzilem ze lewy bok i z klapa bylo cos robione (dwa odcienie/odciecia lakieru na przednich slupkach ponizej dolnego zawiasu drzwi, mocno przerdzewiała klapa, lakierowany bok)o nie zgadzajacych sie numerach szyb juz nie wspominalem. Wtedy handlarz wymiekł i stwierdził ze samochod byl po gradobiciu i lewy bok został naprawiony(ale slupki z obydwu stron sa niefabrycznie pomalowane, dziwne), wspomniał tez o wyciaganej masce i dachu(do których defacto sie nie przyczepilismy). Dalsza rozmowa nie miala sensu, handlarz tylko odparl ze za mniej niz 14800nie kupimy takiego samochodu hahaha . Ja tylko dodam, iz nie pokwapił sie by wysprzatac pozostałosci rozbitej szyby z bagaznika. rdza zaatakowala (grube purchle) nawet wspomniany słupek wokół zawiasów lewych przednich drzwi, nadkola tyl niby bez widocznej rdzy, ale zabezpieczone jakas oleista substancja i jakims odklejajacym sie silikonem, brak ori ramki pod tablice rejestracyjna, uszkodzone slizgi zderzaka, pas przedni przymocowany roznego rodzaju wkretami(zreszta roznych wkretow na samochodzie nie brakowalo), uszkodony odblask z lewej strony na tylnym zderzaku, zderzak/lakier rowniez uszkodzony. pod samochod nie zagladalismy, silnika nie uruchamialismy. Jedynie opony zimowe hankook z 2011r w dobrym stanie i historia serwisowa sie zgadzala. Generalnie nie warto. w sumie to mazdoszrot.
Tak wogole to na placu komisu, nie brakowalo samochodów po przejsciach czy zdekompletowanych..
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 23:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez bercikspeed » 17 paź 2014, 18:58

Mazda 3 Europa i ma obrysowki ?
i wszystko jasne
Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1.Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 wrz 2010, 14:09
Posty: 715 (12/15)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE 2.0 96
Rx-8 High Niuter

Postprzez Wicher » 19 paź 2014, 11:10

bercikspeed napisał(a):Mazda 3 Europa i ma obrysowki ?


Ekhem, poczytaj o pakiecie GTA.

GTA na europę miała z tyłu pomarańczowe obrysówki, wersja USA miała czerwone.

Mnie by bardziej zastanawiało gdzie podziały się oryginalne 17". I kilka innych rzeczy widocznych na zdjęciach.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2011, 18:32
Posty: 297 (0/1)
Skąd: 3miasto
Auto: Megane RS 273 '16

Postprzez Wojtasx » 8 lis 2014, 20:55

Auto komis Grudziński z Gniezna oszust!
Kupilem w zeszłym roku Opla w tym komiksie. Mimo zapewnień ze auto sprawne przy drodze do domu sie okazało.sprzedjacy tam gościu nie pozwolił na dłuższa jazdę tylko tam obok komisu ...pozniej było wiadomo dlaczego. Przy drodze powrotnej zaczęło cos klekotac pod silnikiem i auto traciło moc, zapalała sie kontrolka samochodu z kluczem. Okazało sie ze dwumasa jest do wymiany za która w komplecie ze sprzęgłem i czymś tam jeszcze zapłaciłem ponad 2 tys złotych. Dodatkowo kontrolka oznaczała zapchany filtr czastek stałych dlatego auto traciło moc bo przechodził w tryb awaryjny....koszt z robocizna prawie 1000 zł.... Juz w drodze powrotnej dzwoniłem do oszusta i złodzieja o co chodz. Zaraz wiedział ze chodzi o dpf i dwumase. Byle, wściekły i darlem sie na niego co jest oczywiste tym bardziej ze jestem nerwowy. Powiedział ze auto kupione i juz nie mozna zwrócić....samochody maja wylizane tam pięknie, z wyglądu nie ma sie do czego przyczepić wyglądają jak nowe ale w środku w każdym cos siedzi.na stronie otomoto było to ogłoszenie,pisało ze auto przyjechało na kołach i jezeli tak było to kts kto nim jechał słyszałby klekotanie dwumasy i ze moc traci tym bardziej ze pisało autów super sprawne bez wkładu finsnsowego....Widze auto teraz ktore maja wystawione i piszą
*PRZYPOMINAM, ŻE AUTKO JEST SWIEZO SPROWADZONE DO KRAJU, NIE JEZDZILO PO NASZYCH "PIEKNYCH" DROGACH!! STAN TECHNICZNY I WIZUALNY BARDZO DOBRY!!!
ŚWIEŻO SPROWADZONE OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA Z NIEMIEC.PO OPŁATACH PRZYGOTOWANE DO REJESTRACJI !!! AUTO PRZYJECHAŁO NA KOŁACH. STAN AUTA OKREŚLAM NA BARDZO DOBRY, JEDEN WŁAŚCICIEL .
I najlepsze
Jeśli jeteś osobą która ceni sobie wieloletnie doświadczenie oraz bezpieczną współpracę
bez ryzyka ,popartą fachową obsługa oraz ogromną ilościa zadowolonych klientów,
serdecznie zapraszamy do naszej firmy !
To właśnie 16-letnie doświadczenie wyróżnia nas spośród innych, gwarantując tym samym
niezawodność i uczciwość.
Uznanie i satysfakcja naszych klientów są naszymi priorytetami !!!

ZAPRASZAMY!!!!!

*************************************************************************
Wrzutki z ich oferty samochodu. Miałem podobny opis który okazał sie totalnym wielkim kłamstwem i oszustwem.ponadto jechałem autem na lewych tablicach!!! Sprzedjacy mowil co mam mowić w wydziale komunikacji zeby nie wykupywać próbnych tablic i nie płacić dwa razy ....mowil tez co mam mowić policji w razie kontroli...wszystko nielegalne...jednym słowem to wielcy oszuści i przestrzegam zakupu auta w komisie Grudziński.to je...ba....ne szmaty ktore oszukują ludzi dlatego rozbraja mnie ich opis do samochodów.jezeli jestes osoba która ceni sobie wieloletnie doświadczenie i bezpieczna współpracę ....acha i jeszcze nie zgadzał sie stan licznika było 3 tys wiecej niż w ofercie z otomoto. Je...ani oszuści oby zdechli z tego oszukiwania!!!!!!!!!!!!!!! W ogole nie myślcie o zakupie auta od ńich pomimo tego ze auto wizualnie prezentuje sie super,chyba ze chcecie mieć niespodziankę
Wojtasx
 

Postprzez Danmazda » 8 lis 2014, 21:02

Wojtasx napisał(a):Powiedział ze auto kupione i juz nie mozna zwrócić

Od dnia zakupu miałeś 14 dni na zwrócenie auta, i sprzedawca nic nie miał do gadanie tylko grzecznie przyjąć spowrotm auto. Szkoda że nie skorzystałeś z tego.
Obrazek
Daniel
Avatar użytkownika
Koordynator Regionów
Przedstawiciel Mazowsza
 
Od: 21 paź 2009, 20:04
Posty: 6380 (52/239)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG 2.0 163km/191Nm 2007 rok
Mazda 626 GE FP 1,8 90 km 1996 rok
Opel Omega 2,6 V6 180 km 2002 rok

Postprzez Marianek » 8 lis 2014, 21:15

Jaka masz fakturę od nich? Jest jeszcze rękojmia, chyba ze nie doczytałeś i się jej zrzekłeś?
Dobry prawnik i auto zwrócisz bez problemu. Po kolejne kolejna nauczka sprawdzać sprzedawców w sieci, Grodzińskiego znam z Kupuje Mazdę, daleko było im do idealności, niestety tych tematów już nie ma :( .
W DSR tez było kiedyś nie tak jak trzeba było :) I po kolejne się okazuje Gniezno :)
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Zibi85 » 10 lis 2014, 19:57

Co możecie powiedzieć o sprzedawcy w Wieliczce? Specjalizuje się w Mazdach, na okrągło ma 3-4 szóstki.

Użytkownik Viki_Paula
tel. 608655967
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=5795249
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 wrz 2011, 00:45
Posty: 181 (1/2)
Skąd: Tarnów okolice
Auto: Sprzedam opony: viewtopic.php?f=5&t=190412

Mazda 626 GF 1999r,
Exclusive
2.0 FS 136KM + LPG.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Moto