Mazda 6 II kombi 2.0 147km benzyna – proszę o pomoc

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez Notoire » 19 kwi 2023, 11:50

Cześć,

Rozglądam się za mazdą i w okolicy akurat pojawił się interesujący egzemplarz. Samochód sprowadzony ze Szwecji, przebieg udokumentowany ok. 238 tyś, z zewnątrz samochód wygląda zdrowo, przed zakupem oczywiście sprawdzę na stacji podwozie, ale chciałbym dopytać na co zwrócić uwagę przy zakupie tego samochodu. Na pierwszy rzut oka wszystko sprawne, auto dobrze się prowadzi, nie ma się do czego doczepić, jedynie ustawienie lewego lusterka działa jakby tracił się styk na kablach – raz łapie, trzy razy nie łapie. Na wolnych obrotach silnik lekko postukuje, jednak według mnie (i oczywiście sprzedającego) nie jest to rozrząd, słychać takie terkotanie też przy powolnym dodawaniu gazu (w okolicach 1500-2000 obrotów) na 1 biegu. Czytałem kilka artykułów, może to być jakiś napinacz przy osprzęcie, właściciel ma to sprawdzić jednak chciałbym zaczerpnąć wiedzy kogoś doświadczonego – co to jeszcze może być i jak kosztowna jest wymiana rozrządu w tym modelu. Samochód wystawiony za niecałe 21 tysięcy. Ogłoszenie już zdjęte, jednak mogę podać numer VIN.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Zdrówka :)
Początkujący
 
Od: 19 kwi 2023, 11:45
Posty: 2 (0/1)

Postprzez Jakim177 » 15 maja 2023, 10:22

.
Początkujący
 
Od: 15 maja 2023, 09:53
Posty: 2 (2/0)
Auto: .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Moderator

Moderatorzy Moto