Mazda3 2.0 Pb, 2015, (otomoto: 6075161636), 47.900 zł, Zawiercie.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez MattNowy » 9 lip 2020, 10:06

Cześć co sądzicie o poniższym:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-2 ... D8L40.html?

-Handlarz, z pewnoscią w glosie mówi, że auto bezwypadkowe, bo zna się na autach i jest tego pewien,
-wsyłal zdjęcie dowodu z nr VIN,
– f. vat marża,
-mów, że za duzo nie opuści z ceny bo auto dobrze wyposażone i jest warte ceny,
-zgadza sie na spr auto w okolicznej stacji kontroli pojazdów,
-Nie zgadza sie na spr auta w ASO Mazdy w Sosnowcu (40 km) bo auto nie ubezpieczone (mówil, że jak chce mogę sobie zamówić "mobilny serwis" np. Dekry do sprawdzenia

... myślicie, ze warto się zainteresować ?
Początkujący
 
Od: 28 cze 2020, 19:14
Posty: 21

Postprzez Adoz » 9 lip 2020, 10:25

Nie bierz tej dekry oni opisują jak im się chce. Miałem z nimi doczynienia przy autach poleasingowych. Tylko ja nie rozumiem tutaj jednej rzeczy napisałeś że handlarz wyśle zdjęcie dowodu z vinem ale nie ma oc na auto jak ot jest możliwe ? chyba że chodzi może o niemieckie papiery.

Co do samego auta no to cena dobra bo jednak co by nie było to jest przedlift także no cena myślę więcej nie można chcieć za to auto. Przebieg wygląda na realny nic nie poniszczone, na fotel kierowcy nei patrz bo np. mój brat ma też taką mazdę od nowości przedliftową właśnie z identyko tapicerką i ma mniej przebiegu i fotel już ma pomarszczony. Także przebieg jak najbardziej realny i jest duża szansa na bez wypadkowość auta bo cena nie jest jakaś niska przebieg ponad 100k także no mogła być tania w niemczech.
Forumowicz
 
Od: 22 sie 2013, 10:31
Posty: 517 (1/7)
Skąd: Białystok
Auto: Toyota Yaris '07

Postprzez MattNowy » 9 lip 2020, 10:47

Adoz napisał(a):Nie bierz tej dekry oni opisują jak im się chce. Miałem z nimi doczynienia przy autach poleasingowych. Tylko ja nie rozumiem tutaj jednej rzeczy napisałeś że handlarz wyśle zdjęcie dowodu z vinem ale nie ma oc na auto jak ot jest możliwe ? chyba że chodzi może o niemieckie papiery.

Co do samego auta no to cena dobra bo jednak co by nie było to jest przedlift także no cena myślę więcej nie można chcieć za to auto. Przebieg wygląda na realny nic nie poniszczone, na fotel kierowcy nei patrz bo np. mój brat ma też taką mazdę od nowości przedliftową właśnie z identyko tapicerką i ma mniej przebiegu i fotel już ma pomarszczony. Także przebieg jak najbardziej realny i jest duża szansa na bez wypadkowość auta bo cena nie jest jakaś niska przebieg ponad 100k także no mogła być tania w niemczech.


Tak w sensie auto nie jest chyba zarejestrowane w PL (bo musiałby wtedy płacic od razu podatki) więc nie moze też "tymczasowego" OC wykupić (OC na 1 dzień czy 1 tydzień) , żeby dojechać do ASO Mazdy. A mi zależałoby żeby do ASO Mazdy podjechać przed zakupem bo wydaje mi się to ostatnim bastionem wiarygodności przeglądu i stanu auta...
Początkujący
 
Od: 28 cze 2020, 19:14
Posty: 21

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Moto