Mazda2 1.3 Pb, 2008, (otomoto: 6074786792), 11.111 zł, Leszno.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez artur_n » 2 cze 2020, 14:44

Witam,
znalazłem ciekawe ogłoszenie dotyczące Mazdy 2 z 2008 roku.
Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-2-s ... D7by8.html

Mazda jest w bardzo atrakcyjnej cenie oraz symbolicznym przebiegiem wynoszącym zaledwie 38tys. km, niestety informacje o aucie kończą się po zakupie w salonie. Z racji odległości ok 600km proszę o opinię na temat auta osoby bardziej doświadczone a może okaże się, że ktoś oglądał ten egzemplarz i powie coś więcej.

Pozdrawiam
Artur
Początkujący
 
Od: 2 cze 2020, 14:07
Posty: 2

Postprzez zadra » 2 cze 2020, 22:28

Na zdjęciach ja nie dostrzegam nic niepokojącego.
Niestety, nie wybieram się w tamte regiony ale wspomnę, że kiedyś szukając auta byłem w tym komisie.
Mają dużo aut opisanych jako auta z polskiego salonu, ja akurat oglądałem jakąś renówkę thalię wówczas i co do oglądanego auta prócz wizualnych braków na lakierze nie doszukałem się ukrytych wad.
No, też zbyt głęboko nie szukałem, bo średnio mi pasowało to auto pod nogę..
Komis był również zainteresowany nabyciem ode mnie wówczas posiadanego auta (peugeot polskiego pochodzenia).

Nie chcę wyrokować co do wskazanej mazdy, ale cena jest aż nazbyt ponętna biorąc pod uwagę przebieg.
Jeśli więc nie ma wad ukrytych, to może okazać się dobrym zakupem.

Niestety, musisz poczekać na odzew forumowiczów mieszkających bliżej Leszna, albo tych, co znajdą na zdjęciach jakiś problem.
Ja nie miałem z taką "2-ką" jeszcze bliższej styczności, więc nie rozpoznałbym nawet czy wszystko w aucie jest na swoim miejscu.
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 18:07
Posty: 3144 (34/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderator

Moderatorzy Moto