Strona 1 z 1

Uwaga Mazda 6 GH Nysa

PostNapisane: 5 kwi 2012, 18:06
przez Kajko
Witam Wszystkich Forumowiczów!!

Na początku zwracam się z prośbą do admina o nie usuwanie mojego wątku ponieważ ma on na celu wyczulenie potencjalnych zainteresowanych zakupem Mazdy 6 GH przed sprzedającym z okolic Nysy.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu Mazdy 6 GH najlepiej benzyny w wersji kombi. Wobec tego przeglądam ogłoszenia na różnych portalach internetowych, większość samochodów które są wystawiane po wygaśnięciu ważności pojawiają się ponownie i tutaj chciałbym opisać dość ciekawy przypadek....
Mianowicie od kilku miesięcy sukcesywnie wystawiana jest Mazda 6 GH kombi w wersji z benzynowym silnikiem z okolic Nysy.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że na ostatniej aukcji samochód ma inny przebieg – mniejszy o 60.000 km. Kontaktuję się ze sprzedającym i słyszę że: samochód igła, nie bity, sprawdzany czujnikiem jednym słowem rewelacja tańszego nie znajdę i można brać w ciemno <spoko> . Pytam czy dodaje coś ekstra, np. zimówki mówi, że nie (na innej aukcji daje jako gratis).
Pytam co z przebiegiem? On na to że samochód ma gwarantowany przebieg około 120.000km i można sprawdzić w serwisie Mazdy. Ja mu na to jak to jest możliwe, że na innej aukcji jest identyczny samochód
(VIN JMZGH198201190022) ale z przebiegiem 180.000km. Smaczku dodaje fakt, że w opisie aukcji czerwoną czcionką pisze o legalności przebiegu!! Sprzedający "zmiękł" i usłyszałem standardową śpiewkę, że sprzedaję samochód w imieniu kolegi i tak naprawdę nie wie jak jest w rzeczywistości :D.
Czyżby nick z allegro "lewynysa" mówił sam za siebie? Sami sobie na to odpowiedzcie...

http://tablica.pl/oferta/mazda6-super-s ... DKZSX.html
http://allegro.pl/mazda-6-gwarancja-ful ... 37499.html

Bądźcie czujni!!

ps. czy spotkaliście się z podobnymi sytuacjami i chcecie potencjalnych kupujących ostrzec? Niekoniecznie, że samochód ma skorygowany licznik. Piszcie!!
Pozdrawiam,

PostNapisane: 5 kwi 2012, 19:17
przez Szalotka
Kajko napisał(a):Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu Mazdy 6 GH najlepiej benzyny w wersji kombi.

Mazda 6 kombi to GY. GH to hatchback ;)

[Usunięte]

PostNapisane: 5 kwi 2012, 20:33
przez maselek
PostTen post został usunięty przez maselek 5 kwi 2012, 20:34.

PostNapisane: 5 kwi 2012, 21:04
przez Marianek
gromaciek napisał(a):Mazda 6 kombi to GY. GH to hatchback ;)

Grommaciek w ostatniej wersji 6 po 2008 czyli GH wszystkie maja GH nawet kombi :)
A temat jak dla mnie to do kosza lub tutaj viewtopic.php?f=35&t=36484&start=960
W tej cenie takie auto musi mieć coś na sumieniu, w końcu to okazja okazji wiec co się dziwić.
Kajko zobacz najpierw po ile takie GH sa za zachodnia granica a potem szukaj.
Pozdrawiam
Marian

PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:20
przez Grzyby
gromaciek napisał(a):Mazda 6 kombi to GY. GH to hatchback

Nie ma to jak uświadamiać innym, że nie ma się pojęcia o temacie :P