http://www.auto-swiat.pl/jak-sprzedac-i ... niej/x69dbhttp://www.auto-swiat.pl/jak-sprzedac-i ... c-po/gg101http://www.auto-swiat.pl/jak-sprzedac-i ... isow/2kvr2Nie chodzi o to, że nie masz jechać do DE

... tylko o to, co stamtąd się sprowadza i dlaczego są tańsze niż w Niemczech

Ja polecam sprowadzenie sobie z Niemiec, ale wyłącznie z pewnego źródła, w tym temacie linkowałem do dwóch Accordów roczniki 2008-2009, w 1 miejscu stoją, akurat Twój budżet:
viewtopic.php?p=3117034#p3117034A to, że jandlarze (głównie pochodzenia nierodowitego

) wykupują – to znam z rynku duńskiego, codziennie przeglądam sobie ogłoszenia i co rusz ktoś proponuje sprzedającemu 70% ceny.
No i zawsze patrzyłem na nazwiska, jak szukałem samochodów, 5 samochodów kupionych w ostatnich latach i nigdy się nie naciąłem, oczywiście nie były to okazyjne oferty, ale myślę, że uczciwe, dla obydwu stron.
Dlatego jeśli masz możliwość wyjazdu po samochód, nad czym się zastanawiać? – koszty sprowadzenia podobne, czy jedziesz Ty, czy handlarz, a zarobek handlarza (który jest w cenie samochodu) możesz przeznaczyć na droższy (teoretycznie lepszy) samochód.
A pewnie dobrze wiesz po ile stoją samochody w Niemczech ... no to gdzie jest ten trick, że ... tam są tańsze niż w Polsce

– wiadomo o co chodzi.