Oszust czesci.mazda@onet.pl

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez Crazy_User » 14 sie 2015, 17:31

Witam,

Uważajcie na niejakiego Michała Dąbrowskiego, który oferuje części do Mazdy, cwaniaczek i bajkopisarz jakich mało. Gostek bynajmniej ze mną kontaktował się w sprawie mojego ogłoszenia na forum dotyczącego części do Mazdy 6 z nr. tel 606-189-680 oraz przez e-mail czesci.mazda@onet.pl.

Posługuje się rachunkiem bankowym PKO 52124069861000000004737398

Koleszka na pierwszy "rzut oka" nie wydaje się podejrzany, stały kontakt telefoniczny oraz @, ceny nie zaniżone, także wszystko wydawało się pięknie, jednak po wpłacie kasy 2200zł nagle do kolesia ciężko się dodzwonić i tłumaczy się wyjazdem a sprawę przekazał pracownikom, niby "pracownicy" kontaktują się ze mną na @ że wszystko OK i czekają na kuriera który do 24h ma się zjawić......eeeeeee..... no dobra sobie pomyślałem, bo dość dużo zamówiłem i może musi ktoś podjechać większym wozem do którego zmieści się maska, błotniki, zderzak, nakola, wzmocnienia i inne [tiiit], przez 3 dni pisałem na @ czy kurier się zjawił ale wciąż odpowiedź że nadal czekają... noż kur$%^ mać chyba go z Albani zamówili bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć, po ostrym telefonowaniu na nr tel. dodzwoniłem się do gostka co jest kur$%^ z tą przesyłką i się głupio tłumaczy że sprawę prowadzą pracownicy uj z tym że części potrzebowałem na gwałt, powiedziałem ze czekam na dane przesyłki do wieczora w innym wypadku zwrotka kasy, potwierdzenia brak i uwaga.... gdy napisałem o zwrotkę kasy i podałem dane jakość podejrzanie szybko się zgodzili i że mają na zwrotkę 24h ale ze w pupie miałem już ich dziwne historie kazałem zwrotkę zrobić tego samego dnia do godz 20:00 gdyż obsługa banków WWW jest prosta i zajmuje to 5min i mam w pupie ich 24h, bo później krasnoludki z królewną śnieżką porwą im komputer albo będą się głupiej tłumaczyć niż dotychczas.... do dziś kasy brak, brak części, brak kontaktu już jakiego kolwiek...

Aha koleś wystawia lewe faktury i to mnie trochę zgubiło

Sprawa zgłoszona już w odpowiednich organach ścigania....

Jak ktoś z tym koleszką również miał do czynienia zapraszam na pozew zbiorowy
Forumowicz
 
Od: 11 maja 2014, 18:03
Posty: 49
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Auto: Mazda 6 2.0 16V 2003r

Postprzez Marianek » 14 sie 2015, 19:00

heheh jesteś kolejny <jelen> który nie czyta FAQ na forum, sorry ale nie mogłem się powstrzymać. Powiem tak straciłeś kasę na własne życzenie bo liczyłeś na mega okazje. Okazje to są ale w <dupa> . Kolejnym razem sprawdzaj z kim korespondujesz, nick z forum, firma. Piszesz że firma, a nie rzuciło się Tobie w oczy domena onetu? <boje się>
Rozsądku trochę, to nie drobne.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Crazy_User » 14 sie 2015, 22:01

Kolego domena @ to jest ostatnia rzecz na którą patrze gdyż sam mam firmę, która zajmuje się handlem i usługami i posługuję się domenami ogólnodostępnymi czyli gmail.com czy też poczta.eu gdyż np DG to jest tylko dorabianie grosza do wypłaty i szkoda mi inwestować w prywatne domeny, znam wiele firm dobrze prosperujących działających na ogólnodostępnych domenach, także ocenianie firmy po domenie nie ma nic do siebie <oczy>

Ceny były standardowe takie jak średnia z Allegro
Forumowicz
 
Od: 11 maja 2014, 18:03
Posty: 49
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Auto: Mazda 6 2.0 16V 2003r

Postprzez Marianek » 15 sie 2015, 11:29

I co pracownicy maja dostęp do jednego maila? Sorry ale to nie 2004 rok że tak się interesy prowadzi <glupek2> . Firma jedno osobowa OK ale już poważna która ma obrót (na co wskazuje że posiada pracowników), nie pozwoli sobie na taką amatorszczyznę. Ja u takich bym gwoździa nie kupił. Allegro to co innego tam większość jednoosobowe czasem dwie osoby. Dodatkowo zabezpieczenie transakcji przez allegro :) Kupując na allegro sam sprawdzam komentarze i jeśli są negatywy w ostatnich miesiącach odpuszczam zakup, nawet jak pozytywów więcej, wole zapłacić więcej i spać spokojnie.
Zresztą jak byś przed zakupem przeczytał chociaż ten temat byś zauważył ze domena podobna do innych złodziei.

Teraz musztarda po obiedzie niestety, mam nadzieje że gadzinie nie odpuścisz i uda się Tobie odzyskać swoją kasę, powodzenia.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez Crazy_User » 16 sie 2015, 19:18

Niestety gonił mnie czas żeby jak najszybciej przywrócić samochód do sprawności i bawienie się w Allegro jakoś nie przyszło mi do głowy, zresztą jak wspominałem nic nie wskazywało na to że coś ze wysypie stały kontakt tel oraz e-mail w godz 10-17, zawsze odpierany był tel z hasłem "auto części" dostał kasę i koleszka się wysypał

Dam Wam znać jak sprawa się zakończy <faja>
Forumowicz
 
Od: 11 maja 2014, 18:03
Posty: 49
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Auto: Mazda 6 2.0 16V 2003r

Postprzez Crazy_User » 18 sie 2015, 21:33

UWAGA!!! Koleszka może próbować naciągać pod innym numerem telefonu, gdyż ten który podałem w poście wcześniejszym jest już numerem nieaktywnym ( zgłasza się poczta).

Koleszka cechuje się zachrypniętym głosem, wiek 40+
Forumowicz
 
Od: 11 maja 2014, 18:03
Posty: 49
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Auto: Mazda 6 2.0 16V 2003r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia