Nieuczciwy forumowicz – puzines0

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez danielek » 7 sty 2013, 19:42

Witam . Chciałbym przestrzec przed zakupami od tego forumowicza ponieważ kupiłem u niego pompę hamulcową rzekomo 100% sprawną jak zapewniał . Pompa okazała się nie sprawna . Przez dwa tygodnie nie odpisywał na moje maile , w końcu jak odpisał to napisał , że na używane części nie podlegają reklamacji i że On mnie do zakupu nie zmuszał . Wcześniej prosiłem go o gwarancję rozruchową i odpisał , że jak będzie ciekła to odda pieniądze . Co prawda nie cieknie , ale zapewniał kilkakrotnie że 100% sprawna , tymczasem nie daje ciśnienia na jednej sekcji . W mailach ciągle używa słowa żegnam ! Myślałem ,że kolega z forum to kolega , który chce pomóc , a nie pozbyć się gratów . Poza tym nie wie co to reklamacja , a co to gwarancja rozruchowa . Oczywiście pieniędzy nie oddał . Przestrzegam przed zakupami od tego forumowicza.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 kwi 2010, 08:51
Posty: 115
Skąd: LIBIĄŻ
Auto: 323 F 1.8 96r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia