Nieuczciwy sprzedawca – qubland

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez Marianek » 1 wrz 2012, 17:15

cezar1993 napisał(a):albo na takich co cię wyśmieją

Wtedy prosi się o rozmowę z komendantem.
Policja ma obowiązek przyjąć zawiadomienie o przestępstwie,wykroczeniu.
Jak jest możliwość watro nagrać całość zgłoszenia na dyktafon lub inne urządzenie.
Nie zapomnij dodać ze oszukanych jest więcej i postaraj się z nimi skontaktować żeby poznać nr sprawy.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez bocian626 » 4 wrz 2012, 14:28

Witam kolegów i koleżanki.Jutro idę zgłosić na komende o popelnieniu przestepstwa przez uzytkownika qubland.Jesli ktorys z was juz zglosil czy tez zostal oszukany prosze o komntakt.Wspolnie wiecej zdzialamy.
Pozdrawiam
Naprzód,naprzód Mazda 626.Szybciej ,szybciej jedziemy po śmierć.
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2012, 10:29
Posty: 125 (1/1)
Skąd: Gdańsk
Auto: Poprzednio: Mazda 626gf 1.8 16V 90KM 97R
Mazda(BG) 323F 1.8 KAT 16V 103KM SOHC automat 1994r
Onecnie:
Mazda 626GF 2.0 136KM 1998r.

Postprzez waldii » 12 wrz 2012, 21:37

gromaciek napisał(a):Policja to to najlepsza metoda na zwalczanie oszustów.


wydaje Ci sie.W grudniu kupilem 2silniki i jeden przegub od trzech zupelnie innych ludzi.I w kazdym przypadku zostalem oszukany jak i rowniez prokuratura zamknela sprawe,bo pukali do drzwi i nikt nie otwieral.Takze szkoda czasu na ta policje.Polskie prawo chroni przestepcow


Seifer napisał(a):nie rozumiem dlaczego administrator nie daje takim ludziom od razu bana gdzy tylko jest jakies podejrzenie ze oszukuje...


na tym forum bana sie dostaje za smiecenie albo przeklinanie
waldii
 

Postprzez Paweł » 12 wrz 2012, 22:41

qubland to najprawdopodobniej ten sam człowiek, co investment1 i marek.mozdzonek: viewtopic.php?f=336&t=133001

Ta sama prośba, co w ostatnim poście drugiego wątku:

Jeśli dokonaliście zgłoszeń na Policji i/lub założyliście sprawy, proszę na PW o odpowiednie dane naprowadzające (maile, sygnatury) – zrobię listę prowadzonych postępowań i przekażę wszystkim wzajemnie.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez malinek10 » 14 wrz 2012, 21:05

Witam Panowie , odświeżam temat został nabity w butelkę przez tego samego typa na 500zł tym razem oszukuję na telefony komórkowe. Dobra cena to się skusiłem i wpłaciłem mu kasę wszystko wspaniale tylko paczki brak, a kasę oddaje już kilka dni (ciągle zwleka ) . Chciałem coś znaleźć o nim więcej no i tak trafiłem do Was.
Moja sprawa jest już na Policji i nawet się policjantka przyjmująca zgłoszenie do niego dodzwoniła i ten koleś twierdzi że do poniedziałku odda kasę , ale ja w to szczerze wątpię. Najgorsze w tym wszystkim jest to że on łącznie oszukał kilkanaście (jak nie kilkadziesiąt) osób i jest w tym wszystkim bezkarny. Zobaczę jak daleko zajdzie moja sprawa....
A jak się mają Wasze sprawy ?
malinek10
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia