Nieuczicwy kupiec – paulcris11@gmail.com

Tematy dotyczące użytkowników forum, z którymi współpraca nie zakończyła się pomyślnie. Obowiązkowe jest przestrzeganie aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych!

Postprzez lasic100 » 21 lis 2011, 17:03

Ja z kolei jakiś czas temu wystawiłem ruski aparat smiena symbol za 10zł na licytacje. Ktos wyslal maila po angielsku ze chce kupic bo jest potrzebny córce, blablabla. Normalnie bym mógł w to uwierzyć gdyby nie adres na jaki miałem wysłać sprzet. Cytat:

hello, let added on my yahoo mail now, cause i make use of my hotmail at office,i just came across your mail i was in the office today , and here is the shipping details below. i will be wating to receive your payment details soon. have a good Night . i will be paying you bank online transfer,your bank details is needed now as to make the payment for the item on monday .



Name.....yomi alao
Address........18 ipaja road
City............ikeja.
State......lagos
post code......23401
country......Nigerian


Przez chwile nie wiedząc co o tym myśleć sprawdzałem nawet ile mniej więcej by kosztowała wysyłka do Afryki i było to ok. 150zł <lol>

Kontakt się urwał po tym jak powiedziałem, że podam dane do przelewu jak wygra aukcje :)

adres: rita1899lovers@yahoo.com

Pisał/a coś że może zrobić przelew przez western union i jakieś inne mało znaczące rzeczy.
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2010, 21:17
Posty: 341 (1/0)
Auto: Mazda 626GW 2001r. 2.0 FS + LPG red. Alaska, Hana2000 czerwona, LPGTech

Postprzez noxes » 13 lut 2012, 23:25

apropo znalazłem kawałek rozmowy z tego typu oszustem;
Hi, I saw a motorcycles and want to buy it.Kindly get back to me if its still for sale.
Thanks.
Zablokuj użytkownika
Zgłoś naruszenie


Data: środa, 14. września (5 mies. temu)
Twoja odpowiedź

Data: środa, 14. września (5 mies. temu)rogerwllms925@gmail.com

is for sale. Price is a 2500 Polish zlotys. Can you give more details because I dont understand.
I do not have paypal account. I prefer payment in cash. Where are you from? You live in Poland? In what city?
Sprzedam części;
Mazda xedos 6 v6
Mazda 626 1.8-2.0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 gru 2009, 21:23
Posty: 3282 (5/5)
Skąd: Garwolin
Auto: AUDI A4 B6 1.8T

Postprzez enkai » 14 lut 2012, 16:39

Istotą tego fraudu jest tymczasowe umieszczenie na koncie PayPal środków w wysokości wyższej niż wynikałoby to z transakcji. Naciągacz prosi o przelanie nadmiaru na numer rachunku a naciągnięty przelewa. Po tym z PayPal znika a przelanego wycofać się nie da.
Babskie auto, wersja amerykańska viewtopic.php?f=313&t=118894
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 maja 2010, 18:22
Posty: 359 (3/0)
Skąd: Crack
Auto: Мазда МПВ '2004 LW AJ 24V6 / Corolla EE111
LPGTECH 516 / czysta benzyna
NIKO300SMC+ / brak
Hana 2000 zielona / /brak

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy Ogłoszenia