Mazda3 BP SkyActive-X '19 AT

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez Jericho » 3 lut 2022, 14:56

Przymierzałem się do takiej z ori pakietem spoilerów i w manualu, ale jednak Procee`d wypadł lepiej pod względem ceny i wyposażenia. Nie zmienia to faktu że auto wygląda kozacko :D <serduszka>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 paź 2011, 09:17
Posty: 454 (0/2)
Skąd: Zgierz
Auto: Mazda 3 BK 1.6 MZR

Postprzez Ścibi85 » 7 lut 2022, 23:44

Co tu odpisać? :) Szerokości, przczepności :D ProCeed :D <spoko> Nie jeździłem więc nie wypowiem się. Jeśli jesteś zadowoloy to <spoko> Ale czy nie byłbyś bardziej zadowolony z M3... :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2012, 22:53
Posty: 1288 (14/10)
Skąd: Piaski
Auto: 1. Mazda 3 BP HB SkyActivX AT Hikari + Luxury Black
2. Mazda3 2.0 MZR DISI i-stop 2o1o

Postprzez mazda323f19 » 8 gru 2022, 06:41

Szanowni forumowicze,
właśnie kupiłem dokładnie taki model Mazdy, czyli:
Mazda 3 Skyactiv-X MHEV AT 2.0 179KM Hatchback (rok 2020)
i mam prośbę. Najpierw ją zadam, a później wyjaśnię, o co chodzi... :)
Czy ktoś, kto ma dokładnie taki model (może być też rok 2019), mógłby mi udostępnić nr VIN swojego auta?
Już wyjaśniam. Wiem, może brzmieć podejrzanie, dlatego opowiem krótko swoją historyjkę :) . Posiadane przeze mnie auto zostało kupione i właśnie sprowadzone z Wielkiej Brytanii, ma kierownicę po prawej stronie. Muszę je dostosować do warunków europejskich, czyli zmienić reflektory i światło przeciwmgielne (nie przekładam kierownicy). Z reflektorami chyba nie będę miał problemu, jest dużo ofert w internecie, ale ani jednej na światło przeciwmgielne (lewa strona w klapie). Zadzwoniłem więc w desperacji do ASO Mazdy, ale zapytali o VIN i natychmiast stwierdzili, że mój to anglik i system pokaże im tylko wersje lewej lampy bez przeciwmgielnego. Chodzi o to, że oni nie mają w systemie wyszukiwania po modelu, tylko właśnie po VINie. Nie zgodzili się też sprowadzić tej lampy "na próbę", stwierdzili, że muszę zapłacić z góry, a jak nie będzie pasowała, to z nią zostanę (a kosztuje niemało). Poradzili mi jednak, żebym znalazł na forum Mazdy kogoś, kto ma identyczny model europejski i podał VIN takiej osoby, wtedy bez problemu dobiorą mi odpowiednią lampę... I to koniec historii, pytanie tylko, czy ktoś z Państwa zechciałby mi pomóc.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Początkujący
 
Od: 8 gru 2022, 06:12
Posty: 8
Auto: Mazda 3BP 2020 Skyactiv-X MHEV AT 2.0 179KM

Postprzez darrecki » 8 gru 2022, 08:21

O takie rzeczy powinieneś pytać w dziale technicznym BP. Wg mnie VIN niewiele Ci da, bo będziesz potrzebował trochę więcej niż 1 lampy... Załóż wątek w dziale technicznym tu https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewforum.php?f=610 z fotką z tyłu z włączonym wstecznym i przeciwmgielnym i coś poradzimy.
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 14 cze 2006, 01:01
Posty: 3017 (40/152)
Skąd: UK - Worcs, PL - Rzeszow
Auto: 1. Mazda 3 BM Skyactiv-D
2. Mazda 2 DJ Skyactiv-G

Postprzez mazda323f19 » 9 gru 2022, 02:48

Dzięki za podpowiedź. Z rady oczywiście skorzystam, chociaż mam nadzieję, że żadnych więcej zmian wprowadzać do auta nie będę musiał... :)
Początkujący
 
Od: 8 gru 2022, 06:12
Posty: 8
Auto: Mazda 3BP 2020 Skyactiv-X MHEV AT 2.0 179KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy