Mazda3 BK LF 2008 2.0 150KM

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez Naraxiz » 23 gru 2018, 13:54

Widziałem to ogłoszenie.
Stan auta super aż sam się zastanawiałem mimo, że mam już swoją :D <rotfl> . Podejrzewałem, że zostanie w 30min sprzedana. Póki nie będzie "nowej" miłości lepiej trzymać :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2017, 09:47
Posty: 61 (3/0)
Skąd: Białystok
Auto: Było: Mazda 3 '05
2.0 Benz + LPG

Postprzez paradox_1 » 23 gru 2018, 14:09

Nigdy bym się nie spodziewał że będzie tak trudno rozstać się z Mazdą. Jak się inwestuję i pielęgnuje samochód jak "członka rodziny" <rotfl> to ciężko się rozstać. Chociaż zawsze dbałem o auta co miałem i jedynie z tym mam tak duże emocje. Jednak jak się trafi na porządny egzemplarz to szybko się można zakochać w Maździe <rotfl> .
Jak przeglądam forum (chociaż od pewnego czasu nie mam za bardzo czasu) to każdy tu forumowicz dba i inwestuje w swoje auta jak tylko można.
paradox_1
 

Postprzez ezg_siwy » 2 sty 2019, 15:17

Też o tym myślałem w lato, jak się pojawiła na FB 6 GH od człowieka pracującego w ASO Mazdy... Skończyło się na tekście mojej kobity – chcesz tą sprzedać? przecież się nie psuje i jest dobra... I przestałem o tym myśleć :) Poza tym trzeba by sporo dołożyć do kolejnego auta, a i tak nie wiadomo na co się trafi. Loteria. Odczuwam jakiś dziwny komfort psychiczny jak myślę o tym samochodzie, a cena spokoju jest... no nie ma jej :)
Jeśli nie masz ciśnienia na zmianę, to daj sobie spokój. Jakbym miał taki przebieg jak Ty, to w ogóle bym się nad tym nie zastanawiał. Jeździj dalej, nie wygłupiaj się :)
Jest: Mazda 3 Kintaro

MX-5 NA

Była: Mazda MX-5
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2014, 11:58
Posty: 1034
Skąd: Zgierz / Warszawa
Auto: Mazda 3 Kintaro

Postprzez paradox_1 » 2 gru 2019, 17:53

Witam.
Dawno mnie tu nie było :D
Niestety sprzedaję <płacze> auto ponieważ muszę wymienić na typu kombivan.
Ciężko będzie mi się rozstać z Mazdą ale dorosłem już do tej decyzji :D
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-bk-2-0-skora-bose-pelna-opcja-ID6CHfAF.html
paradox_1
 

Postprzez paradox_1 » 4 gru 2019, 15:47

Witam.
Dzisiaj auto zostało sprzedane :( . Mam nadzieję, że będzie nowemu nabywcy służyło bezawaryjnie tak jak mi <spoko> . Dbaj o auto a na pewno Mazda Ci się odwdzięczy <czytaj> . Pozdrawiam i dziękuję za transakcję papa .
paradox_1
 

Postprzez macvas » 4 gru 2019, 20:25

To naprawdę fajny egzemplarz z dobrej ręki, więc nic dziwnego że poszedł na pniu. Gratulacje obydwu stronom dobrej transakcji. Niech jeździ i cieszy oko <spoko>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez paradox_1 » 29 gru 2019, 23:19

Witam. Można zamknąć wątek <czytaj>
paradox_1
 

Postprzez PiotrekZ95 » 30 gru 2019, 17:01

Z czystej ciekawosci, za ile poszla ?
Forumowicz
 
Od: 22 sie 2019, 20:33
Posty: 155 (1/0)
Skąd: Śląsk
Auto: M3 BK 2.0 LF 2008r.

Postprzez paradox_1 » 30 gru 2019, 17:06

Za tyle ile chciałem (info na pw) ;)
Miałem bardzo dużo telefonów. Dla pierwszego klienta przetrzymałem auto 2 dni i w rezerwie miałem oddzwaniać jak nie sprzedam :D
Po pierwszym dniu żona się śmiała abym podwyższył cenę bo takie duże zainteresowanie :>
paradox_1
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy