Mazda3 BK LF '05 Top Sport Titanium Grey

BP / BN / BM / BL / BK

Postprzez Wicher » 22 maja 2013, 19:02

Do tej pory nie było o to pytania. :D Uaktualniłem w profilu. :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2011, 18:32
Posty: 297 (0/1)
Skąd: 3miasto
Auto: Megane RS 273 '16

Postprzez Grzegorz K » 22 maja 2013, 20:38

Wrzuć jakieś fotki. Nie wiem jak to jeździ, ale wygląda kozacko.
Moje dziewczyny: Kasia Agatka Alinka exMazda3 BK i Mazda6 GL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2009, 20:38
Posty: 1002 (0/2)
Skąd: Piława Górna
Auto: Mazda 3 BK 2005 HB Y6

Postprzez Wicher » 22 maja 2013, 22:52

Nie mam fotek, były tylko z ogłoszenia którego nie zdążyłem zapisać... sesyjkę będę robił dopiero jak dopieszczę autko, będzie wymiana zderzaka (podrapany) i polerka całości, wtedy dopiero będzie można pokazać. No i moje jest... 5 drzwiowe. Rzadka cholernie wersja. :) Kombinacja czarnego lakieru z beżowym wnętrzem też fajna jest. :)

A jeździ fajnie. Układ kierowniczy jest trochę za mocno wspomagany przy niskich prędkościach, ale jak się jedzie szybciej, utwardza się znacznie. Do tego zawias twardy jak beton, w te same zakręty wchodzę +10-15km/h w stosunku do Mazdy i nie ma żadnych ekscesów. :) W zamian tam, gdzie Madzia płynęła, Megi znajduje nierówności i brutalnie przekazuje mi je na tyłek. :D Silnik jest fajny, wprawdzie jest turbo lag, ale jak już zaczyna dmuchać, to ohohoho... :D Ze startu zatrzymanego szału nie robi, ale elastyczność tego silnika jest wręcz nieprawdopodobna, gniecie plecy niezależnie od biegu i obrotów. :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 cze 2011, 18:32
Posty: 297 (0/1)
Skąd: 3miasto
Auto: Megane RS 273 '16

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Moderator

Moderatorzy Nasze Mazdy