Strona 1 z 1

Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 15:51
przez lukasz_nicka
Witam chciałem przedstawić swoją mazdę 6 .

MODEL : MAZDA 6
KODE MODELU/SILNIKA : GG LF-DE
ROK: 2005
MOC: 147KM
ZAWORY: 16/DOHC

Posiadam to autko od 3 lat jestem z niego mega zadowolony, może nie jest jakoś stuningowane, bo jedyna zacz jaka na razie dodałem to [jaki?] spoiler, i lampy do jazdy dziennej, ale pomału. Autko ma przejechane 230 000 tys km , jest już co prawda po remoncie ślinka, usterka polegała na braniu oleju ok. 1l na 1000km , teraz jest lepiej bo bierze tylko 1l na 10 000km. Mam parę pytań i mam nadzieje że mi pomożecie pozdrawiam . Łukasz

Re: Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 16:19
przez xRafalx
Ładne autko, oby służyło kolejne 230 tyś. :)

ksenon oryginalny? :)

PostNapisane: 25 lut 2015, 16:28
przez lukasz_nicka
nie ksenony były chińskie, ale już je zdemontowałem, bo raziły innych, poza tym do przeglądu musiałem zdjąć, i już nie zakładałem :) a powiedz mi jak udało Ci się ogarnąć takie lampy ledowe do tyłu spoko to wygląda, widziałem na allegro ledowe po 700 stówek ale bez homologacji. Pozdro :)

Re: Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:12
przez Danmazda
Ładny kolorek :D Szerokości i bezawaryjności :)

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:24
przez makmarc
lukasz_nicka napisał(a):a powiedz mi jak udało Ci się ogarnąć takie lampy ledowe do tyłu spoko to wygląda, widziałem na allegro ledowe po 700 stówek ale bez homologacji. Pozdro :)


Lampki pochodzą z mojej M6, ja też mam ledy ale inne i zero do głowy, że brak homologacji :) Madźka ładna i widzę z Radomska, kupiłem stamtąd 2 lata temu Hondę Civic Type-S, ale to już przeszłość.

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:25
przez xRafalx
lukasz_nicka napisał(a):nie ksenony były chińskie, ale już je zdemontowałem, bo raziły innych, poza tym do przeglądu musiałem zdjąć, i już nie zakładałem :) a powiedz mi jak udało Ci się ogarnąć takie lampy ledowe do tyłu spoko to wygląda, widziałem na allegro ledowe po 700 stówek ale bez homologacji. Pozdro :)


A no ja kupiłem w Polsce od kolegi makmarc z forum, a on je sprowadzał z tego co wiem :) A tym, że jakoś brak homologacji się nie przejmuję <lol> Świecą konkretnie i robią robotę a to jest najważniejsze :D Panowie niebiescy do niczego się nie przyczepią, chyba jedynie to tego, że któryś z nich ma oryginał a ja mam LED i są ładniejsze i zrobi to z zazdrości hahaha

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:40
przez lukasz_nicka
ja myślę o czymś takim
http://allegro.pl/lampy-tylne-tyl-mazda-6-czarne-02-08-tuning-led-i5050704766.html
ale bałem się że może nie przejść u policji ale jak sie nie czepiają to chyba się skusze :):) bo [tiiit] to wygląda :):)

Re: Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:41
przez makmarc
No dokładnie mam te :) zajrzyj sobie i zobacz jak to wygląda viewtopic.php?f=331&t=167984

PostNapisane: 25 lut 2015, 17:54
przez lukasz_nicka
wow, muszę przyznać że autko prezentuje się [tiiit], sporo pracy w niego włożyłeś, światła z Tyłu wyglądają super, postaram się o zakup takich jak najszybciej, a powiedz mi te xenony z przodu jak montowałeś to nie szumi Ci radio bo jak ja miałem to niesyte mi strasznie zakłócały radio.

Re: Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 22:28
przez makmarc
Jeśli chcesz zarzucić Hid Xenon, to proponuję ziąć zestaw, który będzie wyposażony w dodatkową przetwornicę Can-Bus, dzięki której żarniki na 100% odpalą za pierwszym razem, zakłóceń nie mam żadnych i nigdy nie było takowych.

lukasz_nicka napisał(a):wow, muszę przyznać że autko prezentuje się [tiiit], sporo pracy w niego włożyłeś, światła z Tyłu wyglądają super


Dziękuję, staram się, ale jeszcze kilka drobiazgów przede mną, żeby było "miodnie" – poczytasz forum, dowiesz się co i jak, a potem ... Przywykniesz :)

Re: Mazda6 GG LF-DE 2005

PostNapisane: 25 lut 2015, 22:30
przez Nightfall
Fajnie się prezentuje <spoko> bezawaryjności :D

PostNapisane: 26 lut 2015, 10:19
przez maranello
Jakieś fotki środka wrzuć