Bezbarwna folia ochronna

Postprzez toomaas » 27 lut 2017, 10:18

Dzień doberek

Zastanawiam się na zabezpieczeniem maski i przedniego zderzaka oraz drzwi bezbarwną folią ochronną. Czy ktoś z forumowiczów może potraktował swój samochód czymś takim? Jak to wygląda, znaczy czy bardzo widać? Jak z trwałością? Generalnie mam nadzieję, że to w jakimś stopniu zabezpieczy lakier przed porysowaniem, a i może kamyki mniej szkody zrobią.
Może ktoś jest w stanie polecić mi jakiś warsztat w Warszawie?
Dzięki za pomoc
Forumowicz
 
Od: 25 cze 2009, 16:50
Posty: 185 (0/4)
Skąd: Lublin, obecnie Wawa
Auto: Mazda CX-5 2016 2.0 SKYACTIV-G 165KM 4x2 6MT

Postprzez MareQ89 » 10 kwi 2017, 09:11

Ja osobiście nie stosowałem bezbarwnego lakieru, ponieważ zdecydowałem się na gumę w płynie, ponieważ zależało mi na możliwości zmiany koloru. Efekt ok, ale bardzo dużo pracy i czasu nad tym spędziłem. Znajomi natomiast chwalą sobie bezbarwny lakier, a co do uderzenia kamyków to z małą prędkością lakier powinien sobie spokojnie poradzić. Znalazłem artykuł porównujący kilka różnic metod, może się przyda: http://carspa.edu.pl/kosmetyki-samochodowe/fsxv/preparaty-do-ochrony-lakieru-przed-odpryskami-od-kamieni.html
MareQ89
 

Postprzez Piecho » 27 sie 2017, 09:54

Ja maiłem na fragmencie tylnego zderzaka. Specjalnie się nie odróżnia, ale to był tylko mało widoczny fragment elementu. Jak na całości nie wiem, może w warsztacie mają jakieś oklejone auto?
Forumowicz
 
Od: 8 gru 2010, 18:32
Posty: 30
Skąd: Rypin
Auto: Mazda 6 2.0 143KM CiTD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki